TARGETreal | Rodinný dom s rozumnou dispozíciou a dvoma kúpeľňami

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľná | 92 m²

TARGETREAL ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s jedinečnou charizmou vlastnou záhrad

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

364,990 € 3967 €/m²

Top
Top

Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower- 32.poschodie PREDAJ 2izb BYT NOVOSTAVBA BRATISLAVA CENTRUM STÁRÉ MESTO EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

Exkluzívne na predaj: Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower NL REAL vám prináša vý

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,900 € 9373 €/m²

člen NARKS
Top
Top

3 izb. - Adresa, ktorá definuje kvalitu - ŠUSTEKOVÁ ul. - aktuálne jedna z najžiadanejších lokalít

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 72.9 m²

Šustekova 49: Adresa, ktorá definuje kvalitu. Objavte poctivé bývanie na začiatku Petržalky a p

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4111 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na PREDAJ novostavba 3i bytu 87m2 s dvomi terasami 73m2 a vírivkou v Centre mesta

Reality Nitra

3 izbový byt | 160 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

PREDAJ| 4izbový byt pri jazere SEEPARK KITSEE so záhradou alebo terasou a priamym prístupom na pláž

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Viedenská cesta | 118 m²

Ponúkame na predaj posledné tri 4izbové byty v jedinečnom prostredí jazera SEEPARK v prvej líni

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÁ CENA - Bývanie obklopené prírodou pod Malými Karpatmi - Dubová

Reality Dubová

Rodinný dom | Gaštanová | 298 m²

Po náročnom dni zavriete dvere a nastane ticho, ktoré v meste nezažijete. Predstavte si miesto,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dubová

399,000 € 1339 €/m²

Top
Top

Apartmán dvoizbový - Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 74.5 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Vysokých Tatier! Hľadáte ideálnu investíciu alebo útočisko pre

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

225,000 € 3020 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Mezonetový Apartmán Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Mezonet | 130.8 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

374,000 € 2859 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ 3-izbový byt v rodinnom dome so záhradou a parkingom

Reality Nitra

3 izbový byt | 76 m²

Realitná kancelária v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe s pozemkom

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 1946 €/m²

Top
Top

PREDAJ| Devín Condominium 5i rodinný dom v tesnej blízkosti Devínskeho hradu

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Solúnska | 193 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v prestížnom projekte Condominiu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Info v RK

Top
Top

Novostavba 4-izb. rodinné domy s pozemkom

Reality Limbach

Rodinný dom | Iršajská | 144 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Domy na predaj Limbach

385,000 € 2674 €/m²

Top
Top

AZ. NA PREDAJ | 2-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU 49 m², PARKINGOM A KOBKOU V CENE | RUŽINOV – ŠTEDRÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v atraktívnej novostavbe Rezidencia Šted

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,915 € 5298 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ BYT V ROVINKE

Reality Rovinka

5 a viac izbový byt | Slnečnicova 16B | 115 m²

Realitná kancelária FinReal GO ponúka exkluzívne na predaj: Kompletne zariadený 5-izbový byt v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

389,000 € 3383 €/m²

Top
Top

Lucron ponúka krásny 4 izbový byt v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 108 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

589,990 € 5463 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

224,000 € 2620 €/m²

Top
Top

Moderný a priestranný 4,5i bungalov v Golianove – bývanie s potenciálom až 5 izieb

Reality Golianovo

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/4734b506-3786-40e1-bc37-1b1199912917 Videoobhliadka

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Golianovo

269,900 € 2212 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

REZERVOVANÝ! Exkluzívny 2‑izbový apartmán v modernej rezidencii Central Point v centre Humenného - K2

Reality Humenné

2 izbový byt | Námestie Slobody | 69.16 m²

Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2‑izbový apartmán, ktorý sa nachádza v novej rezidencii pri

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Humenné

139,900 € 2023 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 3‑izbový byt s priestrannou terasou priamo v srdci Humenného - B1

Reality Humenné

3 izbový byt | Námestie Slobody | 135.59 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný 3‑izbový byt s výmerou 135,59 m², ktorý sa nachádza v

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Humenné

199,900 € 1474 €/m²

Top
Top

Luxusná vila s bazénom, Pereš - Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Čergovská | 385.47 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj luxusnú vilu v lukratívnej lokalite Košice –

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

1,999,990 € 5188 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj POSLEDNÉ DVA 2-izbové byty v projekte Rezidencia Turá Lúka

Reality Myjava

2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²

Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Myjava

109,192 € 2211 €/m²

Top
Top

2-IZBOVÝ BYT NA 7. PODLAŽÍ S LODŽIOU | BYT 712 | PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3963 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU VÝMEROU | BYT 806 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 4252 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU LODŽIOU | BYT 804 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,990 € 4082 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie