Príjemný rekreačný apartmán priamo pod zjazdovkou v Telgárte

Reality Telgárt

Apartmán | 45.24 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový rekreačný apartmán/byt pod Kráľovou hoľou v Telgárte. Nachádza sa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Telgárt

Cena dohodou

Lukratívne chalety Smreky pod Kráľovou hoľou

Reality Telgárt

Chalupa, rekreačný domček | 89 m²

Druhá fáza úspešného projektu je už spustená! Ponúkame na predaj krásne chalety pod Kráľovou h

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Telgárt

212,500 € 2388 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Rekreačný areál v kúpeľnom srdci Kováčovej

Reality Kováčová

Rekreačný pozemok | 9,659 m²

Ponúkame na predaj unikátny rekreačný areál v doline Bieň (k.ú. Kováčová), ktorý spája výmeru t

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kováčová

Cena dohodou

Rodinný dom s terasou, 2 garáže a veľký dvor

Reality Konrádovce

Rodinný dom | Konrádovce | 175 m²

Na predaj útulný rodinný dom v obci Konrádovce, okres Rimavská Sobota. Ponuka je exkluzívna. R

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Konrádovce

90,000 € 514 €/m²

Útulná, romantická chalupa na predaj pod Sovím hradom

Reality Šurice

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 1,369 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj útulnú, romantickú chalupu, v obci ktorú si zamilujet

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šurice

99,000 € 72 €/m²

Lesný pozemok, Hajnáčka

Reality Hajnáčka

Lesná pôda | 129,760 m²

So súhlasom vlastníka ponúkame vo výhradnom zastúpení lesný pozemok v katastrálnom území Hajnáč

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hajnáčka

Info v RK

Rodinný dom - priestranný, dvojgeneračný, investičná príležitosť

Reality Studená

Rodinný dom | 345 m²

Vo výhradnom zastúpení, so súhlasom vlastníka ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci

Publikované: 23.06.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Studená

64,000 € 186 €/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom pri kúpeľoch Číž

Reality Číž

Rodinný dom | 621 m²

So súhlasom vlastníka vo výhradnom zastúpení ponúkame rodinný dom vo vyhľadávanej kúpeľnej obci

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Číž

155,000 € 627 €/m²

Hľadáte bývanie alebo investičnú príležitosť?

Reality Rapovce

Rodinný dom | 1,700 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame rodinný dom so zachovanou architektúrou v obci s term

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rapovce

75,000 € 500 €/m²

Rodinný dom pre veľké aj malé rodiny

Reality Hajnáčka

Rodinný dom | Nezadaná | 4,756 m²

So súhlasom vlastníka ponúkame vo výhradnom zastúpení rodinný dom v obci Hajnáčka ktorá je na r

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hajnáčka

69,000 € 15 €/m²

Rodinný dom so všetkým čo potrebujete

Reality Gemerský Jablonec

Rodinný dom | Nezadaná | 1,549 m²

So súhlasom vlastníka, vo výhradnom zastúpení ponúkame rodinný dom v obci Gemerský Jablonec, ok

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Gemerský Jablonec

57,000 € 37 €/m²

Lacný stavebný pozemok na výstavbu - 23 árov

Reality Radzovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,281 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame veľký pozemok v intraviláne obce Radzovce. Plocha poz

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Radzovce

24,000 € 11 €/m²

Rodinný dom 1+4, nová strecha, kúrenie, garáž

Reality Tachty

Rodinný dom | Tachty | 1,507 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom v príjemnej pohraničnej obci Tachty, okr.

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tachty

45,000 € 30 €/m²

Pozemky s výborným prístupom – k. ú. Višňové | 9 030 m²

Reality Višňové

Orná pôda | Nezadaná | 9,030 m²

Ponúkame na predaj dve parcely ornej pôdy v katastrálnom území Višňové, okres Revúca, s celkovo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

7,900 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

Lokalita - Belveder Banská Bystrica / Prenájom vkusne zariadeného podkrovného 1-izbového bytu s vonkajším parkovaním

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nad plážou | 31 m²

V zastúpení klienta ponúkame na prenájom 1-izbový byt bez balkóna vo vyhľadávanej lokalite Belv

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

585 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Luxusný rodinný dom s vlastnou saunou a herňou, v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych vlekov, Donovaly.

Reality Donovaly

Rodinný dom | Donovaly | 178 m²

Luxusný rodinný dom / Rekreačná rezidencia s celoročným využitím v srdci Donovál! Hľadáte unik

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Donovaly

380,000 € 2556 €/m²

Na predaj dva rodinné domy, 11. marca, Zvolen - Môťová

Reality Zvolen

Rodinný dom | Ul.11.marca | 1,128 m²

Ponúkame Vám na predaj dva staršie prízemné rodinné domy nachádzajúce sa na spoločnom dvore, ul

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

80,000 € 89 €/m²

Rekreačný pozemok s chatkou na predaj, Tajov

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | Tajov | 0 m²

Reality ALPIA ponúka na predaj rekreačný pozemok osadený v prekrásnom prostedí Tajova. Na pozem

Publikované: 14.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tajov

139,900 €

Chata, drevenica, zrub na predaj, Donovaly

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

Ponúkame na predaj jedinečný rekreačný dom, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanom horskom stredisku

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

399,000 € 2660 €/m²

3-izbový byt s dvomi kúpeľňami na predaj, Vlkanová

Reality Vlkanová

3 izbový byt | 81 m²

Hľadáte spojenie pokoja vidieka a rýchlej dostupnosti mesta? Ponúkame Vám na predaj 3-izbový by

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

169,000 € 2086 €/m²

3-izbový byt v centre Zvolena + garáž hneď za bytovým domom

Reality Zvolen

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m² na ulici Jozefa Kozačeka vo Zvolene

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

189,000 € 2392 €/m²

1-izbový byt na prenájom, Severná, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Severnej ulici. Byt sa nachá

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

MD Ponúka svoju populárnu prevádzku - ročný výnos od 40%

Reality Zvolen

Reštauračné priestory | 60 m²

Ponúkame na odstúpenie plne funkčnú a zabehnutú gastro prevádzku MD KEBAB Zvolen s vybudovaným

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Zvolen

Cena na vyžiadanie

2I BYT V CENTRE (prenájom) + možnosť garáže

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Pekný moderný a veľký 2 izbový komplet zariadený byt v centre mesta. Nachádza sa na ulici M.R.

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie