Kancelária - 21 m2- prenájom| Námestie SNP -Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 21 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor v historickej budove na Nám

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Dvojizbových byt ma prenájom- Detva- Obrancov Mieru

Reality Detva

2 izbový byt | Nevyplnená | 50 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 2 - izbový kompletne rekonštruovaný byt v bl

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Detva

490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj pozemku na výstavbu rekreačnej chaty na Krpačove

Reality Horná Lehota

Komerčná zóna | Nevyplnená | 548 m²

RE/MAX Joy exkluzívne ponúka na predaj pozemok s územným rozhodnutím a rozhodnutím o umiestnen

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

79,990 € 146 €/m²

Predaj lesného pozemku Horná Lehota-Krpačovo

Reality Horná Lehota

Lesná pôda | Nevyplnená | 6,745 m²

RE/MAX JOY ponúka na predaj lesný pozemok s výmerou 6745 m2. Pozemok sa nachádza v rekreačnej

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

12 €/m2 12 €/m2

Pozemok na výstavbu rodinného domu

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,050 m²

RE/MAX JOY ponúka na predaj stavebné pozemky v Brezne – časť Rohozná Hľadáte miesto, kde sa k

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami

Reality Čierny Balog

3 izbový byt | Nevyplnená | 97 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v Čiernom Balogu (87 m2). Nevyhovuje vá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

Cena dohodou

Priestranný svetlý 3-izbový byt, 84 m2 po rekonštrukcii

Reality Brezno

3 izbový byt | Štvrť Ladislava Novomeského | 84 m²

Ponúkam na predaj veľký, svetlý 3-izbový byt o výmere 84 m2, nachádzajúci sa na 5. poschodí z

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

158,000 € 1881 €/m²

Prenájom priestoru v priamom centre mesta - malá pešia zóna Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | A. Sládkoviča | 74 m²

Dovoľujeme si vám ponúknuť na prenájom multifunkčný nebytový priestor na ulici A. Sládkoviča, p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na PREDAJ areál s Hotelom, reštauráciou a 26 chatkami v nádhernom prostredí pohoria Nízke Tatry

Reality Jasenie

Hotel, penzión, ubytovňa | 3,836 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Jasenie

Cena dohodou

TOP Living: Stavebný pozemok so súkromnou príjazdovou cestou a všetkými IS

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,644 m²

Realitná kancelária TOP Living s.r.o. Vám na základe exkluzívneho zastúpenia ponúka projekt, kt

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Tajov

240,236 € 146 €/m²

Skvelá ponuka: 3-i byt-výborná dispozícia-nepriechodné izby-šatník–bytový dom Milestones I-Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 69.64 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj 3-i byt s výmerou 69,64 m2,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

TOP Living: Ponúkame na predaj obchodný priestor/ kaviareň Belveder pri jazierku

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | Nad plážou | 165 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor, kaviareň v novostavbe vo vyhľadávanej lokalite Belved

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

450,000 € 2727 €/m²

TOP Living s.r.o. ponúka na prenájom skladový objekt vo Vlkanovej.

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Nezadaná | 1,419 m²

TOP Living s.r.o., ponúka na prenájom sklady v dobrom tech. stave. V súčasnosti sú využívane a

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na prenájom Banská Bystrica

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

TOP Living: Prenájom kancelárskych priestorov v blízkosti centra mesta, Uhlisko, BB

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavova | 17.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnom dome na Hviezdoslavovej ulici v Bansk

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

216 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BÝVANIE V CENTRE: 3 izb., lodžia, terasa a státie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kollárova | 91 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku: 3-izbový byt len 5 min. peši od Námestia SNP, situovaný na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

295,000 € 3242 €/m²

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt-vyhľadávaná lokalita- výborná dispozícia a skvelých 96,82 m²-parkovacie miesto - bytový dom „Biela Kačica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 96.82 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj 3-izbový byt s úžitkovou plo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3357 €/m²

Ponúkame na predaj menší RD v pôvodnom stave v lokalite Horná Lehota

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Voľne stojaci rodinný dom spolu s priľahlým pozemkom ponúka príležitosť realizovať Vaše plány o

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 23.08.2025
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

Info v RK

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.08.2025
Domy na predaj Horná Lehota

Info v RK

TOP Living: Priemyselný areál Vlkanová

Reality Vlkanová

Priemyselná zóna | Vlkanovská cesta | 2,118 m²

TOP Living s.r.o. dáva do pozornosti na predaj posledné dve ponuky v priemyselnom areáli vo Vlk

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Pozemky na predaj Vlkanová

390,000 € 184 €/m²

3-i byt-výborná dispozícia-nepriechodné izby-šatník–bytový dom Milestones I-Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 69.7 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 3802 €/m²

3-i byt-nepriechodné izby-balkón-krásny výhľad-atraktívna lokalita-zeleň a pokoj, CENTRUM mesta na pešo - Uhlisko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Lesná | 74.93 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Banskej Bystrice. NET

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 3003 €/m²

Ponúknite na predaj garáž Fončorda-Šalgotarjánska ul. a okolie

Reality okres Banská Bystrica

Garáž | šalgotarjánska | 15 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám garáž v lokalite Fončorda, ulica Šalgotarjánska. Prípadne aj iné

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na kúpa

Cena dohodou

Stavebný pozemok s výhľadom, súkromnou prístupovou cestou, 1644 m2

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Tajovského | 1,644 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Banská Bystrica

240,236 € 146 €/m²

TOP Living Vám ponúka bývanie bez záhrady, ale s veľkou terasou- 5 izbový dom v Radvani!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Malachovská cesta | 251 m²

TOP Living Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom (bez záhrady) nachádzajúci sa v radovej

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

209,000 € 833 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie