Predaj: Priemyselný objekt s fotovoltikou | Závadka nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 3,984 m²

RE/MAX ponúka na predaj výrobný a skladový areál, ktorý okrem samotného priestoru prináša aj f

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Závadka nad Hronom

199,000 € 50 €/m²

Rodinný dom s peknou záhradou

Reality Šávoľ

Rodinný dom | Nevyplnená | 114 m²

Rodinný dom s peknou záhradou Zastavaná plocha: 67m2 P

Publikované: 11.12.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šávoľ

Cena dohodou

Kancelárske prietory na prenájom - 34 m2 | Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 34 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej b

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

241.5 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske prietory na prenájom - 33 m2| Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 33 m²

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

231 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske prietory na prenájom - 18 m2 | Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 18 m²

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

126 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom | Námestie SNP - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 103 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej budove na Ná

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Priestor s prístupnou vodou na prenájom - 31 m2 | Námestie SNP | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Námestie SNP | 31 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priestor v historickej budove na Námestí SNP v

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

9.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom - 21 m2 | Námestie SNP Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 21 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor v historickej budove na Nám

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom -17 m2 | Námestie SNP Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 17 m²

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

2,5 - izbový byt s balkónom na predaj | Lučenec - Opatová

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 62 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný 2,5 izbový byt s balk

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

VÝROBNÁ HALA SO ŽERIAVOM - SKLAD, PÍLA | MURÁŇ

Reality Muráň

Skladový objekt | Nevyplnená | 1,163 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúkana predaj výrobnú halu- momentálne využívanú ako píla priamo

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Muráň

Cena dohodou

Chalupa/rodinný dom v známej nízkotatranskej obci Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj chalupu/rodinný dom v známej lyžiarskej a turi

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

204,900 € 1281 €/m²

Jedinečný pozemok s minidomom a nádherným výhľadom

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 20 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka výnimočnú príležitosť vlastniť kus prírody s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

125,000 € 6250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: Investičné pozemky v TOP lokalite5,7ha,Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 57,429 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičné pozemky o celkovej rozlohe 5

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

157,400 € 3 €/m²

Predaj penzión (komerčný objekt) Rovné, okr. Rimavská Sobota EXKLUZÍVNE

Reality Rovné

Hotel, penzión, ubytovňa | Nevyplnená | 1,350 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj objekt (penzión) s potenciál

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Rovné

500,000 € 370 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj nebytový priestor Donovaly

Reality Donovaly

Obchodné priestory | Nevyplnená | 297 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj rozostavaný nebytový priestor v apartmánovom dome K

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Donovaly

245,000 € 1178 €/m²

Predaj komerčný objekt Bartošova Lehôtka EXKLUZÍVNE

Reality Kremnica

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 4,439 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj objekt - predajňu záhradkárs

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

350,000 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj dom s veľkým ovocným sadom v obci Uhorské

Reality Uhorské

Rodinný dom | Nevyplnená | 87 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj vidiecky rodinný dom s úžitkovou plochou 87m2

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Uhorské

79,000 € 908 €/m²

Na predaj Luxusný 3-izb. byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám na predaj ponúka krásny na priestor veľkorysý 3-izbový /77m2/ b

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1597 €/m²

Na predaj 3-izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

3 izbový byt | Sklárska | 79 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou, ideálny pre rodiny s deťmi, nachádzajúci

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poltár

67,000 € 848 €/m²

Záhradná chatka pri potôčiku v lone prírody pri Brezne.

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj chatku v okrajovej časti Padličkova.

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

25,900 € 518 €/m²

Rodinný dom na predaj 900 m2 Beňuš - Filipovo

Reality Beňuš

Rodinný dom | Nevyplnená | 900 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v malebnej horehronskej obc

Publikované: 03.11.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Beňuš

169,900 € 189 €/m²

Nebytový priestor na sídlisku Sásová v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudohorská | 14 m²

Nechcete platiť nájomné za prenajaté priestory? Podnikajte vo svojom. Realitná kancelária

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

22,900 € 1636 €/m²

4 izbový byt na skvelej adrese v Banskej Bystrici časť Sásová, na Ružovej ulici.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Ružová | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový byt na vyhľadávanej adrese, v Starej

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie