PREDAJ: RODINNÝ DOM na pozemku 742 m2, Fončorda, nad Moskovskou ul.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Zadarská | 195 m²

Rodinný dom na predaj v Banskej Bystrici, Fončorda - nad Moskovskou ul. AstonReal Vám exkluzív

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

649,000 € 3328 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

4-izbový byt na predaj, Mlynské nivy, NUPPU, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 86.79 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový klimatizovaný byt na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5760 €/m²

3-izbový byt, záhrada, 2x parking, novostavba, predaj, Miloslavov - Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Agátová | 80.26 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt - novostavbu s dvo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

269,500 € 3358 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 2-izbový apartmán s 2 balkónmi, novostavba, Tomášikova, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 62 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj priestranný slnečný dvojizbový apartmán vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

HERRYS - Na predaj jedinečný apartmánový dom priamo v horách Demänovskej doliny s krásnymi výhľadmi

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 457.42 m²

HERRYS - Na predaj jedinečný apartmánový dom priamo v horách Demänovskej doliny s krásnymi výhľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

2,390,000 € 5225 €/m²

HERRYS - Na predaj vonkajšie vyhradené parkovacie miesto v areáli projektu POD VINICOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 0 m²

HERRYS - Na predaj vonkajšie vyhradené parkovacie miesto v areáli projektu POD VINICOU Realitn

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

12,792 €

HERRYS - Na predaj garážové státie v rezidenčnom projekte POD VINICOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 0 m²

HERRYS - Na predaj garážové státie v rezidenčnom projekte POD VINICOU Realitná kancelária HERR

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

22,140 €

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v projekte MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 76 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na prenájom veľký 2 izbový byt v obľúbenom proj

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 3946 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKY PARK veža 1 I Na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt s lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 52 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 7019 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj nadštandardný 5 izbový byt s terasou na Starých Gruntoch

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Staré Grunty | 254 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN exkluzívne ponúka nadštandardný 5-izbový byt o rozlohe 204 m² s p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

900,000 € 3543 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj exkluzívny 4 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 121 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj priestranný a elegantný 4-izbový byt

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

735,000 € 6074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 2 izbový byt s nádherným výhľadom v novostavbe PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 51 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj útulný 2 izbový byt v projekte PREMIÉ

Publikované: 30.04.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 6078 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 4 izbový byt o veľkosti 156 m2 v projekte PARKVILLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 156 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj luxusný priestranný 4 izbový byt v pr

Publikované: 02.07.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

770,000 € 4936 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÁ NOVOSTAVBA – priamo v uzavretom golfovom rezorte – GREEN RESIDENCE: 4 iz., ul. Rezidenčná, Hrubá Borša, 284 000,-€

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná | 141 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj priestranný, moderný, poschodový rodinný dom, ktorý je 4 iz

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

284,000 € 2014 €/m²

Novostavba 4 izb. rodinného domu, pozemok 655 m2, Hrubý Šúr, okr. Senec

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj novostavbu 4 izbového tehlového rodinného domu, ktorý je situov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

395,000 € 3692 €/m²

Exkluzívny veľkometrážný 4i penthouse s terasami, výhľadom

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 303 m²

Na predaj ponúkame jedinečný byt, akých v Bratislave nie je veľa. Byt sa nachádza v slepej a ti

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

850,000 € 2805 €/m²

Automation Testing title 429897845

Reality Medzilaborce

Garsónka | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 781080150

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 569535908

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 326167250

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 805020183

Reality Medzilaborce

Reštaurácia | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 531109226

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 141639679

Reality Medzilaborce

Chata, drevenica, zrub | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 914775640

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkometrážny 3i byt s lodžiou + parkovaním na Panónskom háji, DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 79 m²

Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s vlastným parko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,990 € 1987 €/m²

DIRECTREAL|„Bývajte štýlovo a bez starostí: 2i byt vo WEST s vlastným parkovaním!“

Reality Galanta

2 izbový byt | Hodská | 50 m²

Directreal Partner - Hľadáte štýlové štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu v žiadanej lo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Galanta

139,700 € 2794 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

MIKELSSEN - Rezidencia Nová Koliba na predaj 3 izbový byt o výmere 97,3 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 97.3 m²

Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

480,000 € 4933 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23066)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie