3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii + vlastná garáž v cene | Revúca – Štúrova

Reality Revúca

3 izbový byt | 61 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa môžete hneď nasťahovať bez ďalších investícií, s nízkymi mesačnými n

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

67,490 € 1106 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj krásny mezonetový byt o výmere 57,4m2 s predzáhradkou v srdci Banskej Štiavnice.

Reality Banská Štiavnica

Mezonet | Akademická | 57.4 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj mezonetový byt o výmere 57,4 m² v historickej budove s predz

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

169,900 € 2960 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj rozostavaný rodinný dom s pozemkom o rozlohe 1352m2 v meste Krupina časť Vajsov.

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | Vajsov | 1,352 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom vo fáze holostavby, situovaný v nádhe

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

109,900 € 81 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj rodinný dom s dvorom o výmere 260m2 v centre mesta Krupina.

Reality Krupina

Rodinný dom | Nová | 190 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj rodinný dom situovaný priamo v historickom centre mesta Krupi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Krupina

129,900 € 684 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované Na predaj útulný priestranný rodinný dom v Bzenici

Reality Bzenica

Rodinný dom | 103 m²

Na predaj útulný priestranný rodinný dom v Bzenici Hľadáte dom , ktorý spája vidiecky šarm s

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bzenica

159,900 € 1552 €/m²

Tehlový 3 izbový byt v Cinobani okres: Poltár

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | 67 m²

* Exkluzívne ponúkam na predaj tehlový 2,5 izbový byt v Cinobani časť - Maša. * Byt je v osobn

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

33,000 € 493 €/m²

Obchodný priestor na predaj v centre mesta LC.

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Vajanského | 1,040 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj obchodný priestor v centre mesta Lučenec s veľkorysou úžitkovou pl

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

690,000 € 663 €/m²

Jedinečný pozemok na samote pod Banskoštiavnickou kalváriou, 1249m2

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,249 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj jedinečný pozemok na samote, bez akýchkoľvek susedov priamo p

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

39,900 € 32 €/m²

Na predaj, rozostavaný rodinný dom, Prenčov

Reality Prenčov

Rodinný dom | 152 m²

Ponúkame vám exkluzívne na predaj rodinný dom v štádiu rekonštrukcie v obci Prenčov, len 11 kil

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prenčov

79,000 € 586 €/m²

Na predaj rodinný dom v Hrnčiarskych Zalužanoch č. 143

Reality Hrnčiarske Zalužany

Rodinný dom | 100 m²

Naša realitná kancelária Prémium líving s.r.o, Vám Exkluzívne ponúka na predaj veľmi zachovalý

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarske Zalužany

95,000 € 950 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - 3-izbový byt v Lučenci na Rúb.III/4, výškový bytový dom.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 70 m²

Naša realitná kancelária Prémium líving, Vám exkluzívne ponúka na predaj, čiastočne zrekonštruo

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Lučenec

69,000 € 986 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj pozemok v Lučenci.

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 10,742 m²

Ponúkaný pozemok je v novom Územnom pláne mesta Lučenec určený na výstavbu rodinných domov. VŠ

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

250,000 € 23 €/m²

REZERVOVANÉ - Slnečný pozemok v Lučenci, neďaleko centra mesta.

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | J. Chalupku | 557 m²

POPIS: Exkluzívne ponúkam na predaj lukratívny stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalit

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

49,000 € 88 €/m²

Na predaj, rodinný dom, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Na Žigmund šachtu | 118 m²

Rodinný dom priamo v historickom centre Banskej Štiavnice, na slnečnom južnom svahu ZÁKLADNÉ

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

137,000 € 1161 €/m²

Pokoj vidieka, výhody mesta – Rodinný dom v Novej Bani na predaj.

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v meste Nová Baňa, ktorý spája výhody pokojného bývan

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

89,500 € 895 €/m²

Predaj chalupy vo Veľkej Lehote

Reality Veľká Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom chalupu o rozlohe 110m2 v obci Veľká Lehota. Ponúkame vám na p

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľká Lehota

125,000 € 1136 €/m²

Prenájom, kancelárske priestory s parkovaním 10 minút od námestia

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 23 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s parkovaním na dobre dostupnom mieste 10 minút od n

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Cena na vyžiadanie

❤ Apartmán v srdci Banskej Štiavnice. Rekreácia, pasívny príjem, investícia.

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Antona Pécha | 35 m²

►VIDEO: youtube.com/shorts/--pcPoSIbYs Čo takto vlastniť rekreačnú nehnuteľnosť priamo v srdci

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

147,900 € 4226 €/m²

Slnečná trojpodlažná záhradná chata s výhľadom na Zvolen.

Reality Zvolen

Záhradná chatka | 51 m²

Miesto, kde môžete vypnúť svet okolo seba – vlastná záhrada, priestor na oddych aj víkendové gr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

38,900 € 763 €/m²

Exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt s balkónom v Zlatne

Reality Zlatno

2 izbový byt | 52 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt s balkónom v Zlatne Exkluzívne Vám ponúk

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zlatno

35,000 € 673 €/m²

Na predaj, 3-izbový byt, ul. J. Straku, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | J. Straku | 70 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový byt s loggiou, poschodie 3/8 Úžitková plocha: 70 m2 Ori

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

124,900 € 1784 €/m²

Pozemok 2400 m2 / samota s výhľadom / možnosť výstavby

Reality Ľubietová

Rekreačný pozemok | 2,400 m²

Ponúkam na predaj pozemok uprostred lúk v blízkosti obce Ľubietová. Pozemok má mierny sklon, je

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ľubietová

45,000 € 19 €/m²

Prenájom, nadštandartný byt

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 62 m²

Exkluzívne k dlhodobému prenajmu ponúkam krásny 3 izbový podkrovný byt o výmere 62m2 v Novej Ba

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nová Baňa

400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom 3i byt v BB, časť Podlavice - 62,10 m²

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Lipová | 62.1 m²

V zastúpení majiteľa ponúkam na prenájom pekný 3izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lok

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23063)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie