Byt na predaj - ul. Svätovavrinecká, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 187 m²

Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v objekte Ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 3096 €/m²

3-izbový Byt na predaj Nobelova ulica , Bratislava Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 80 m²

Ponúkame na predaj pekný , útulný 80m2 3izb.byt na Nobelovej ulici v Bratislave, mestskej čas

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m2 + pivnica + balkón, v tehlovom bytovom dome

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

254,900 € 3922 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Stupavy

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69.61 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE STUPAVY (69,61 m²) Hľadáte bývanie s v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Stupava

187,000 € 2686 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový loftový byt, ktorý vznikol na 2. poschodí v poly-funkčnom pro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

795,000 € 4969 €/m²

Exkluzívny byt na predaj: 132 m², terasa, sauna, Petržalka – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lokalite Slnečnice mesto,

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3636 €/m²

Byt na predaj - ul. Obchodná, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý, slnečný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný p

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 5493 €/m²

Skvelý 3izbovy byt s výhľadom na Karpaty na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 81 m²

Ponúkame Vám dispozične skvelý 3izbovy byt s upokojujúcim výhľadom na Karpaty, vo vnútornom krí

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5556 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný byt, ktorý je upravený na kancelársky priestor – Dunajská ulic

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5000 €/m²

Na predaj 2-izbovy byt prerobený na 3-izbovy s výbornou dispozíciou - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj 2-izbovy byt prerobený na 3-izbovy s výbornou dispozíciou a optimálnou polo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4969 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt s rohovým balkónom - ul. Exnárova, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na Exnárovej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

310,000 € 4133 €/m²

Byt na predaj - ul. Pluhová, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pluhová | 57.14 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na zvýšenom prízemí kval

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 4146 €/m²

štýlový 2,5-izbový apartmán v projekte NUPPU, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 59 m²

Ponúkame Vám štýlový a elegantne zariadený 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a dostatk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5593 €/m²

Kompletne zariadený 3i byt na predaj - Fialová ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj moderne riešený, kompletne zariadený 3-izbový byt na 3. poschodí bytovéh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 4307 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt po rekonštrukcii v centre ZH

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 91 m²

HD REALITY ponúka na predaj nadštandardne prerobený trojizbový byt, ktorý je skutočným klenoto

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj, 3-izbový apartmán s veľkou terasou - Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly spiežovecc | 49.83 m²

HD REALITY, Ponúka na predaj krásny, kompletne zariadený 3-izbový apartmán v obľúbenej lokalite

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Donovaly

179,000 € 3592 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD reality, predaj, 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Šamorín

3 izbový byt | Vinohradská | 105 m²

HD reality ponúka na predaj jedinečný 3 izbový byt v dvojdome len s dvomi bytovými jednotkami

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Šamorín

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 3- izbový byt v Hriňovej

Reality Hriňová

3 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Trojizbový byt v srdci Hriňovej Trojizbový byt na predaj Hriňová – priestranný byt 3+1 v centr

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hriňová

129,000 € 1518 €/m²

HD reality, predaj, 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Šamorín

3 izbový byt | Vinohradská | 110 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3 izbový byt v dvojdome len s dvomi bytovými jednotkami na

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Šamorín

Cena dohodou

HD REALITY, predaj apartmán v apartmánovom dome Horec, Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Rozprávkové bývanie v srdci Donovalov Predstavujeme vám jedinečný mezonetový trojizbový apartmá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Donovaly

144,990 € 2417 €/m²

HD reality, predaj, 3-izbového bytu Tvrdošín.

Reality Tvrdošín

3 izbový byt | Medvedzie | 76 m²

HD reality ponúka na predaj krásny, priestranný 3‑izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenom sídli

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Tvrdošín

165,000 € 2171 €/m²

HD reality, predaj, 3-izbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 70 m²

HD Reality exkluzívne ponúka na predaj priestranný, slnečný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

130,000 € 1857 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | 95 m²

HD REALITY ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s možnosťou úpravy podľa vlastných predstá

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dudince

139,000 € 1463 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt s veľkorysým balkónom, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 66.51 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája modernú architektúru, kvalitné spracovanie a pokojné prostredie v

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3894 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23028)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie