2 IZBOVÝ BYT + PARKOVACIE STÁTIE V CENE V NOVOSTAVBE - LUDANICE

Reality Ludanice

2 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

3D PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=XDAtEAtR34q Pokojná lokalita, moderné bývani

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ludanice

114,000 € 1727 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBY ČEĽADINCE

Reality Čeľadince

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

Predstavte si bývanie v tichej lokalite obklopenej prírodou, kde sa prebúdzate do spevu vtákov

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čeľadince

211,000 € 1636 €/m²

NOVOSTAVBA V PEKNEJ LOKALITE

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame na predaj dve samostatne stojace novostavby rodinných domov nachádzajúce sa v tichej,

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

156,000 € 1733 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba moderného bungalovu v Krupine, lokalita Hozník

Reality Krupina

Rodinný dom | Hozník | 91 m²

Hľadáte moderné bývanie v pokojnom prostredí, no zároveň len pár minút od mesta? Ak túžite po

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Krupina

289,000 € 3176 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny 3- izb. byt s loggiou a park. státím na ulici Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový, slnečný a priestranný byt v novostavbe, situovaný v krásnom zeleno

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 4078 €/m²

Novinka
Novinka

Bývanie v meste za 79.000,- €

Reality Nové Mesto nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | Karpatská | 80 m²

Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú chatu s nádherným výhľadom od Beckova po Piešťany. Nehn

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

79,000 € 988 €/m²

3 izbový apartmán priamo na pláži s výhľadom na more, Golden Rainbow VIP Residence, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Relax Properties vám ponúka na predaj krásny kompletne zariadený 3 izbový apartmán s prekrásnym

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

179,990 € 2022 €/m²

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre

Reality Malacky

Rodinný dom | 110.41 m²

Fakty o dome: Úžitková plocha: 110.41m2 Pozemok: 500.00m2 Zastavaná plocha: 136.00m2 Počet izie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-3 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre (dom VŔBA)

Reality Malacky

Rodinný dom | 61.11 m²

Fakty o dome: Úžitková plocha: 61.11m2 Pozemok: 501.00m2 Zastavaná plocha: 136.00m2 Počet izieb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

215,000 € 3518 €/m²

člen NARKS

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 110.41 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 61.11 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

215,000 € 3518 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre(dom MORUŠA)

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 110.41 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre (JARABINA)

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 110.41 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S KRÁSNYMI VÝHĽADMI A VEĽKORYSOU VÝMEROU, ZOCHOVA ULICA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný a tichý 3-izbový mezonet s terasou a krásnymi výhľadmi v Staro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

441,900 € 4054 €/m²

Moderný 3 + 3 izbový rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami - Zeleneč - súkromie, priestor a moderný komfort len pár minút od Trnavy

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Hliník | 135 m²

Realitná kancelária Dievrinsis Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, dvojpodlažný rodinný d

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

293,000 € 2170 €/m²

VÝNIMOČNÝ 2-IZBOVÝ MEZONET NA NÁBREŽÍ DUNAJA V EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50.27 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,900 € 8751 €/m²

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – novostavba priamo v Nitre. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 4,5 ára a disponuje úžitkovou plochou 105 m².

Reality Nitra

Rodinný dom | 105 m²

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – novostavba priamo v Nitre. Dom sa nachádza na pozemku

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

318,000 € 3029 €/m²

SUPER CENA - Predaj 4 izbový bungalov Chrenová, Mikova Ves

Reality Nitra

Rodinný dom | Tormošská | 103 m²

NOVÁ CENA – DOM, KTORÝ SA NEODMIETA BÝVANIE, KDE SA ROZHODUJETE SRDCOM Niektoré domy si pozr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

INVESTIČNÝ 1IZBOVÝ BYT V CENTRE NITRY S NÁJOMNÍKOM A VÝNOSOM

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE NITRY BYT, KTORÝ ZARÁBA OD PRVÉHO DŇA Nie všetky nehnuteľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ HIT V CENTRE NITRY – BYT S NÁJOMNÍKOM A VÝNOSOM

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

NVESTIČNÝ HIT V CENTRE NITRY – BYT S NÁJOMNÍKOM A OKAMŽITÝM VÝNOSOM Hľadáte nehnuteľnosť, ktor

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Letné grilovačky s rodinou a priateľmi iba na skok od centra Bratislavy | Rekreačná chata v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Chalupa, rekreačný domček | Kovácsova | 39 m²

AVE estate Vám s radosťou predstavuje rekreačnú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti „Za gló

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rusovce

119,000 € 3051 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj chatka novostavba Trenčín Chrásť,448 m2

Reality Trenčín

Chalupa, rekreačný domček | Východná | 21 m²

🏡 Rekreačná chatka s atmosférou prírody v záhradkárskej osade Chrasť – Trenčín ✨Hľadáte miesto

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčín

43,499 € 2071 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie