Štýlový 3-izbový byt s terasou, jacuzzi a parkovaním

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 86 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája priestor, súkromie a komfort? Tento krásny 3-izbový byt v Banskej

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zvolena

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 813 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v lukratívnej časti Zvolena, v novo-v

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

150,000 € 185 €/m²

Stavebný pozemok s projektom na výstavbu chaty- Kostivrch

Reality Horné Hámre

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 750 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávan

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

49,000 € 65 €/m²

Máte 2-i alebo 3-i byt v Banskej Bystrici? Máme kupujúceho

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 55 m²

Máte v ponuke 2-izbový alebo 3-izbový byt v Banskej Bystrici alebo blízkom okolí a zvažujete je

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 4000 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt s loggiou vo Zvolene – Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Zvolen – Pod

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

155,000 € 1938 €/m²

1-i byt priamo pod horami | ideálny na bývanie aj prenájom

Reality Jasenie

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 1-izbový byt s jedinečnou atmosférou v obci Jasenie, okres Brezno

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Jasenie

51,000 € 1457 €/m²

NA PRENÁJOM - Lukratívne priestory s parkovacím miestom

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | Dolná | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor/ kancelárie v centre mesta Banská Bystrica, s prístu

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Máte 2-i alebo 3-i byt v Banskej Bystrici? Máme kupujúceho

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 4000 €/m²

Máte 1i alebo 2i byt v Sásovej? My máme kupujúceho!

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Máte v ponuke 1-izbový alebo 2-izbový byt v Banskej Bystrici - SÁSOVEJ a zvažujete jeho predaj?

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

160,000 € 3200 €/m²

Priestraný rodinný dom v obci Veľká Lehota

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | 1,700 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Veľká Lehota, len približ

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

145,000 € 85 €/m²

Záhradná chata na slnečnom pozemku v top lokalite

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 65 m²

Pokojné útočisko v prírode s výhľadmi, ktoré si zamilujete! Ponúkame Vám na predaj záhradnú ch

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

95,000 € 1462 €/m²

Rodinný dom v malebnom prostredí obce Trnavá Hora – Kľačany

Reality Trnavá Hora

Rodinný dom | 150 m²

Predstavte si dom, v ktorom Vás ráno zobudí slnko a z dvora sa Vám otvorí malebný výhľad na zel

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnavá Hora

85,000 € 567 €/m²

REZERVOVANÝ - NA PRENÁJOM garsónka v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Garsónka | Nám. L. Svobodu | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom garsónku v Banskej Bystrici, na ulici Nám. L. Svobodu. Byt má rozlohu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

360 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ 2-i BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – FONČORDA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 65 m²

Hľadáte priestor, svetlo, komfort a kvalitnú rekonštrukciu bez ďalších investícií? Tento výnimo

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2692 €/m²

REZERVOVANÁ - EXKLUZÍVNA, štýlová garsónka v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj útulnú garsónku o výmere 25 m², ktorá sa nachádza v tehlovom obytnom dom

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

120,000 € 4800 €/m²

Na prenájom – 1-izbový byt, Severná ulica, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Severná | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt o rozlohe 30 m2 v blízkosti centra mesta Banská Bystrica,

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Hľadáme 1i byt v Banskej Bystrici - MOŽNO PRÁVE TEN VÁŠ!

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

🔍 HĽADÁME NA KÚPU 1-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI — vhodný aj ako investícia — Máte na predaj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

145,000 € 4833 €/m²

Rodinný dom Divín, Ružiná - pokoj, súkromie a voda na dosah

Reality Divín

Rodinný dom | 150 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom v obci Divín, okres Lučenec, situo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

149,900 € 999 €/m²

Očarujúci rodinný dom v nádhernom prostredí horskej dedinky Kordíky - NA PREDAJ

Reality Kordíky

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení vlastníka ponúka na predaj krásny rodinný dom posta

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Kordíky

720,000 € 3600 €/m²

Záhradná chatka v TOP stave, Slovenská Ľupča - NA PREDAJ

Reality Slovenská Ľupča

Záhradná chatka | Peniažky | 50 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení majiteľov ponúka na predaj záhradnú chatu v katastr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Slovenská Ľupča

59,500 € 1190 €/m²

2 izbový byt Námestie L. Svobodu - NA PRENÁJOM

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie Ludvika Svobodu | 55 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom 2-izbový byt, v 4 podlažnom bytovom dome na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodno-administratívny priestor na prenájom - KAPITULSKÁ ul.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom obchodno-administratívny priestor v historic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rekreačná chata v nádhernej lokalite Bienskej doliny - NA PREDAJ

Reality Kováčová

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Kováčová

88,000 € 1467 €/m²

Veľkorysý pozemok pre rodinný dom 1,4 ha - Dolná Mičiná

Reality Dolná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | Riadková | 14,017 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o celkovej výmere

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 26.09.2025
Pozemky na predaj Dolná Mičiná

25 €/m2 25 €/m2

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie