Priestranný obchodný priestor v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | T.G. Masaryka | 85 m²

Ponúkame na prenájom priestranný nebytový – obchodný priestor na hlavnej ulici - T.G Masaryka

Publikované: 30.10.2019 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Cinobaňa - starší RD s pozemkom 4539m2

Reality Cinobaňa

Rodinný dom | Cinobaňa | 101 m²

Vo výhradnom zastúpení je v ponuke na predaj starší rodinný dom v obci Cinobaňa, okres Poltár.

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Cinobaňa

28,250 € 280 €/m²

TOP CENA !!! Exkluzívne na predaj rodinný dom na priestrannom pozemku s výmerou 3 223 m² v obci Ilija

Reality Ilija

Rodinný dom | Ilija | 95 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom na priestrannom pozemku s výmerou 3 223 m² v obci

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ilija

139,000 € 1463 €/m²

NA PREDAJ – Polyfunkčný objekt, Banská Štiavnica – Križovatka

Reality Banská Štiavnica

Polyfunkčný objekt | 1.mája | 232 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt zameraný na gastronómiu, nachádzajúci sa p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Banská Štiavnica

414,000 € 1784 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj rodinný dom po rekonštrukcii – Svätý Anton, cca 5 min od Banskej Štiavnice

Reality Svätý Anton

Rodinný dom | Svätý Anton | 117 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Svätý Anton, ktorá patrí medzi vyhľadávané lokality v tes

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Svätý Anton

189,900 € 1623 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii pri Kolpašskom jazere, Banský Studenec - Kolpachy, okres Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | Kolpachy | 143 m²

Základné informácie • Lokalita: Banský Studenec - Kolpachy • Typ nehnuteľnosti: rodinný d

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

199,000 € 1392 €/m²

Rozsiahly 3ha stavebný pozemok v Lučenci

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Lučenec | 30,078 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Lučenec Pozemok má investičný potenciál a výbornú polohu. POPIS

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

30 €/m2 30 €/m2

Predaj 4 izb. dom - 377 m2, dielňa, pivnica, záhradka , Hrochoť, okr. B.Bystrica

Reality Hrochoť

Rodinný dom | Hrochoť | 178 m²

Predaj rodinného domu 19 km od BB a ZV . - Obytná časť komplet rekonštruovaná - bezprob

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hrochoť

149,900 € 842 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 3-izbový byt s loggiou – sídlisko Drieňová, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 69.78 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Drieňová na ulici

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,000 € 1419 €/m²

Na predaj 2 - izbový byt po rekonštrukcii v obci Banská Belá

Reality Banská Belá

2 izbový byt | Banská Belá | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 - izbový byt po rekonštrukcii v obci Banská Belá. Základné informáci

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Belá

85,000 € 1441 €/m²

NA PREDAJ | Stavebný pozemok s potenciálom – Žarnovická Huta, Žarnovica

Reality Žarnovica

Rekreačný pozemok | Žarnovická Huta | 3,734 m²

Základné informácie: • Lokalita: Žarnovická Huta, mesto Žarnovica • Typ: stavebný pozemok s exi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

69,900 € 19 €/m²

NOVÁ CENA! Exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok v blízkosti Belianskeho jazera, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | Belianske jazero | 873 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok v blízkosti Belianskeho jazera, Bans

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

73,000 € 84 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Rozostavaný rodinný dom v obci Ilija, okres Banská Štiavnica

Reality Ilija

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastného dokončenia rozostavaného rodinného domu v pokojnej

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ilija

75,000 € 714 €/m²

Priestranný 4izb mezonet v Apartmáne Tatran, Donovaly

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 99.5 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj zariadený 4 izbový mezonet v horskom apartmánovom dome Tatran

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

229,999 € 2312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový tehlový byt s balkónom na Uhlisku

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mičinská cesta | 54 m²

HAVAS REALITY ponúka na predaj 2 izbový tehlový byt s balkónom na Uhlisku Ponúkame na predaj ú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 3241 €/m²

1 izbový byt, po rekonštrucii za hotovosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpim 1izbový byt s balkónom v Banskej Bystrici, blízko centra mesta - ideálne po rekonštrukcii

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Uhlisko – rezervovaný

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Družstevná | 87 m²

Ponúkame na predaj veľký 3-izbový tehlový byt o výmere 87 m², nachádzajúci sa na 4. poschodí by

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

213,000 € 2448 €/m²

Zrekonštruovaný a zariadený 2i byt v Závadke nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | Rázusova | 49.47 m²

IBA U NÁS! Pod Kráľovou hoľou v lone Nízkych Tatier ponúkame exkluzívne na predaj zrekonštruov

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

43,000 € 869 €/m²

RD blízko centra Brezna - ideálny na chalupu - pozemok 3142 m2

Reality Brezno

Rodinný dom | Stromová | 172 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v pôvodnom stave vzdialený 10 min. pešo od

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Brezno

78,000 € 453 €/m²

Penzión s celoročnou prevádzkou v srdci kúpeľného mestečka Kováčová

Reality Kováčová

Hotel, penzión, ubytovňa | Športová | 230 m²

JMB Reality Vám predstavuje výnimočnú príležitosť vlastniť a prevádzkovať rodinný penzión s cel

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Kováčová

420,000 € 1826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou v Brusne

Reality Brusno

3 izbový byt | Oremlaz | 91 m²

Veľmi zaujímavá ponuka zrekonštruovaného 3-izbového bytu s veľkorysou výmerou 91 m2, ktorý očar

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Brusno

Cena dohodou

Lukratívny stavebný pozemok 2798 m2 - Potočná v Brezne - Starý Mazorník

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 2,798 m²

CENA 42,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj lukratívny slnečný veľký pozemok s rozlohou 279

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

117,500 € 42 €/m²

Beňuš-Gašparovo, nádherný pozemok 3251m2 s RD v pôvodnom stave

Reality Beňuš

Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²

Na predaj veľký rovinatý pozemok pod lesom v obci Beňuš-Gašparovo , okres Brezno – ideálna inve

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Beňuš

140,000 € 556 €/m²

RD + lukratívny stavebný pozemok 1327 m2 - Potočná v Brezne, Starý Mazorník

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 1,327 m²

ZNÍŽENÁ CENA 63,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj pôvodný RD s lukratívnym slnečným stave

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

83,600 € 63 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23057)
Upresniť hľadanie