3 izbový byt | Volgogradská | 83 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 83 m² na prízemí zrekonštruovaného bytovéh
179,000 € 2157 €/m²
3 izbový byt | Jána Hollého | 67.42 m²
Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj 3. izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej
142,000 € 2106 €/m²
3 izbový byt | JUH | 66 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt na sídlisku
125,000 € 1894 €/m²
3 izbový byt | centrum | 70 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt s balkónom
131,290 € 1876 €/m²
3 izbový byt | Nové Zámky | 71 m²
PONUKA: Predám pekný 3 izbový byt s terasou v tehlovom bytovom dome v centre mesta Nové Zámky.
Cena dohodou
3 izbový byt | Nové Zámky | 70 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch. Byt po rekonštrukcii,
135,000 € 1929 €/m²
3 izbový byt | JUH | 70 m²
Máte 3 izbový byt v Nových Zámkoch a zvažujete jeho predaj? Pre nášho konkrétneho a seriózneho
130,000 € 1857 €/m²
3 izbový byt | Nové Zámky | 57 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt prerobený n
109,900 € 1928 €/m²
3 izbový byt | Nové Zámky | 77 m²
VIDEO: https://youtu.be/_V3jx5XDwcg?feature=shared Realitná kancelária Real Property & Consult
174,000 € 2390 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 68.67 m²
Realitná kancelária VisionaryLiving Vám ponúka trojizbový byt 68,67m2. V projekte Pod Vinohradm
149,900 € 2183 €/m²
3 izbový byt | Galvaniho | 73.75 m²
Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame
350,000 € 4746 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Te
239,999 € 3636 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
3-izbák na Tahanovciach – realita bez pretvárky Chceš byt, kde nebudeš platiť za cudzí nevkus?
185,999 € 2325 €/m²
3 izbový byt | SNP | 74 m²
Na predaj: Priestranný a svetlý 3‑izbový byt s tromi balkónmi – Nová Dubnica, ul. SNP Ponúkam n
142,000 € 1919 €/m²
3 izbový byt | Ulica Pod Hájmi | 73.86 m²
REZERVOVANÉ - Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných b
307,000 € 4157 €/m²
3 izbový byt | Čapajevova | 65 m²
Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám ponúkajú moderné bývanie v obľúbenej mestskej čast
255,000 € 3923 €/m²
3 izbový byt | SNP | 55 m²
REZERVOVANÉ - Spoločnosť Impulz Real a Ing. Marcela Almužňáková ponúkajú exkluzívne na predaj 3
Cena dohodou
3 izbový byt | Ulica pod Hájmi | 70.35 m²
Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných bytov v dokonče
299,000 € 4250 €/m²
3 izbový byt | pod hájmi | 73.86 m²
Rezervované - Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných b
300,000 € 4062 €/m²
3 izbový byt | Bruselská | 72 m²
Impulz Real s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt, ktorý má potenciál stať sa sk
182,000 € 2528 €/m²
3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²
Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt
255,000 € 3806 €/m²
3 izbový byt | Ostravská | 66 m²
Vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s klímou, vonkajšími roletami a modernou kuchyňou. Príjemná
259,900 € 3938 €/m²
3 izbový byt | Ulica pod Hájmi | 89.39 m²
345,000 € 3859 €/m²
3 izbový byt | Tr. SNP | 68 m²
REZERVOVANÉ - Spoločnosť Impulz Real, s.r.o. a Lucia Talianová Vám exkluzívne predstavujú: ***
249,990 € 3676 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.