Na predaj Luxusný 3-izb. byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám na predaj ponúka krásny na priestor veľkorysý 3-izbový /77m2/ b

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1597 €/m²

Na predaj 3-izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

3 izbový byt | Sklárska | 79 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou, ideálny pre rodiny s deťmi, nachádzajúci

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poltár

67,000 € 848 €/m²

Záhradná chatka pri potôčiku v lone prírody pri Brezne.

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj chatku v okrajovej časti Padličkova.

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

25,900 € 518 €/m²

Rodinný dom na predaj 900 m2 Beňuš - Filipovo

Reality Beňuš

Rodinný dom | Nevyplnená | 900 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v malebnej horehronskej obc

Publikované: 03.11.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Beňuš

169,900 € 189 €/m²

Nebytový priestor na sídlisku Sásová v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudohorská | 14 m²

Nechcete platiť nájomné za prenajaté priestory? Podnikajte vo svojom. Realitná kancelária

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

22,900 € 1636 €/m²

4 izbový byt na skvelej adrese v Banskej Bystrici časť Sásová, na Ružovej ulici.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Ružová | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový byt na vyhľadávanej adrese, v Starej

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Stavebný pozemok s povolením a základmi v obci Ratka

Reality Ratka

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,110 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu s už vydaným st

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ratka

59,900 € 54 €/m²

Predaj pozemku navýstavbu i podnikanie v meste Lučenec /cena dohodou/

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 965 m²

Realitná kancelária Remax/pro ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu, podnikanie alebo re

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Predaj rodinného domu s históriou v Pohorelskej Maši

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Nevyplnená | 185 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj zaujímavý rodinný dom v Pohorelskej

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

89,000 € 481 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán v apartmánovom dome Skalka na Donovaloch.

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nevyplnená | 41 m²

Realitná kancelária REMAX vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný 2-izbový byt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

124,000 € 3024 €/m²

Predaj 3 izbového bytu V Závadke nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

3 izbový byt | Nevyplnená | 68 m²

Realitná kancelária REMAX, ako výhradný zástupca majiteľa nehnuteľnosti, ponúka na predaj príj

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

43,000 € 632 €/m²

Predaj investičného bytu na Táloch

Reality Bystrá

3 izbový byt | Nevyplnená | 62 m²

Hľadáte ideálnu investíciu v srdci Nízkych Tatier? V exluzívnom zastúpení ponúkame na predaj

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bystrá

230,000 € 3710 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Mestská vila s nádychom histórie v Lučenci na predaj

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 290 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj dvojpodlažnú vilu v blízkosti centra mesta.

Publikované: 24.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Kancelária na námestí SNP v Banskej Bystrici na PRENÁJOM

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Nevyplnená | 45 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor priamo na Námestí SNP v Banskej Bystrici

Publikované: 20.04.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

285 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom v meste Poltár po kompletnej renovácií

Reality Poltár

Rodinný dom | Nová | 140 m²

RE/MAX Vám ponúka na predaj komplet zrekonštruovaný, podpivničený rodinný dom, ktorý sa nachá

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poltár

189,000 € 1350 €/m²

Na predaj dom len pár km od mesta Lučenec

Reality Veľká Ves

Rodinný dom | Nevyplnená | 152 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj dvojpodlažný, 6 - izbový, podpivničený rodinný dom , ktorý sa n

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Ves

Cena dohodou

Utešený dom na predaj s veľkou záhradou v dedinke České Brezovo

Reality České Brezovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 109 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj jednopodlažný 3-izbový, podpivničený rodinný dom , ktorý sa nac

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj České Brezovo

75,000 € 688 €/m²

Na predaj rodinný dom / chata v tichej časti Banskej Štiavnice – Štefultov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Ilijská | 127 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v malebnej časti Banske

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

127,900 € 1007 €/m²

VÝHODNÁ investičná príležitosť – Obchodné centrum Mólo Sekier, Zvolen

Reality Zvolen

Objekt pre obchod | Nevyplnená | 1,125 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj obchodné centrum Mólo Sekier, ktor

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

1,590,000 € 1760 €/m²

Open space-ateliér-showroom | Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Horná | 127 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory/ateliér/showroo

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

825.5 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestor s prístupnou vodou na prenájom - 48 m2| Námestie SNP | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Námestie SNP | 48 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priestor v historickej budove na Námestí SNP v B

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

PRENÁJOM | Administratívny priestor s parkovaním na Skuteckého v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Skuteckého | 561 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na prenájom administratívny / kancelársky priestor v širšom centre Banske

Publikované: 14.04.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

4,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj: budova pre služby a obchod v priemyselnom centre na Horehroní / obec Podbrezová/

Reality Podbrezová

Administratívny objekt | Nevyplnená | 1,069 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj dvojpodlažnú budovu v samotnom centre obce Podbrezová, známej ako

Publikované: 06.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Podbrezová

750,000 € 702 €/m²

Kancelária na prenájom - 13 m2 | Námestie SNP Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 13 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor v historickej budove na Nám

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie