Ovocné Sady – 2,5 izb. bytu s balkónom, kobkou a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 55.15 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 2,5 – izbový byt s balkónom, kobkou a gar

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 14 €/m²

Nízkoenergetický rodinný dom po rekonštrukcii – Pastuchov

Reality Pastuchov

3 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Hľadáte moderné a úsporné bývanie bez ďalších investícií? Tento nízkoenergetický rodinný dom

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Pastuchov

180,000 € 180000 €/m²

NOVO zariadený 3 izbový byt 86,5 m2 s loggiou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 86.5 m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj NOVO zariadený 3 izbový byt s loggiou, úžitková pl

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3803 €/m²

Priestranný 3 – izbový byt s balkónom, kobkou a garážovým parkovacím miestom

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Píniová | 82 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný 3 – izbový byt s balkónom, kobkou a par

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

249,000 € 3037 €/m²

ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

3 izbový byt | Špačinská cesta | 91 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predpredaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom ZELENÝ DVOR blízko centra

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 2802 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný voľný 3 izbový slnečný byt

Reality Poprad

3 izbový byt | Popradskej brigády | 84.98 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa na 4. nadzemnom podlaží v 8-podlažnom bytovom d

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

273,921 € 3223 €/m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obci Istebné.

Reality Istebné

3 izbový byt | 66 m²

Hľadáte bývanie bez nutnosti ďalších investícií, v pokojnej lokalite a zároveň s výbornou dostu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Istebné

130,990 € 1985 €/m²

Predaj 3i bytu v Starm Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczova | 104 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký slnečný byt s veľkou terasou . Výhodná investičná nehnuteľnosť

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,500 € 4091 €/m²

Priestor na 75 m2 byt s 57m² terasou a 2x parkingom v centre Žiliny

Reality Žilina

3 izbový byt | Daxnerova | 74 m²

Ponúkame na predaj priestor, ku ktorému je vyhotovená dokumentácia k prekvalifikovaniu na byt s

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Žilina

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

3 izby, terasa, zimné záhrady, parkovanie, sklad k bytu

Reality Piešťany

3 izbový byt | E. Belluša | 146.18 m²

Ponúkame Vám na predaj netradičný a zaujímavý 3-izbový byt s orientáciou na 3 svetové strany, p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Piešťany

290,000 € 1984 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ľ.Fullu: Na predaj priestranný 3.5 izbový byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľ | 84 m²

Nachádzame sa na 2 poschodí 9 poschodového bytového domu, do ktorého sa dostávame nedávno zreko

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

240,000 € 2857 €/m²

Na predaj 3-izbový zrekonštruovaný a zariadený byt v Skalici

Reality Skalica

3 izbový byt | Pod Hájkom | 73.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v meste Skalica na obľúbenej a poko

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Skalica

129,500 € 1760 €/m²

Na predaj - 3 IZBOVÝ BYT po komplet.rekonštrukcii LEVICE

Reality Levice

3 izbový byt | B. Němcovej | 67 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ul. B. Nemcovej v Levic

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Levice

109,900 € 1640 €/m²

+++REZERVOVANÉ+++ NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3,5 IZBOVÝ BYT NA GOLIANOVEJ ULICI V NITRE – KLOKOČINA+++

Reality Nitra

3 izbový byt | Ulica Golianova | 75 m²

+++ REZERVOVANÉ+++NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3,5 IZBOVÝ BYT NA GOLIANOVEJ ULICI V NITRE – KLOKOČ

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

178,000 € 2373 €/m²

3-izb. byt - Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | J. Jesenského | 76 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 3-izbový byt na ulici Janka Jesenského v Topoľčanoch, ktorý preds

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

169,000 € 2224 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 3i byt v meste Nová Baňa (ul. Štúrova)

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 70.4 m²

!!! NOVINKA !!! IMG real ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt s veľkou loggiou v meste Nová B

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

145,000 € 2060 €/m²

HF&HD | PREDAJ - novostavba rodinného domu v obci Horná Potôň, časť Čečínska Potôň

Reality Horná Potôň

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HF&HD Vám ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho 3-izbového rodin

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Byty na predaj Horná Potôň

186,000 € 2906 €/m²

HF&HD| PREDAJ 3 - izbový byt v Galante

Reality Galanta

3 izbový byt | 63.3 m²

Home Financial & Housedesign realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Galanta

140,000 € 2212 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice, 73m2

Reality Levice

3 izbový byt | Zdenka Nejedlého | 73.25 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v zateplenom bytovom dome v Leviciach. Disp

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

85,500 € 1167 €/m²

Na predaj EXKLUZÍVNY byt vo Zvolene - časť Sekier

Reality Zvolen

3 izbový byt | 80 m²

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56) Vá

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Zvolen

190,000 € 2375 €/m²

Rezidencia Thermae - Luxusný 3-izbový byt s terasou (byt 43)

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 141.56 m²

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezid

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

280,000 € 1978 €/m²

PREDAJ 3 izbového bytu s logiou, 64,9 m2 v BA Petržalke, Lachová ul, zvýšené prízemie, čiast. rekonštrukcia.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lachova | 64.9 m²

Ponúkame na predaj 3- izb. byt v Bratislave – Petržalke na Lachovej ul. Byt o výmere 64,9 m2 sa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,000 € 3806 €/m²

VEĽKÝ 3,5-IZB. BYT S BALKÓM AJ LODŽIOU S VÝHĽADOM NA ZELEŇ

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vá

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 1950 €/m²

PRÍJEMNÝ 3-IZB.BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S VÝBORNOU DISPOZÍCIOU, ZVOLEN

Reality Zvolen

3 izbový byt | Záhonok | 81 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 1974 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23113)
Upresniť hľadanie