Predaj chalupy vo Veľkej Lehote

Reality Veľká Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom chalupu o rozlohe 110m2 v obci Veľká Lehota. Ponúkame vám na p

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľká Lehota

125,000 € 1136 €/m²

Prenájom 3i byt v BB, časť Podlavice - 62,10 m²

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Lipová | 62.1 m²

V zastúpení majiteľa ponúkam na prenájom pekný 3izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lok

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Chalupa

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 169 m²

Exkluzívne: Chalupa vhodná aj na trvalé bývanie Cena: 61900 Základné údaje: -Malá Lehota, okre

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lehota

61,900 € 366 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám zaujímavý komerčný pozemok v okrajovej časti mesta Zvolen

Reality Zvolen

Komerčná zóna | Pod Dráhami | 2,935 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj komerčný pozemok (parcely registra "C") v l

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

176,100 € 60 €/m²

Prenájom, obchodný priestor 160 m2, Námestie SNP Zvolen

Reality Zvolen

Obchodné priestory | 160 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom zabehnuté obchodné priestory v pasáži s ďalšími obchodnými prev

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom, kancelárske priestory s parkovaním 10 minút od námestia

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 23 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s parkovaním na dobre dostupnom mieste 10 minút od n

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA, Námestie Slobody

Reality Zvolen

2 izbový byt | 50 m²

Predstavujeme vám príležitosť bývať v príjemnom a kompletne zrekonštruovanom 2-izbovom byte (50

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

176,000 € 3520 €/m²

Pozemok 2400 m2 / samota s výhľadom / možnosť výstavby

Reality Ľubietová

Rekreačný pozemok | 2,400 m²

Ponúkam na predaj pozemok uprostred lúk v blízkosti obce Ľubietová. Pozemok má mierny sklon, je

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ľubietová

45,000 € 19 €/m²

Znížená cena - 5-izbový rodinný dom - Hontianske Moravce

Reality Hontianske Moravce

Rodinný dom | 194 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s letnou kuchyňou v tichej obci Hontianske

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hontianske Moravce

115,000 € 593 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj, 3-izbový byt, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | J. Straku | 70 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový byt s loggiou, poschodie 7/8 Úžitková plocha: 70 m2 Ori

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

145,000 € 2071 €/m²

Na predaj 6 izbový rodinný dom v radovej zástavbe v Lučenci na ulici Poľnej.

Reality Lučenec

Rodinný dom | Poľná | 225 m²

Naša realitná kancelária Prémium líving s.r.o, Vám ponúka na predaj trojpodlažný 6-izbový,

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lučenec

119,900 € 533 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Historický rodinný dom v srdci obce Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 500 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú historickú budovu, bývalý banský úrad, situovanú v malebnej obci Š

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

350,000 € 700 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom v tichej ulici obce Chrastince, okres Veľký Krtíš

Reality Chrastince

Rodinný dom | 252 m²

Spoločnosť Premium Living, s.r.o. Vám ponúka na predaj 3 podlažný rodinný dom s jedným podzemný

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Chrastince

85,000 € 337 €/m²

Znížená cena: Dvojpodlažný rodinný dom z roku 1995 na okraji obce - Kosihy nad Ipľom

Reality Kosihy nad Ipľom

Rodinný dom | 220 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v obci Kosihy nad Ipľom v okrese Veľký Krtíš. Do

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kosihy nad Ipľom

41,900 € 257 €/m²

Priestranný rodinný dom v tichom prostredí obce Vinica

Reality Vinica

Rodinný dom | Pod kaplnkou | 230 m²

Ponúkame Vám na predaj 5- izbový rodinný dom s možnosťou zobytnenia podkrovia v tichom prostred

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vinica

154,900 € 673 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhradka s krásnym výhľadom, BB - Fončorda.

Reality Banská Bystrica

Záhrada | 351 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradku v obľúbenej záhradkárskej oblasti nad Tulskou ulicou v Bans

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

17,900 € 51 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Menší rodinný dom na okraji malej obce na južnom Slovensku - Širákov

Reality Širákov

Rodinný dom | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj menší, 3 - izbový, rodinný dom postavený v roku 1968 z pálenej tehly. Na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Širákov

39,900 € 532 €/m²

Veľký, moderný, zariadený 3 izbový byt, Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | Zechenterova | 81.55 m²

Hľadáte pokojné bývanie v srdci krásnej prírody a mimo ruchu veľkomesta? Kremnica je skvelou vo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kremnica

145,500 € 1784 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu pri poliklinike v Kremnici

Reality Kremnica

3 izbový byt | Dolná | 64.25 m²

Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt na Dolnej ulici v K

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kremnica

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ POZEMOK Č. 133/10 V INTRAVILÁNE OBCE LÚČKY PRI KREMNICI

Reality Lúčky

Zmiešaná zóna | 521 m²

Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/10 s výmero

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lúčky

11,500 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v obci Ratková na predaj.

Reality Ratková

Rodinný dom | 142 m²

Predaj rodinného domu v obci Ratková v okrese Revúca. Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ratková

54,000 € 380 €/m²

Menší 2-izbový rodinný domček v obci Dubovec, okres Rimavská Sobota

Reality Dubovec

Rodinný dom | 85 m²

Hľadáte pokojné bývanie alebo chalupu mimo mestského ruchu, kde si môžete vytvoriť svoj vlastný

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dubovec

26,990 € 318 €/m²

Priestranný dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, Tornaľa – ul. Pri Majeri

Reality Tornaľa

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokoj

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

149,990 € 750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný 4-izbový byt (87 m²) v top lokalite na ul. Sama Chalupku

Reality Revúca

4 izbový byt | 80 m²

Hľadáte priestranné rodinné bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkam

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

82,900 € 1036 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23062)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie