REWIN I Exkluzívna novostavba s výhľadom a súkromím v blízkosti lesa – Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 107.02 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný, štýlovo zariadený rodinný dom v Stupave. Hľadáte b

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

549,900 € 5138 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 1izbový byt S BALKÓNOM A NÁJOMCOM - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJOMCOM v projekte RE

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 2izb. BYT + loggia 50,37 m2 a viac - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Vršatecká | 50.37 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 2 izbový BYT s LOGGIOU o výmere

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

135,788 € 2696 €/m²

Novinka
Novinka

LUXUSNÝ - 5 izb. 165 m2 interiér + 27 m2 garáž DOM - Dlhé diely, NDCA

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Dubová | 192.59 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VEĽKORYSÝ a LUXUSNÝ 5 izbový RODINNÝ DOM s GARÁŽOU vo vyhľadá

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

429,980 € 2233 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trenčín

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJO

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

REWIN I Nadštandardné bývanie s výhľadom v srdci Senca

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerova | 107.58 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s výnimočnou atmo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 4izb. BYT + TERASA - 120m2 a viac - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

4 izbový byt | Vršatecká | 120 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 4 izbový BYT s LOGGIOU a BALKÓN

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 1i. BYT s balkónom - 41,27 m2 - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 1 izbový BYT s BALKÓNOM o výmer

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE | Luxusný komplet zariadený 3 izbový byt | 90 m2 | klima | parking | loggia | pivnica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 66 m²

Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový byt kompletne moderne zariadený v obľúbe

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,900 € 5302 €/m²

Novinka
Novinka

PLUS REALITY I Luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) v projekte MAGLA Residence, v obci Vrakúň na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 123.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) s

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

220,000 € 1691 €/m²

PLUS REALITY | Priestranná novostavba rodinného domu v obci Nová Dedinka na predaj !

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Nová Dedinka | 117.39 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový dvojpodlažný rodinný

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

270,000 € 2428 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Nový 5-izbový rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 121 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v srdci prírody – no

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 08.08.2025
Domy na predaj Šamorín

391,000 € 3231 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

3 izbový byt | Lehnice | 70 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dva nové 3 izbové byty s balkónom v obci

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Lehnice

177,000 € 2529 €/m²

PLUS REALITY | Novostavba trojizbových bytov v obci Trstice na predaj

Reality Trstice

3 izbový byt | 59.55 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty v obci Trstice, ktoré bo

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Trstice

124,000 € 2082 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s bazénom a zariadením – Horná Potôň na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 152 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s bazénom a zariaden

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 1987 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný trojizbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v obci Bernolákovo na predaj !

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 72 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom situovaný v ob

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

275,000 € 3819 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Komfortné bývanie v novostavbe rodinného domu s parkovaním a záhradou v obci Vydrany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 75 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 7

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

170,000 € 2267 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 108.06 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom, ktorý pr

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,900 € 2313 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt v Dunajskej Strede na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 85.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

147,000 € 1715 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový mezonet s vlastnou záhradou v obľúbenej lokalite Vajnory - novostavba na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

PLUS REALITY I Moderné 3 izbové byty v ekologickej lokalite EKOOSADA , v obci Veľké Úľany na predaj!

Reality Veľké Úľany

3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal

Publikované: 01.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Veľké Úľany

177,000 € 1568 €/m²

PLUS REALITY | Nadštandardný štvorizbový byt s terasou a parkovaním v novostavbe VERDENA na predaj!

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 5769 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt so súkromnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v uzavretom areáli v meste Bratislava - Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v obľúbenej časti Ružinova

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5139 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie