REZERVOVANÉ! Moderne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt s balkónom

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Tribečská | 73 m²

3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=eNjdteHBi5e Ponúkame na predaj priestranný 3,

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

162,000 € 2219 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ / 3- izbový byt v centre obce, Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | M.R. Štefánika | 62.4 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt o výmere 62,40 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zate

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

ŠIKOVNÝ 3-IZBOVÝ BYT

Reality Handlová

3 izbový byt | Okružná | 64 m²

Ponúkame na predaj šikovný 3-izbový byt v Handlovej s výmerou 64 m², nachádzajúci sa v dobrej a

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,800 € 1247 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA - 3 IZBOVÝ BYT S 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI - LUDANICE

Reality Ludanice

3 izbový byt | 68 m²

3D PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=XDAtEAtR34q Pokojná lokalita, moderné bývani

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ludanice

115,000 € 1691 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v centre mesta s balkónom a 2 pivnicami

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=Z6GCX6F6s8U Ponúkame na predaj 3-izbový byt

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

145,000 € 2231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3 izbového slnečného výnimočného bytu s vlastnou TERASOU a loggiou na ulici L. Fullu v Karlovej vsi. 150m2 byt+terasa+loggia

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | L.Fullu | 150 m²

ponúkame na predaj veľmi pekný zaujímavý slnečný 3-izbový byt s terasou na ulici Ludovíta Fullu

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 2193 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Topoľčanoch 61m2

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 61 m²

TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt v Topoľčanoch s rozlohou 61m2. Byt prešiel kompletnou r

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

172,000 € 2820 €/m²

Moderný 3-izbový byt v Gbeloch-Rezervované

Reality Gbely

3 izbový byt | Záhumenice | 76.67 m²

3-izbový byt na predaj v lokalite Gbely v okrese Skalica NA PREDAJ: Moderný 3-izbový byt v Gbel

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Gbely

154,000 € 2009 €/m²

Predaj, 3-izb.byt, Pôvodný Stav, Lokalita s dlhodobou rodinnou hodnotou, BA IV- Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Janka Alexyho | 61 m²

Predstavte si bývanie, ktoré si vytvoríte presne podľa seba. Spoločnosť Diamond Home Services

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 3525 €/m²

3-izbový byt takmer v centre Košíc

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | 68 m²

BYT, KTORÝ NEBUDE DLHO NA TRHU – 3 IZBY | KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA | KOŠICE Hľadáš byt, kde nem

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

249,999 € 3676 €/m²

Jedinečný 3-izbový apartmán v projekte Vila Zuberec – Západné Tatry

Reality Zuberec

3 izbový byt | Nad Vrškami | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový apartmán v novom a architektonicky atraktívnom projekte V

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Zuberec

257,730 € 4296 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TEHLA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Ha

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

***REZERVOVANÉ*** 3-izbový byt, Bukureštská – 70 m², loggia, krásny výhľad, klimatizácia, výborná dispozícia

Reality Košice-Ťahanovce

3 izbový byt | Bukureštská | 70 m²

***REZERVOVANÉ*** Ak hľadáte 3-izbový byt, kde má každý svoj priestor a zároveň všetko dáva log

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

194,990 € 2786 €/m²

Štýlové bývanie v Lučenci: Tehla, klíma a priestor pre váš nový začiatok

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica A. Jiráska | 72 m²

Hľadáte miesto, kde vaše deti vyrastú v bezpečí a vy si po práci vychutnáte zaslúžený pokoj? Ex

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,990 € 1250 €/m²

REZERVOVANÉ | 3,5-izbový byt, pôvodný stav | Bratislava - 500 bytov, Súťažná

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súťažná | 95.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3,5-izbový byt na Súťažnej ulici v obľúbenej lokalite 500 bytov

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 3665 €/m²

Predaj 3 izbovy byt Klokočina, Novomeského,loggia,EXKLUZÍVNE!

Reality Nitra

3 izbový byt | Novomeského | 64 m²

REZERVOVANÉ!!! EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik & Partners Vám ponúka na predaj vo

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,500 € 2633 €/m²

3-izb.byt s loggiou, Južná trieda

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 68 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt v OV na Juhu, na ulici Južná trieda, na

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

189,900 € 2793 €/m²

3-izb.byt na Terase-Čapajevova, loggia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Čapajevova | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v OV na Terase (Košice-Západ), na Čapajevovej ulici, na ide

Publikované: 11.02.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

NOMA | TURNIANSKA- Najlepšia 3-izbová DISPOZÍCIA v Petržalke môže byť VAŠA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Turnianska | 73 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento priestranný 3-izbový byt na Tu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,900 € 3149 €/m²

Výhradne - Na predaj 3-izbový byt s garážou v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

3 izbový byt | Dvory | 61.62 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s garážou a záhradou v obci Dvory nad Žitavou. Byt

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Dvory nad Žitavou

83,000 € 1347 €/m²

REZERVOVANÉ 3 IZBOVÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT - TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Generála Goliána | 74 m²

REZERVOVANÉ CASMAR RK, vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný, kompletne zrek

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

195,000 € 2635 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt v Petržalke, po rekonštrukcií, cca 67 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej časti Petržalky –

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

263,999 € 3940 €/m²

EXKLUZÍVNE INVESTIČNÝ APARTMÁN - BYT, iba 1 km od Starého Smokovca

Reality Veľký Slavkov

3 izbový byt | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj investičný 3 izbový byt - apartmán ADRIANA 10E

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Slavkov

177,000 € 2950 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA- 3i 54 m² + balkón - Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o vým

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

145,900 € 2702 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23117)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Upresniť hľadanie