Tvoj nový domov: moderný 2-izbový byt v centre mesta

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova 21 | 38 m²

Realitná kancelária REALITY MARKET ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Ponúkame na PRENÁJOM kancelárske priestory 80 m2 (3. posch.) v absolútnom centre mesta Banská Bystrica, na Hornej ulici č. 65

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná 65 | 80 m²

Na PRENÁJOM ponúkame nebytové priestory (NPr. "P") v centre mesta Banská Bystrica, na Hornej 65

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM Obchodný priestor 54m2 na Námestí Ľ. Štúra

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Banská Bystrica, ul. Námestie Ľudovíta Štúra 28 | 54 m²

Ponúkame na prenájom pekné obchodné priestory na prízemí menšieho obchodného centra, ktoré sa n

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na PRENÁJOM obchodné priestory 112 m2 na prízemí (1.NP) v absolútnom centre mesta Banská Bystrica, na Hornej ulici č. 65

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Horná 65 | 112 m²

Reality Market ponúka NA PRENÁJOM priestory sa nachádzajú na prízemí 3-poschodového novo zreko

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na PRENÁJOM kancelársky priestor 75 m² (1. posch.) v kompletne zrekonštruovanom historickom objekte v centre Banskej Bystrici, Dolná ulica 47

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Dolná ulica | 75 m²

Ponúkame na PRENÁJOM kancelársky priestor o rozlohe 74,91 m2, ktorý sa nachádza v kompletne zre

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

592 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ areálu (HALA s pozemkami ) 38.688 m2 v BB (E77 a R1)

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | Medený Hámor 14 | 38,688 m²

Jedná sa o areál bývalej nakladacej stanice lanovky ( LOMU ) s rozsiahlymi pozemkami, ktorá bol

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

650,000 € 17 €/m²

Ponúkame NA PREDAJ lukratívny pozemok 13,4 ha v LUČENCI

Reality Lučenec

Orná pôda | Ľadovo | 133,946 m²

Pozemok je umiestnený v lokalite Ľadovo medzi solárnou elektrárňou, veľkoskladom CBA a hlavnou

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

20 €/m2 20 €/m2

Pozemok Banská Štiavnica. DOHODA MOŽNÁ !

Reality Banská Štiavnica

Vinica, chmelnica | 2,807 m²

Realitná kancelária REALITY MARKET s.r.o. ponúka na predaj pozemok v Banskej Štiavnici evidovan

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

150,000 € 53 €/m²

Krásny byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Námestie Štefana Moyseesa | 65 m²

Pripravili sme pre Vás do nájmu trojizbový byt v centre Banskej Bystrice hneď oproti starej trž

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj – priestranný 3-iz. byt v centre mesta (78,1 m²)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 78.1 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

255,000 € 3265 €/m²

PRIPRAVUJEME ! Rodinný dom v srdci Dolná Strehová – ideálny na bývanie aj relax

Reality Dolná Strehová

Rodinný dom | 1,089 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete dokončiť podľa vlastných predstáv a zároveň bývať v pokojnom prost

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Strehová

115,000 € 106 €/m²

Rodinný dom na Ponikách

Reality Poniky

Rodinný dom | Dolná | 973 m²

Rodinný dom v obci PONIKY s pozemkom 973 m2 V tichom prostredí, blízko futbalového ihriska, ob

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poniky

175,000 € 180 €/m²

GARANT REAL - predaj komerčný objekt, obchodné centrum 3400 m2, na pozemku 6700 m2, Zvolen, ul. Rákoš, severne od centra mesta

Reality Zvolen

Objekt pre obchod | Rákoš | 3,400 m²

Ponúkame na predaj obchodné centrum, lokalita Zvolen. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: - jednopodlažná bud

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

2,850,000 € 838 €/m²

Exkluzívne na predaj novostavba - chaty Veľká Lehota v krásnom prostredí

Reality Veľká Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Drozdovo | 120 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI POLOHA – Veľká Lehota EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám pon

Publikované: 09.01.2023 Aktualizované: 13.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľká Lehota

205,000 € 1958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj malebnej zrekonštruovanej drevenice v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 150 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI POLOHA Nitra – Mýto pod Ďumbierom – v blízkosti Banská Bystrica

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

350,000 € 2333 €/m²

Exkluzívne na predaj krásny, slnečný pozemok, 19 árov pri lese, Kľak - okres Źarnovica

Reality Kľak

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,895 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĹNOSTI POLOHA obec Kĺak, okres Žarnovica - 21 km od Novej Bane - 16

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Kľak

89,000 € 47 €/m²

Predaj moderný 3.izb bungalov v Novej Bani v krásnom prostredí

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĹNOSTI Na predaj 3-izbový rodinný dom – hrubá stavba v Novej Bani. Ponú

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

210,000 € 1750 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt s veľkým balkónom a parkovacím miestom vo Zvolene – sídlisko Západ

Reality Zvolen

2 izbový byt | 85 m²

Realitná kancelária AUTOREALITY v zastúpení makléra Ivan Kotrč Vám ponúka na predaj priestranný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

239,000 € 2812 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 6 IZB. RODINNÝ DOM, POZEMOK 1012M2, BANSKÁ ŠTIAVNICA-ŠTEFULTOV

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Štefana Moyzesa | 200 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj samostatne stojaci

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

210,000 € 1050 €/m²

RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM 6293M2-INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, BRATKOVICA, okr. ZVOLEN

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA vám v zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojaci dvojpodla

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Detvianska Huta

289,000 € 2223 €/m²

Na prenájom slnečný 3-izbový byt s lodžiou BB Podlavice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Podlavice | 62 m²

Hľadáte priestranné bývanie v pokojnom prostredí s prírodou na dosah? Tento zrekonštruovaný 3-i

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom vo Vlkanovej, okres Banská Bystrica

Reality Vlkanová

Rodinný dom | Ľaliová | 380 m²

Rodinný dom má tri podlažia a prešiel v roku 2020 kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou, vrátan

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vlkanová

Cena dohodou

VIDIECKE SÍDLO V SRDCI ZAJEŽOVEJ. MIESTO, KDE SA ŽIVOT SPOMALÍ.

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 585 m²

HARMÓNIA S PRÍRODOU Usadlosť je citlivo zasadená do nádhernej okolitej krajiny, obklopená lúkam

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

450,000 € 769 €/m²

Novinka
Novinka

Rekreačný apartmán pod zjazdovkou v Telgárte

Reality Telgárt

Apartmán | 40 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový rekreačný apartmán/byt pod Kráľovou hoľou v Telgárte. Nachádza sa

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Telgárt

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie