** NOVOSTAVBA ** 4 izbové mezonety v dvojdome, ÚP 120m2 – OKRUŽNÁ ULICA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Okružná | 120 m²

Ponúkame na predaj dva 4 izbové mezonetové byty v rodinnom dome s dvomi bytovými jednotkami na

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 09.09.2025
Domy na predaj Bernolákovo

265,000 € 2208 €/m²

** PRÁVE SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA ** Úžasný 4 izb. byt s terasou a 2 garáž. státiami v cene – MIEROVÁ, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 116.66 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt V PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA MIERO

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 5049 €/m²

Ponúkame na predaj novostavbu v Kolárove na klúč

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Južná zóna | 110 m²

Heaven reality ponúka na predaj modernú 4 ‑ izbovú novostavbu „na kľúč“ v Kolárove vo vyhľadáva

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

214,990 € 1954 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ - 2 izb BYT v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 65 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 2 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

262,900 € 4045 €/m²

2 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 57 m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

242,900 € 4261 €/m²

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE V CENTRE DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový byt s veľkorysým interiérom a terasou v pr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 4,5-IZBOVÝ PENTHOUSE S VYSOKÝMI STROPMI A KRÁSNOU TERASOU V BLÍZKOSTI MODERNÉHO CENTRA A DUNAJA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 252 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU JUHOVÝCHODNOU TERASOU S VÝHĽADOM NA DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 199 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A TERASOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 48 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 3-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A DUNAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.9 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower s výhľa

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 8658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 5-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pribinova | 215 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt na 40. poschodí Eurovea

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj zariadená novostavba 4-izbový rodinný dom Nitra - Kynek.

Reality Nitra

Rodinný dom | Ovocinárska | 111 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj zariadenú novostavbu 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 2973 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5 IZBOVÝ RODINNY DOM s NÁDHERNÝM POZEMKOM, Modranka

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 5 izbový rod

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnava

409,900 € 3100 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj| Štýlový 2i byt s balkónom (výhlad na Kamzík) a privátnym parkovaním + vlak na pešo - Alžbetin Dvor-Miloslavov| Gofar |Exkluzívne

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Hlavná | 41.73 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

164,900 € 3952 €/m²

Reality Kvetoslavov

2 izbový byt | Kvetná | 41.73 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Kvetoslavov

164,900 € 3952 €/m²

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlavná | 41.73 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šamorín

164,900 € 3952 €/m²

Predaj| Štýlový 4i RD s galériou, veľkou terasou a záhradou v blízkosti Dunaja, Trstená na Ostrove, len 20 min. od BA| Gofar |Exkluzívne

Reality Trstená na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj moderný, architektonicky atraktívny 4-izbový ro

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trstená na Ostrove

209,800 € 1720 €/m²

Predaj | Nadčasová architektúra a priestor – 4i RD pri Dunaji s terasou, záhradou a parkovaním, Horný Bar, okr. DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

196,000 € 1922 €/m²

Predaj| Prémiový komplex bývania, podnikania a relaxu na parcele 1920m2, Báč |Exkluzívne |Gofar

Reality Šamorín

Rodinný dom | 465 m²

Exkluzívna ponuka od realitnej kancelárie GOFAR ! Pre náročných klientov ponúkame exkluzívne n

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Šamorín

1,100,000 € 2366 €/m²

3IZB. BYT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE, PETRŽALSKÉ DVORY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Údernícka | 61.07 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj moderný a nadštandardne vybavený

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,999 € 4585 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

LUXUSNÝ 2-izbový byt v novostavbe s terasou, centrum, Kuzmányho

Reality Piešťany

2 izbový byt | Kuzmányho | 153.56 m²

Objavte dokonalý domov spájajúci luxus, moderný dizajn a jedinečnú polohu. Tento priestranný 2-

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

361,800 € 2356 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj moderného rodinného domu s vyhrievaným bazénom

Reality Kostolište

Rodinný dom | Hliníky | 112 m²

Aston Waldner Vám ponúka exkluzívne na predaj štýlový 4 izbový rodinný dom s bazénom v obci Kos

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

Info v RK

člen NARKS

V ŠTANDARDE - 3 izb. BYT + loggia - 72,62 m2 - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Vršatecká | 72.62 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 3 izbový BYT s LOGGIOU o výmere

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

189,980 € 2616 €/m²

Novinka
Novinka

REWIN I Exkluzívna novostavba s výhľadom a súkromím v blízkosti lesa – Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 107.02 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný, štýlovo zariadený rodinný dom v Stupave. Hľadáte b

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

549,900 € 5138 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie