Na predaj, rodinný dom, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Na Žigmund šachtu | 118 m²

Rodinný dom priamo v historickom centre Banskej Štiavnice, na slnečnom južnom svahu ZÁKLADNÉ

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

137,000 € 1161 €/m²

Na predaj, 3-izbový byt, ul. J. Straku, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | J. Straku | 70 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový byt s loggiou, poschodie 3/8 Úžitková plocha: 70 m2 Ori

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

124,900 € 1784 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom s dvorom o výmere 260m2 v centre mesta Krupina.

Reality Krupina

Rodinný dom | Nová | 190 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj rodinný dom situovaný priamo v historickom centre mesta Krupi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Krupina

129,900 € 684 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované Na predaj útulný priestranný rodinný dom v Bzenici

Reality Bzenica

Rodinný dom | 103 m²

Na predaj útulný priestranný rodinný dom v Bzenici Hľadáte dom , ktorý spája vidiecky šarm s

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bzenica

159,900 € 1552 €/m²

Tehlový 3 izbový byt v Cinobani okres: Poltár

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | 67 m²

* Exkluzívne ponúkam na predaj tehlový 2,5 izbový byt v Cinobani časť - Maša. * Byt je v osobn

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

33,000 € 493 €/m²

Obchodný priestor na predaj v centre mesta LC.

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Vajanského | 1,040 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj obchodný priestor v centre mesta Lučenec s veľkorysou úžitkovou pl

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

690,000 € 663 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v Lučenci.

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 10,742 m²

Ponúkaný pozemok je v novom Územnom pláne mesta Lučenec určený na výstavbu rodinných domov. VŠ

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

250,000 € 23 €/m²

REZERVOVANÉ - Slnečný pozemok v Lučenci, neďaleko centra mesta.

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | J. Chalupku | 557 m²

POPIS: Exkluzívne ponúkam na predaj lukratívny stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalit

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

49,000 € 88 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA, Námestie Slobody

Reality Zvolen

2 izbový byt | 50 m²

Predstavujeme vám príležitosť bývať v príjemnom a kompletne zrekonštruovanom 2-izbovom byte (50

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

176,000 € 3520 €/m²

Predaj 4,5 i bytu uprostred centra BB

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | J. Cikkera | 126 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov, ponúkam pre Vás na predaj jedinečný 4,5-izbový byt, ktorý sp

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Chalupa

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 169 m²

Exkluzívne: Chalupa vhodná aj na trvalé bývanie Cena: 61900 Základné údaje: -Malá Lehota, okre

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lehota

61,900 € 366 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ – KOMFORTNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU A TERASOU V OBCI OŽĎANY

Reality Ožďany

Rodinný dom | 149 m²

Hľadáte miesto, ktoré v sebe spája komfort mestského bývania s pokojom vidieka? Potom práve ten

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ožďany

174,990 € 1174 €/m²

Znížená cena - 5-izbový rodinný dom - Hontianske Moravce

Reality Hontianske Moravce

Rodinný dom | 194 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s letnou kuchyňou v tichej obci Hontianske

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hontianske Moravce

115,000 € 593 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj krásny mezonetový byt o výmere 57,4m2 s predzáhradkou v srdci Banskej Štiavnice.

Reality Banská Štiavnica

Mezonet | Akademická | 57.4 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj mezonetový byt o výmere 57,4 m² v historickej budove s predz

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

169,900 € 2960 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj rozostavaný rodinný dom s pozemkom o rozlohe 1352m2 v meste Krupina časť Vajsov.

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | Vajsov | 1,352 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom vo fáze holostavby, situovaný v nádhe

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

109,900 € 81 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, polyfunkčný objekt v mestskej časti mesta Detva

Reality Detva

Objekt pre obchod | 1,305 m²

Ponúkame vám v zastúpení majiteľa polyfunkčný objekt v centre mesta Detva. K budove patria dve

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Detva

1,200,000 € 920 €/m²

Predaj chalupy vo Veľkej Lehote

Reality Veľká Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom chalupu o rozlohe 110m2 v obci Veľká Lehota. Ponúkame vám na p

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľká Lehota

125,000 € 1136 €/m²

Na predaj stavebný pozemok

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,529 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný rekreačný pozemok o rozlohe 1529m2 neďaleko mesta Nová Ba

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

70,000 € 46 €/m²

Predám zaujímavý komerčný pozemok v okrajovej časti mesta Zvolen

Reality Zvolen

Komerčná zóna | Pod Dráhami | 2,935 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj komerčný pozemok (parcely registra "C") v l

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

176,100 € 60 €/m²

Prenájom, obchodný priestor 160 m2, Námestie SNP Zvolen

Reality Zvolen

Obchodné priestory | 160 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom zabehnuté obchodné priestory v pasáži s ďalšími obchodnými prev

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 3i byt v BB, časť Podlavice - 62,10 m²

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Lipová | 62.1 m²

V zastúpení majiteľa ponúkam na prenájom pekný 3izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lok

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dva rodinné domy na veľkom pozemku v srdci prírody – Držkovce, okres Revúca | 1 911 m² možností

Reality Držkovce

Rodinný dom | 323 m²

Hľadáte pokoj, priestor a prírodu ? V obci Držkovce, okres Revúca, vám ponúkame dva rodinné dom

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Držkovce

88,990 € 276 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii + vlastná garáž v cene | Revúca – Štúrova

Reality Revúca

3 izbový byt | 61 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa môžete hneď nasťahovať bez ďalších investícií, s nízkymi mesačnými n

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

67,490 € 1106 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK Č. 133/10 V INTRAVILÁNE OBCE LÚČKY PRI KREMNICI

Reality Lúčky

Zmiešaná zóna | 521 m²

Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/10 s výmero

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lúčky

11,500 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23064)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie