TOP Living s.r.o. ponúka na prenájom skladový objekt vo Vlkanovej.

Reality Vlkanová

Skladový objekt | Matuškova | 1,419 m²

TOP Living s.r.o., ponúka na prenájom sklady v dobrom tech. stave. V súčasnosti sú využívane a

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na prenájom Vlkanová

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

TOP Living: Prenájom garáže Uhlisko, 9.mája, BB

Reality Banská Bystrica

Garáž | 9. mája | 20 m²

Ponúkame na prenájom garáž v radovej zástavbe garáží. Garáž je suchá, čistá. bez elektriny a be

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

TOP Living: Záhradná chatka v Čeríne na predaj - REZERVOVANÉ

Reality Banská Bystrica

Záhradná chatka | Partizánska cesta | 50 m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatu nachádzajúcu sa v záhradkárskej oblasti Čerín pri Banskej Bys

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

110,000 € 2200 €/m²

NOVÁ CENA: 3-izb. byt v centre mesta vrátane parkovacieho státia, 2x balkón

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kollárova | 91 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku: 3-izbový byt pri námestí SNP situovaný na druhom poschodí

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

295,000 € 3242 €/m²

3-izb. tehlový byt-kompletná kvalitná rekonštrukcia-výhľady-spoluvlatnícky podiel na pozemku-Uhlisko-BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Na Starej tehelni | 78.7 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj dizajnovo zrekonštruovaný 3-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

270,000 € 3431 €/m²

Podnikajte vo svojom: predaj zrekonštruovaný objekt Sásova – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Ďumbierska | 237 m²

Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou a na prízemí sa nachádza štýlová reštaurácia s priestr

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 10.02.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

290,000 € 1224 €/m²

Výborná ponuka: predaj zrekonštruovaný objekt Sásova – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Reštaurácia | Ďumbierska | 236.8 m²

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

290,000 € 1225 €/m²

Využite pri predaji Vašej nehnuteľnosti naše dlhoročné skúsenosti: kúpa 3-izbový byt-pekné prostredie-Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

TOP Living: Pre našich klientov klientov hľadáme na kúpu 3 izbový byt v peknom prostredí. PONÚ

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 01.05.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

TOP Living ponúka na predaj Dom na výbornej a slnečnej adrese!

Reality Malachov

Rodinný dom | Banícka | 340 m²

Rodinný dom v obci Malachov len 4 km od Banskej Bystrice. Rodinný dom je 5-izbový, má 3 podlaži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malachov

319,000 € 938 €/m²

3-i byt-nepriechodné izby-balkón-garáž-atraktívna lokalita-zeleň a pokoj, CENTRUM mesta na pešo - Uhlisko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Lesná | 74.93 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Banskej Bystrice. NET

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

245,000 € 3270 €/m²

Chcete 4 izb. byt? Vyskúšajte dom bez záhrady!

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Malachovská cesta | 251 m²

TOP Living Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom (bez záhrady) nachádzajúci sa v radovej

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

209,000 € 833 €/m²

Hľadáte 5 izb. byt? Vyskúšajte dom bez záhrady!

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Malachovská cesta | 251 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

209,000 € 833 €/m²

TOP Living: Rodinný dom 5 min. od Námestia SNP

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Stoličková | 150 m²

Spoločnosť TOP Living ponúka na predaj nehnuteľnosť v atraktívnej lokalite v blízkosti centra m

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

490,000 € 3267 €/m²

TOP Living: Rodinný dom vo veľmi peknej, čarovnej a tichej lokalite v širšom centre Banskej Bystrice. REZERVOVANÉ

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Lipová | 168 m²

Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom so slnečným pozemkom v Podlaviciach na ulici Lipová o c

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

350,000 € 2083 €/m²

TOP Living: 1-izb.byt Nám. Slobody, Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39.17 m²

TOP Living: Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt vo Zvolene, Námestie Sl

Publikované: 20.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

TOP Living ponúka na predaj Dom na výbornej a slnečnej adrese- Malachov!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Malachovská cesta | 340 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

319,000 € 938 €/m²

2-IZB. APARTMÁN, UHLISKO, 574,-Eur s energiami

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 39 m²

TOP Living: Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený apartmán s rozlohou 39m2. Dozariadenie apa

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

574 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Parkujte pohodlne-prenájom GARÁŽE - Mládežnícka ulica-BB

Reality Banská Bystrica

Garáž | Mládežnícka | 19 m²

Ponúkame na prenájom garáž v radovej zástavbe garáží - Mládežnícka ulica. Cena prenájmu 130€/me

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

130 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Ábelová (Lučenec) – 93.600 m2 ORNÁ PÔDA a LES

Reality Ábelová

Orná pôda | Nezadaná | 93,600 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na ornej pôde, trvalýc

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Ábelová

60,000 € 1 €/m²

Kokava nad Rimavicou – Rodinný DOM s 270 m2 pozemkom

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | Komenského | 60 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom v intraviláne obce Koka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

39,990 € 667 €/m²

Dudince – 1.120 m2 a 1.150 m2 STAVEBNÝ POZEMOK pre RD

Reality Dudince

Pozemok pre rodinné domy | 2,270 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj 2 väčšie stavebné pozemky pri kúpeľnom mestečk

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dudince

1 € 0 €/m²

Banská Štiavnica - 13.065 m2 POZEMOK V LONE PRÍRODY

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | - | 13,065 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rozľahlý rekreačný pozemok v katastrálnom územ

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

17,500 € 1 €/m²

Štrkovec – 1.380 m2 STAVEBNÝ pozemok v obci

Reality Štrkovec

Pozemok pre rodinné domy | 1,312 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok s výmerou 1.380 m2 v zastavanej časti

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Štrkovec

10,000 € 8 €/m²

Sušany – 56.000 m2 ORNÁ PÔDA - Na predaj

Reality Sušany

Orná pôda | Nezadaná | 58,000 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na poľnohospodárskej p

Publikované: 30.08.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Sušany

39,900 € 1 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie