1000501 (Ju0bbqdZd4T) Aktualizovaný: 23. 05. 2026 1. publikácia: 23. 05. 2026

PREDAJ: RODINNÝ DOM na pozemku 742 m2, Fončorda, nad Moskovskou ul.

Zadarská
Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

649,000 € 3328 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
195 m²

Plocha pozemku:
742 m²
Info
Rodinný dom na predaj v Banskej Bystrici, Fončorda - nad Moskovskou ul.

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj kvalitne postavený, nový, (5 ročný), dvojpodlažný 6-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej časti Banskej Bystrice, Fončorda - Zadarská ulica - slepá ulica. Nehnuteľnosť je situovaná na peknom slnečnom oplotenom pozemku o výmere 742 m², ponúka ideálne bývanie pre viacčlennú rodinu s dostatkom priestoru a súkromia. Výborná dostupnosť do prírody, ako aj do centra mesta, zastávka MHD, aj na trolejbus - 100 metrov.

Základné údaje:

• Výmera pozemku: 742 m²
• Zastavaná plocha: 176 m²
• Úžitková plocha: 195 m²
• Kryté parkovacie miesto: 46 m²

Technické parametre a vybavenie:

• Kolaudácia: 2020
• Strecha: rovná - odvedenie dažďovej vody do akumulačnej nádrže pri dome
• 2x Svetlík - svetelný tunel - kúpeľňa, chodba
• Vykurovanie a ohrev TÚV: tepelné čerpadlo - podlahové kúrenie
• Okná: plastové a hliníkové (trojsklo)
• Konštrukcie: železobetón + betón
• Obvodové murivo: tehla
• Inžinierske siete: verejný vodovod, kanalizácia, elektrina

• spálňa
• 2x izba
• šatník
• kúpeľňa (sprchový kút + vaňa + WC + 2x umývadlo)
• samostatné WC + umývadlo
• chodba
• terasa
• loggia
• prekryté parkovacie miesto pre autá

Podlahy:
• obývacia izba a 3 izby, chodba, kuchyňa, špajza: veľkoplošné parkety
• kúpeľňa, WC, šatník, zádverie - chodba: keramická dlažba
• terasa, loggia - drevený rošt
• prekryté parkovacie miesta pre autá - zámková dlažba

Exteriér a ďalšie výhody:
• priestranný a slnečný pozemok vo výbornej lokalite - slepá ulica
• akumulačná nádrž dažďových vôd - zvedené zo strechy rodinného domu
• kompletne oplotený pozemok - oporné múry
• elektrická brána pre autá
• dom je predajom okamžite voľný, predáva sa zariadený, alebo dohoda
• 4x veľká vstavaná skriňa: 3 izby a zádverie, (dve sú len 2-ročné)

Uvedená predajná cena zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu správneho poplatku na katastri a overovanie u notára, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania aj zabezpečenie najvýhodnejšej hypotéky.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti, alebo bližšie informácie, ma prosím neváhajte kontaktovať: tel.: 0911 511 717, email: ujhazy@astonreal.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
195 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2018

Rok kolaudácie:
2020

Typ konštrukcie:
Iná

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
6

Energetický certifikát budovy:
A

Plocha pozemku:
742 m²

Zastavaná plocha:
176 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Karol Ujházy - Banská Bystrica

AstonReal s.r.o.

AstonReal s.r.o.

Horná 32 • 97401, Banská Bystrica
Celá ponuka spoločnosti

649,000 € 3328 €/m²

Kontakt na predajcu

Karol Ujházy - Banská Bystrica

člen NARKS
AstonReal s.r.o.