PREDAJ STREŠNÝ BYT S TERASOU A PARKOVANÍM BRATISLAVA RUŽINOV BAJKALSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4943 €/m²

Novinka
Novinka

FOIT - TROJIZBÁK, KTORÝ SI JEDNODUCHO ZAMILUJETE KVÔLI…

Reality Trnava

3 izbový byt | 81 m²

Bytový dom skolaudovaný v roku 2009, veľmi vkusne a s citom zariadený trojizbový byt na 6/7 pos

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

259,000 € 3198 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Jediný byt na predaj v unikátnom projekte Tostov Palác – národná kultúrna pamiatka v centre mesta Košice.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 85 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jediný 3 izbový byt v unikátnom projekte Tostov palác v histo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

335,000 € 3941 €/m²

Novinka
Novinka

V predpredaji 3 izb. byty s veľkou terasou na ul. Kmeťova, Mlynárce, Nitra.

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 85.6 m²

Ponúkame predpredaj 3-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na ul

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

307,100 € 3588 €/m²

Predpredaj 3 izb bytov Nitra Mlynárce Kmeťova ul.

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 78.3 m²

Ponúkame predpredaj 3-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na u

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

216,800 € 2769 €/m²

V predpredaji 2 izb. byty na ul. Kmeťova, Mlynárce, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 54 m²

Ponúkame predpredaj 2-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na ul

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,600 € 2881 €/m²

Neibrs | 4 -izbový byt v dome s terasou a 2 parkovacími miestami v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Kondrótova | 92.03 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj praktický a štýlový 4-izbový byt v rodinnom dome, k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

274,990 € 2988 €/m²

NA PREDAJ komfortný 4-izbový dom v Sološnici pod Karpatmi

Reality Sološnica

Rodinný dom | Nezadaná | 157 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný, avšak netypický 4-izbový rodinný dom s výnimočnou atmo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Sološnica

399,000 € 2541 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PRESTÍŽNOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 4 izbový byt s priestranným interiérom a terasou v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

ELEGANTNÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný byt situovaný v obľúbenom rezidenčnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT NA 40. POSCHODÍ EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.83 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower. V Eur

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 7868 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ELEGANTNÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 69.46 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka elegantný 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na S

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 6263 €/m²

ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE S VÝHĽADOM DO ZELENE

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

586,900 € 5059 €/m²

LUXUSNÝ RODINNÝ DOM V MODERNOM KONCEPTE - PRÍLEPY (ZM)

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj 4 izbová novostavba (150 m²) s garážou a dizajnovým štandardom - Prílepy (okr.ZM), do

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

249,900 € 1666 €/m²

Novinka
Novinka

5 izbový rodinný dom

Reality Senec

Rodinný dom | Kapria | 125 m²

Z poverenie majiteľa vám ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom - typ bungalov v Senci. + veľk

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

Cena dohodou

Novinka
Novinka

4-izbový rodinný dvojdom s výborným napojením na R7

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Horná Potôň | 92 m²

Ing. Ildikó Marczellová, RESPECT REAL, ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného dvojdomu

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

209,990 € 2283 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 3 Solisko

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvoje bývanie V

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štôla

295,000 € 1789 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 1 Patria

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štôla

299,000 € 1813 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Moderné 4-izbové rodinné domy v pokojnej lokalite obce Vrakúň

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Hlavná | 129 m²

Ing. Ildikó Marczellová – RESPECT REAL ponúka na predaj moderné 4-izbové rodinné domy, situovan

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

199,800 € 1549 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 8 Horec

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štôla

315,000 € 1910 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Štýlové 4- izbové byty v novostavbách Horné Obdokovce

Reality Horné Obdokovce

4 izbový byt | 82 m²

Hľadáte ideálne riešenie bývania s pohodlím bytu a priestorom rodinného domu, no zároveň upredn

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Horné Obdokovce

169,900 € 2072 €/m²

NOVOSTAVBA V CENE 3IZB BYTU

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame na predaj dve samostatne stojace novostavby rodinných domov nachádzajúce sa v tichej,

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

156,000 € 1733 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-IZB NOVOSTAVBA na predaj SOLČIANKY

Reality Solčianky

Rodinný dom | 99 m²

Ponúkame na predaj samostatnú nízkoenergetickú novostavbu, ktorá sa nachádza v tichej a zelenej

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Solčianky

149,900 € 1514 €/m²

Štýlový rodinný dom – pohodlie bytu, súkromie domu

Reality Čermany

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hľadáte moderné, praktické a pohodlné bývanie v pokojnom prostredí s výbornou dostupnosťou do m

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čermany

179,000 € 1989 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23065)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie