Byty ZICHER: 3-izbový byt 6B ( 97,04 m2)

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 6B je situovaný na 2. poschodí Bytovéh

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

264,400 € 2725 €/m²

Byty ZICHER: 3-izbový byt 3B ( 97,04 m2)

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 3B je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

Byty ZICHER: 3-izbový byt 10B ( 101,79 m2)

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 101.79 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 10B je situovaný na 3. poschodí Bytové

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

276,200 € 2713 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný 3-izbový byt na Trenčianskej ulici 64m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v srdci Ružinova na Trenčianskej ulici. Tento

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt s loggiou, 81m2

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Levočská | 80 m²

Na predaj ponúkame 3 izbový byt s dvoma loggiami na Levočskej ulici blízko centra mesta. Posch

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

3 izbový byt v blízkosti centra na predaj - Uhlisko, 73 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 73 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 3 izbový novozrekonštruovaný byt vo vyhľadáva

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

245,580 € 3364 €/m²

3-izbový byt s balkónom, krbom a garážou – Hatné

Reality Hatné

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

Na predaj: 3‑izbový byt s balkónom, krbom a garážou – Hatné, ZNÍŽENÁ CENA 130.000 EUR. Ponúkam

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Hatné

130,000 € 1667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderná novostavba s veľkou terasou, šatníkom a parkovacím miestom v projekte Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 95.5 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný, krásne presvetlený 3i byt v obľúbenom projekte Eden Par

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

429,000 € 4492 €/m²

Predaj kompletne zrekonštruovaného 3i bytu v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3i byt v Banskej Bystrici v mestskej časti Sásová. Byt prešiel k

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 2712 €/m²

Na predaj – 3 izbový byt s balkónom – Ďumbierska ulica – Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska | 69 m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou – Prešov, Sekčov, Ďumbierska ulica Ponúkame na predaj 3-izbov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Prešov

168,000 € 2435 €/m²

Predaj staromestský 3 izbový byt 116 m2 v úplnom centre Nitry Farská ul.

Reality Nitra

3 izbový byt | Farská | 116 m²

Dohoda na cene je možná! Tento byt s vysokými stropmi v historickom centre Nitry je mimoriadnou

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Nitra

299,000 € 2578 €/m²

REZERVOVANÝ - SIMREA ponúka exkluzívne na predaj 3 - izbový byt čiastočne zrekonštruovaný - so samostatnými izbami a s balkónom (4,83 m2) v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Duklianskych hrdinov | 72 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj 3 - izbový byt čiastočne zrekonštruovaný so samostatnými izb

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Trenčín

139,900 € 1943 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj trojizbový byt s loggiou - Kanianka - s parkovaním

Reality Kanianka

3 izbový byt | 72 m²

REZERVOVANÉ Chcete bývať na tichom, kľudnom mieste v blízkosti prírody? Volám sa Ján Mokrý a p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Kanianka

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na Predaj 3-izbový byt s terasou TRI VEŽE - TOP VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou v projekte TRI VEŽE – ikonický výhľad na Bratislavu z 19. pos

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

459,000 € 5100 €/m²

REZERVOVANÝ

Reality Galanta

3 izbový byt | K. Duchoňa | 118.93 m²

*** rezervácia **** LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKOU TERASOU (50 m²) – GALANTA, WEST Vstúp

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Galanta

1 € 0 €/m²

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt s predzáhradkou v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.68 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 81.08 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 81.08 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.58 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.6 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.65 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

AZ. Predaj 3i bytu vo Vlčkovciach

Reality Vlčkovce

3 izbový byt | 69 m²

AZ. Ponúkame na predaj zaujímavý a štýlovo prerobený 3-izbový byt vo Vlčkovciach. Ůžitková ploc

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vlčkovce

129,000 € 1870 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 3- izbový byt v atraktívnej lokalite mesta Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Kuzmányho | 97 m²

Ponúkame na predaj za ešte výhodnejšiu sumu veľkometrážny staromestský 3-izbový byt s výmerou p

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

210,000 € 2165 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! Moderne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt s balkónom

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Tribečská | 73 m²

3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=eNjdteHBi5e Ponúkame na predaj priestranný 3,

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

162,000 € 2219 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23117)
Upresniť hľadanie