138 m² v historickom centre: veľkorysý byt s 3,4 m stropmi – Paulínyho

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Paulínyho | 149.88 m²

Ponúkame na predaj výnimočne priestranný byt situovaný v srdci Starého Mesta na Paulínyho ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 4997 €/m²

NA PREDAJ 3-izbový byt v centre mesta Turzovka

Reality Turzovka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah? Tento 3-izbový byt v centre mesta Turzovka vás prekv

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Turzovka

141,900 € 2027 €/m²

3-izbový byt na predaj v Dunajskej Strede na ulici Jilemnického, v blízkosti centra mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Jilemnického | 65 m²

!EXKLUZÍVNA PONUKA! Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Dunajskej Strede na ulici Jilemnické

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

134,000 € 2062 €/m²

Na predaj: 4 izb.byt + BALKON + ŠATNIK + ŠPAJZA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 81.3 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 81,30 m2 s veľkou š

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1451 €/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, Kežmarská ulica, Košice - západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kežmarská | 73 m²

Rezervované Exkluzívne len u nás. Ponúkame Vám na predaj: Štýlový 3-izbový byt s loggiou v obľ

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

218,990 € 3000 €/m²

KYJEVSKÁ ULICA ! 3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Rožňava

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt bez balkóna na sídlisku Juh na Kyjevskej ulici, v okolí kom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rožňava

Cena dohodou

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt s lodžiou pri UCM na Špačinskej – ihneď obývateľný, TOP investícia

Reality Trnava

3 izbový byt | Špačinská cesta | 64 m²

Hľadáte slnečný útulný, plne funkčný byt, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať, alebo ho ro

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Trnava

166,000 € 2594 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s lodžiou – Kraskovo okres Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Kraskovo | 85 m²

Priestranný 3-izbový byt s lodžiou – Kraskovo Hľadáte poctivý byt s poriadnou rozlohou, ktorý

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

///REZERVOVANÉ /// 3.izb slnečný byt +garáž Chtelnica

Reality Chtelnica

3 izbový byt | Jilemnického | 70 m²

Predáme 3.izbový slnečný byt na vyvýšenom prízemí Jilemnického ulica blízko centra obce. Byt má

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Chtelnica

126,900 € 1813 €/m²

3 izbový byt 79m² pôvodný stav - centrum Senec

Reality Senec

3 izbový byt | J. G. Tajovského | 79 m²

RealityMaster ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt 79m² + loggia a pivnica, v pôvodnom stav

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

175,000 € 2215 €/m²

REZERVOVANÉ-PREDAJ: 3 izbový byt, 64 m2, Bratislava - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 64 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 izbový byt na ulici Jána Stanislava 7

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

220,000 € 3438 €/m²

Rezidencia Thermae, Nový domov, nový život - Byt 52

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 79.27 m²

Rezidencia Thermae: Štýl, pohodlie, a vy - dokonalá harmónia pre Vaše bývanie. ✨ Byt 52 v proje

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2334 €/m²

Rezidencia Thermae - 3-izbový byt (79,26 m2) byt č. 48

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 79.26 m²

Rezidencia Thermae: Štýl, pohodlie, a vy - dokonalá harmónia pre Vaše bývanie. ✨ Byt 48 v proje

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2334 €/m²

Rezidencia THERMAE - Trenčianske Teplice, Byt 63 - mezonet

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 103.31 m²

Rezidencia THERMAE v Trenčianskych Tepliciach ponúka atraktívny mezonet s terasou. Tento 3-izbo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

245,000 € 2372 €/m²

3‑izbový byt v SKOLAUDOVANEJ Rezidencii Thermae

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 73.74 m²

Prémiová ponuka: Posledný 3‑izbový byt v SKOLAUDOVANEJ Rezidencii Thermae – Trenčianske Teplice

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

190,000 € 2577 €/m²

Rezidencia Thermae, 3-izbový byt (83,61m2), byt č. 60

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 83.61 m²

Rezidencia Thermae: Štýl, pohodlie, a vy - dokonalá harmónia pre Vaše bývanie. ✨ Byt 60 v proje

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2213 €/m²

NA PREDAJ príjemný 3-IZB.BYT, Priemyselná ul., Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 77 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pekný 3-izb. byt so zaskleným balkónom a výbornou dispozíciou

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senica

146,900 € 1908 €/m²

REZERVOVANÉ - MAGURSKÁ, PREŠOV - slnečný 3-izbový byt čiastočne zariadený vo vyhľadávanej lokalite

Reality Prešov

3 izbový byt | Magurská | 70.99 m²

R E Z E R V O V A N É ! RM reality vám ponúka na predaj veľmi príjemný 3 izbový byt na ul. Mag

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2606 €/m²

PREDAJ 3izb byt, Piešťany,ul. Krajinská, kompletná rek.

Reality Piešťany

3 izbový byt | Krajinská | 64 m²

BIBI reality s.r.o. pre Vás pripravuje kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Piešťany,

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

180,000 € 2813 €/m²

REZERVOVANÝ! Moderný 3-izbový byt v novostavbe Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 69 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma? Tento 3-izbový byt v Petržalke vás osloví hneď

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,900 € 4346 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt v novostavbe – Banská Bystrica, Nad Plážou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Banská Bystrica – ulic

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

340,000 € 3400 €/m²

REZERVOVANÉ Útulný 3-izbový byt v Sotinej

Reality Senica

3 izbový byt | 64 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na ulici Gen

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senica

102,000 € 1594 €/m²

NA PREDAJ 3-izbový byt v centre mesta HLOHOVEC

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Za poštou | 63 m²

Na predaj: 3‑izbový zrekonštruovaný byt s loggiou – centrum Hlohovec, 63 m² Ponúkam na predaj 3

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

135,000 € 2143 €/m²

Štýlový a efektívny 3i byt s loggiou a vlastným parkovaním – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Hlbinná | 64.77 m²

Hľadáte štartovacie bývanie pre rodinu, kde už nemusíte pohnúť ani prstom? Tento svetlý a racio

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

202,000 € 3119 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23118)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie