MIKELSSEN - Na predaj luxusný 4 izbový byt s 2 kúpeľňami a 2 šatníkmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

675,000 € 4927 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN -Na predaj luxusná vila v španielskom štýle, Phuket - Thajsko

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka na predaj nadštandardnú 5-izbovú vilu v španielskom št

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

Info v RK

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s možnosťou zmeny na 3 izbový v mestskej časti Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 4194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj garážové státie - OPÁL - JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Garáž | Opálová | 11 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v luxusnom bytovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

19,000 € 1727 €/m²

MIKELSSEN - Predaj exkluzívnej usadlosti vo výnimočnom prostredí Malých Karpát na pozemku o rozlohe 13 872 m2.

Reality Pernek

Rodinný dom | Nezadaná | 750 m²

Mikelssen ponúka na predaj v exkluzívnom zastupení haciendu v lokalite Pernek na rozsiahlom poz

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Pernek

Cena dohodou

MIKELSSEN - Na predaj retailový priestor v STEIN II., 132 m2 v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Steinov dvor | 132 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor v projekte STEIN II

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

400,000 € 3030 €/m²

Rozhanovce | Novostavba: 5-izbový BUNGALOV, 3 kúpelne, TERASA, v nadštandarde s kuchyňou aj klímou

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | Matúša Čáka Trenčianskeho | 154 m²

Hľadáte dom, kde jedinou vašou starosťou bude vybrať si farbu sedačky a kúpiť kávovar? Väčšina

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Rozhanovce

470,000 € 3052 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pečeňady- Ponúkame na predaj krásnu záhradu s chatkou perfektná na víkendy a pestovanie

Reality Pečeňady

Záhradná chatka | Nezadaná | 18 m²

Na predaj priestranná záhrada s chatkou v obci Pečeňady Ponúkame na predaj krásnu záhradu o vým

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Pečeňady

89,000 € 4944 €/m²

Biely Kostol - Novostavba vkusného 2-izbového bytu s veľkou terasou (48,05 m2) a dvomi parkovacími miestami !!

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Okružná | 54.57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený 2-izbový byt nachá

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

193,900 € 3553 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán v krásnom prostredí Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 117 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj krásny 3 izbový apartmán s balkónom n

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Piešťany

330,000 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SIENKIEWICZOVA – 3i MEZONET v NADSTAVBE blízko MODRÉHO KOSTOLÍKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Sienkiewiczova | 133 m²

POZRITE si TENTO 3i MEZONETOVÝ BYT v STAROM MESTE. Byt sa nachádza pri MODROM KOSTOLÍKU na SIEN

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

Slnečnice POP - 3 izb. byt, LABUTIA ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Novinka
Novinka

2 izb. byt Bajkalská ul. - TRI VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 57 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 4998 €/m²

Novinka
Novinka

1 izb. byt, ZÁHRADNÍCKA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6478 €/m²

Novinka
Novinka

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 61 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostred

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Novinka
Novinka

Prestížny apartmán pri mori - ostrov Uglian - Preko - len 2 min od pláže JAZ

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Existujú nehnuteľnosti, ktoré si kúpite… a potom sú také, ktoré si zamilujete. Tento elegantný

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj

325,000 € 4452 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Perfektné bývanie - nadštandardný priestranný rodinný dom, veľkorysá dispozícia, veľká záhrada s bazénom, moderné úsporné technológie (A/A1)

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší (2009) rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

člen NARKS

Perfektné bývanie - priestranný moderný byt s veľkorysou dispozíciou - výborná poloha blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS

Odstúpenie prevádzky – moderné holičstvo v centre Trebišova

Reality Trebišov

Obchodné priestory | 100 m²

Ponúkame na odstúpenie plne zariadenú a fungujúcu prevádzku holičstva v centre mesta Trebišov.

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Trebišov

1 € 0 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 2IZB BYT, 51M2 PODLAHOVÁ PLOCHA, SLNEČNICE - MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej 13A | 51 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Slnečnice – ideálne bývanie aj investícia s istotou prenájmu H

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

270,000 € 5294 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU TERASOU V PRÉMIOVOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj dizajnový 3-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekte

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Novostavba rodinného domu s garážou - Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | Nevyplnená | 88 m²

Hľadáte rodinný dom so starostlivosťou takmer ako byt? A hľadáte k tomu aj garáž? A v neposled

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Skalica

255,000 € 2898 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou a parkovaním v projekte Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 56.86 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt s p

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

240,000 € 4221 €/m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA KOŠICKEJ V PROJEKTE ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 58.89 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj práve skolaudovaný 2-izbový byt v nadštandardnom rezidenčnom

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,500 € 6495 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23066)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie