NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

NOVÉ RODINNÉ DOMY V BABÍNE

Reality Babín

Rodinný dom | 124 m²

Realitná kancelária SALE real Vám exkluzívne ponúka na predaj tri rodinné domy v rámci pripravo

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Babín

185,000 € 1411 €/m²

PREDAJ Rodinný dom Tvrdošín, centrum

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | 240 m²

SALE real Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom priamo v centre Tvrdošína. Rodinný dom

Publikované: 16.09.2020 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Tvrdošín

330,000 € 1375 €/m²

DOM BAŠKA, 350 M2 ÚŽ. PLOCHA, 882 M2 POZEMOK, VŠETKY IS

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Baška | 350 m²

Ponúkame Vám luxusný dom s prvkami vidieckeho štýlu. VIDEO: https://youtu.be/ObBWSbzxD_4 Pr

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

849,900 € 2814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, 4 IZB. MEZONETOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU, CEMENTÁRENSKÁ Ul., STUPAVA

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 123 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4 izbový mezonetový byt s veľkou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

297,000 € 2415 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ, 5 IZBOVÝ DOM, V TOP ŠTANDARDE, KREMENICA, STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | 158 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný, samostatne stojaci 5 izbový rodinný dom v príjemnom tichom p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

555,000 € 3513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jan Pinka | Grand Koliba – nadštandardný 4,5-izbový byt (122 m²) s dvoma záhradami (143 m²) a dvoma garážami

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Frankovská | 122 m²

Tento byt je určený pre klienta, ktorý presne vie, čo hľadá – priestor, súkromie a kvalitu bez

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 5656 €/m²

KeyPoint | PRI PARKU - Veľkorysý priestor, premyslené detaily a záhrada, akú v satelitoch bežne nenájdete

Reality Pezinok

Rodinný dom | Bratislavská | 163 m²

Hľadáte moderný bungalov v obľúbenom Malom Raji, ale odrádzajú vás stiesnené pozemky, kde si so

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pezinok

459,900 € 2821 €/m²

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Hlavná | 163 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 163 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

**RODINNÝ DOM V SÚKROMNEJ ULIČKE S BAZÉNOM A LETNÝM DOMČEKOM**

Reality Nový Život

Rodinný dom | Vojtechovce | 286.84 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v TICHOM PROSTREDÍ s prístupom cez SÚKROMNÚ uli

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nový Život

598,500 € 2087 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkometrážny luxusný rodinný dom s garážou | ŠTANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | 137.31 m²

Exkluzívna ponuka moderného rodinného domu v tvare L, ktorý harmonicky prepája komfort bývania

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vydrany

289,000 € 2105 €/m²

Samostatne stojací rodinný dom v novej časti Povoda

Reality Povoda

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

K rodinnému domu prislúcha 640 m2 pozemok a nachádza sa v obci Povoda. Z obce sa dostaneme na d

Publikované: 11.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Povoda

224,900 € 1939 €/m²

STANDARD | Pri kanáli | Exkluzívny veľkometrážny 4-izbový dvojdom

Reality Povoda

Rodinný dom | Nezadaná | 101.68 m²

V obci Povoda pri kanáli sa nachádza stavba rodinného dvojdomu. Dom nám ponúka skvelú lokalitu,

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Povoda

229,000 € 2252 €/m²

Luxusný 4-izbový rodinný dom s garážou blízko Bratislavy | ŠTANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 148.83 m²

Exkluzívne riešenie fúzií moderného rodinného domu s prírodou vo veľmi pokojnej a tichej novej

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 1813 €/m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom | STANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 136.5 m²

Luxusný veľkometrážny rodinný dom s altánkom na autá v novovybudovanej časti obce Vydrany blízk

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 1977 €/m²

Krásne 4-izbové domy v trojdome v štandarde

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 124 m²

Veľkometrážne domy v radovej výstavbe (trojdom) na predaj v srdci obce Vrakúň. V cene je aj tep

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

182,000 € 1468 €/m²

Krásne 4-izbové domy v trojdome v štandarde

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod záhradami | 124 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

182,000 € 1468 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNE | Luxusný 4 izbový - Rodinný dom | 185 m² | Garážou | Pozemkom o výmere 500 m² | V blízkosti mesta Dunajská Streda

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 156 m²

Ponúkame vám 4 izbový rodinný dom s garážou – so zastavanou plochou 185 m² a pozemkom o výmere

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

279,900 € 1794 €/m²

1 izbový byt KVP Grunt č. 3

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.32 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3628 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 9 Končistá

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 95 m²

POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štôla

285,000 € 3000 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 4 Kriváň

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²

✨ RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI✨ Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štôla

305,000 € 1850 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 2 Havran

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štôla

295,000 € 1789 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Upresniť hľadanie