2I BYT V CENTRE (prenájom) + možnosť garáže

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Pekný moderný a veľký 2 izbový komplet zariadený byt v centre mesta. Nachádza sa na ulici M.R.

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Luxusný apartmán v Apartmánovom dome Kamzík, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | Donovaly | 108 m²

Ponúkame na predaj krásny mezonetový apartmán v Donovaloch! Hľadáte ideálne miesto na oddych a

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

260,000 € 2639 €/m²

Štýlový 3-izbový byt v novostavbe - Zvolen Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame moderný 3-izbový byt v novostavbe na sídlisku Západ s loggiou a pivnicou, ideálny pre

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

209,000 € 2944 €/m²

2-izbový byt na prenájom v centre BB, komplet zariadený, Komenského, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 57.9 m²

Reality Alpia ponúka na prenájom len u nás 2-izbový byt v novostavbe na ulici Alexandra Matušku

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1-izbový byt na predaj bauring, Chabenecká, Stará Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30.3 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Chabeneckej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,990 € 3630 €/m²

Pozemok so stavebným povolení /3328 m2/ v obci Breziny

Reality Breziny

Pozemok pre rodinné domy | Breziny | 3,328 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu vášho vysnívaného domu? Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Breziny

119,000 € 36 €/m²

Predaj stavebného pozemku pre rodinný dom – Bzovská Lehôtka /1102 m2/

Reality Bzovská Lehôtka

Pozemok pre rodinné domy | 1,102 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na individuálnu výstavbu rodinného domu v obci Bzovská Lehôtk

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bzovská Lehôtka

40 €/m2 40 €/m2

Apartmán s garážovým státím na predaj, Triangel, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 54.1 m²

Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v apartmánovom dome Triangel na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

198,000 € 3660 €/m²

Rodinný dom na predaj, Žltý piesok, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame vám priestranný trojpodlažný rodinný dom, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Neh

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

679,000 € 2263 €/m²

Podnikateľský objekt na prenájom, Kyjevské nám., Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor na Kyjevskom námestí na sídlisku Fončorda. Priestor

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

5-IZBOVÝ RD medzi Zvolenom a Banskou Bystricou (335 000 €)

Reality Hronsek

Rodinný dom | 680 m²

Priestranný dom v tichej ulici bez prechodnej dopravy - funkčné bývanie pre rodinu aj pár s nár

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hronsek

335,000 € 493 €/m²

3-IZBOVÝ RD medzi Zvolenom a Banskou Bystricou (250 000 €)

Reality Hronsek

Rodinný dom | 457 m²

Ponúkame novostavbu v tichej ulici bez prechodnej dopravy - uzavretá komunita, pokoj a mestá na

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hronsek

250,000 € 547 €/m²

Stavebná parcela pri ranči - Illija

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Banská Štiavnica | 0 m²

Ponúkame na predaj krásny, rovinatý stavebný pozemok s rozlohou 671 m² na Srnčej ulici v blízko

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

115,000 €

2-izbový byt na prenájom, Rudlovská cesta, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Ponúkame vám prenájom 2-izbového bytu v novostavbe - Rudlovská Residence - priamo v centre mest

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RODINNÉ DOMY medzi ZV a BB (od 250 000€)

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 680 m²

Ponúkame Vám novostavby v tichej ulici bez prechodnej dopravy - uzavretá komunita, pokoj a mest

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

250,000 € 368 €/m²

Garážové parkovacie miesto, Parkovací dom Zvolen-Západ

Reality Zvolen

Garáž | Tulská | 12.5 m²

Na predaj Vám ponúkame garážové parkovacie miesto, v parkovacom dome na sídlisku Zvolen - Západ

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

19,500 € 1560 €/m²

3-izbový byt v centre Zvolena – Jozefa Kozačeka, 79 m2, balkón, pivnica

Reality Zvolen

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m2, nachádzajúci sa na ulici Jozefa Ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 2024 €/m²

Novo stavba rodinného domu /848 m2/, Dubové

Reality Dubové

Rodinný dom | Dubové | 848 m²

Na predaj Vám ponúkame rodinný dom nachádzajúci sa v novej, rozrastajúcej sa časti obce Dubové.

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dubové

309,000 € 364 €/m²

MÝTO POD ĎUMBIEROM – Dom so slnečným pozemkom na predaj

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 563 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v lukratívnej lokali

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

78,000 € 139 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v centre Donovál – apartmánový dom Horec

Reality Donovaly

Apartmán | 45.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v obľúbenom apartmánovom dome Horec priamo

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

150,500 € 3315 €/m²

Pozemok - Trvalý trávny porast, 7647 m2, Hámre - Horné Hámre, okres Žarnovica

Reality Horné Hámre

Lúka, pasienok | Hámre - Horné Hámre | 7,647 m²

Realitná kancelária Alpia Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s plochou 7647 m2 v osobnom v

Publikované: 30.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

1.5 €/m2 2 €/m2

Chatka v obci Zlatno pri Poltári

Reality Zlatno

Chalupa, rekreačný domček | 186 m²

🏡 Na predaj chatka v obci Zlatno pri Poltári – ideálna na oddych aj rekreáciu! 🌲🔥🍎 📍 Lok

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zlatno

45,000 € 242 €/m²

EXKLUZÍVNY REKREAČNÝ DOM NA PREDAJ

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Banská Bystrica | súkromie, slnko a pokoj len pár minút od centra Predstavujeme Vám jedinečnú

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2389 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s terasou, jacuzzi a parkovaním

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 86 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája priestor, súkromie a komfort? Tento krásny 3-izbový byt v Banskej

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie