Pozemky na predaj v k.ú. Badín, okres Banská Bystrica - podiely

Reality Badín

Orná pôda | Banská | 4,012 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 4012 m2 v katastrálnom území

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Badín

Cena dohodou

člen NARKS

Rodinný dom Zvolen - Dobrá Niva na PREDAJ

Reality Zvolen

Rodinný dom | Dobronivská cesta | 419 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rodinný dom Zvolen

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolen

249,900 € 596 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 3.020 m2 Žarnovica na predaj

Reality Žarnovica

Pozemok pre rodinné domy | Fraňa Kráľa | 3,020 m²

Stavebný pozemok vhodný pre VÝSTAVBU aj NÁJOMNÉ BYTY ( Pomôžeme VYBAVIŤ VŚETKY NÁLEŽITOSTI s t

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

109 €/m2 109 €/m2

člen NARKS

1, 5 izbový tehlový byt Zvolen - centrum s terasou 10m²

Reality Zvolen

1 izbový byt | I. Lihoveckého | 44 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva 2 izbový byt s veľ

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2611 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt s balkónom 75 m2, novostavba, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 75 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE: 3-izbový byt s balkónom v novostavbe ARBORA Podborová, Zvolen (oz

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

201,105 € 2681 €/m²

člen NARKS

Predaj parkovacích miest kryté/nekryté, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

Garáž | Smreková | 12.5 m²

Predaj parkovacích miest (Zvolen - Podborová) Ponúkame na predaj parkovacie miesta pri moder

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

22,878 € 1830 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný Rodinný dom 1750m2 Zvolen - Sliač na predaj

Reality Zvolen

Rodinný dom | A. Sládkoviča | 1,750 m²

Luxusný rodinný dom 1750m2 Zvolen – Sliač AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exklu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zvolen

593,000 € 339 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt na predaj, dva balkóny, 86 m2, novostavba v novostavba, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 86 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE : 3-izbový byt s dvoma balkónmi v novostavbe ARBORA Podborová, Z

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

229,051 € 2663 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt s balkónom, novostavba, 90 m2, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 90 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE: 3-izbový byt s balkónom v novostavbe ARBORA Podborová, Zvolen (o

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

246,923 € 2744 €/m²

člen NARKS

Obchodné priestory Zvolen - v širšom centre s parkovaním - NA PRENÁJOM

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | J. Švermu | 160 m²

Prenájom moderných obchodných priestorov – Zvolen, blízke centrum Reprezentatívne obchodné pri

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

1,590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

2 izbový tehlový byt Zvolen centrum s terasou 10m² na predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | I. Lihoveckého | 43 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2672 €/m²

člen NARKS

Posledný stavebný pozemok 699m2 Zvolen Hronská Dúbrava na predaj

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Železničná | 699 m²

Posledný stavebný pozemok 699m2 Zvolen Hronská Dúbrava na predaj POSLEDNÝ stavebný pozemok Zv

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

89 €/m2 89 €/m2

člen NARKS

RODINNÝ DOM NA PREDAJ, STARÁ KREMNIČKA

Reality Stará Kremnička

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete dotvoriť presne podľa seba? V tichej lokalite obce Stará Kremnička

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Stará Kremnička

124,900 € 892 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

3 izbový tehlový byt s balkónom, s výťahom v širšom centre - Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | J. Donca | 62 m²

Predaj 3-izbového tehlového bytu v širšom centre mesta Zvolen na ulici J. Donča 3-izbový byt

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,500 € 2573 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom 1551m2 Zvolen obec Babiná na predaj

Reality Babiná

Rodinný dom | Plánkova | 1,551 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rodinný dom obci B

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Babiná

117,500 € 76 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom 534m² Zvolen - Vígľaš - Na predaj

Reality Zvolen

Rodinný dom | Lieskovská cesta | 534 m²

RODINNÝ DOM NA PREDAJ – Zvolen – Vígľaš Na predaj veľký, slnečný rodinný dom vo Vígľaši, vzdial

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

174,900 € 328 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt s balkónom 75m2 Zvolen - Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | Tulská | 75 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva. Priestranný 3-izb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

154,900 € 2065 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt, 58 m² na predaj, ul. J. Baníka, Zvolen, Podborová

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Banika | 58 m²

Znížená cena ! Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

129,000 € 2224 €/m²

člen NARKS

Rekreačná Chata - Zvolen - Kováčová na Predaj

Reality Kováčová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 339 m²

Predaj rekreačnej chaty – Zvolen v obci Kováčová Ponúkame na predaj rekreačnú chatu nachádzaj

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kováčová

89,000 € 263 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 1828 m2 Zvolen Detva obec Kalinka-Slatinské Lazy na predaj

Reality Vígľašská Huta-Kalinka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,750 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva stavebný pozemok Z

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Vígľašská Huta-Kalinka

49,900 € 29 €/m²

člen NARKS

Tvoj nový domov: moderný 2-izbový byt v centre mesta

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova 21 | 38 m²

Realitná kancelária REALITY MARKET ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Ponúkame na PRENÁJOM kancelárske priestory 80 m2 (3. posch.) v absolútnom centre mesta Banská Bystrica, na Hornej ulici č. 65

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná 65 | 80 m²

Na PRENÁJOM ponúkame nebytové priestory (NPr. "P") v centre mesta Banská Bystrica, na Hornej 65

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM Obchodný priestor 54m2 na Námestí Ľ. Štúra

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Banská Bystrica, ul. Námestie Ľudovíta Štúra 28 | 54 m²

Ponúkame na prenájom pekné obchodné priestory na prízemí menšieho obchodného centra, ktoré sa n

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²