ul. Prostějovská - útulný a slnečný 1 izbový byt, 40m2

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v pôvodnom stave s možnosťou vytvorenia funkčného 2

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Prešov

126,900 € 3173 €/m²

Top
Top

1 izbový byt - pôvodný stav, na Terase

Reality okres Košice I

1 izbový byt | 35 m²

TU Reality Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt na sídlisku Terasa v Košiciach, na 4. poscho

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

145,000 € 4143 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 1 izbový byt 37 m2 Partizánske - Šípok

Reality Partizánske

1 izbový byt | 36.74 m²

782146 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 37 m2 situovaný na 6.poschodí v 8.posch. pane

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Partizánske

64,000 € 1742 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na PREDAJ 1 -izbový byt 39 m2, Prievidza, Centrum

Reality Prievidza

1 izbový byt | - | 39 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 1- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

66,000 € 1692 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký 1-izbový byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt na Štrkovci na Medzilaboreckej ulici v Ružinove. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,500 € 3908 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 1 IZB. BYT s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, 1 izbový byt o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

154,900 € 5341 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj svetlý 1‑izbový byt na Trnavskej ceste v Bratislave TOP

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 39 m²

Ponúkame na predaj svetlý 1‑izbový byt v pôvodnom stave na Trnavskej ceste v Bratislave – Ružin

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,000 € 5256 €/m²

Novinka
Novinka

1-2 izb byt,HOTOVOSŤ

Reality Nitra

1 izbový byt | Nitra | 0 m²

Mám záujem o 1-2 izb byt v Nitre,najlepšie pôvodný stav.HOTOVOSŤ

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 11.02.2025
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

AXIS REAL | Priestranný 1-izbový byt, Stará Ľubovňa, Za vodou

Reality Stará Ľubovňa

1 izbový byt | Za vodou | 39 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACM

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

84,500 € 2167 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v Martine v Priekope

Reality Martin

1 izbový byt | Zelená | 38 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 1 izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Martin

106,000 € 2789 €/m²

Štýlový 1-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite – Južná ulica, Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | Južná | 34.5 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej č

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 4026 €/m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-izbový byt

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Levočská | 50 m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

1 Izbový Byt | Stráže

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 37 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 1-izbový byt v udržiavanom a zrekonštruovan

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

79,900 € 2159 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ! NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE – DÚBRAVKA, SARATOVSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 37.5 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava –

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Rezervovaný: Priestranný 1-izbový byt s potenciálom prerábky na 1,5-izbový v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mesačná | 43 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

člen NARKS

Rezervovaný - predaj - 1 izbový byt Baničova

Reality Nitra

1 izbový byt | Banicova | 36 m²

Štartujte bývanie podľa vlastných predstáv, máme pre vás 1 izbový byt s loggiou v Nitre, ul. Ba

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

120,000 € 3333 €/m²

AZ. UNIKÁT: Svetlý 60 m² byt na Nám. M. Benku: Nadštandardná metráž s potenciálom 2-izbového bytu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 60 m²

Lokalita: Námestie Martina Benku, Bratislava I – Staré Mesto Výmera: 60 m² + balkón (1 m²) Stav

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

294,900 € 4915 €/m²

Novinka
Novinka

Thajsko-Pattaya-Jomtien-1 izbový byt-Majestic Condo

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1 izbový apartmán-štúdio v Thajsku v lokalite Pattaya-J

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

34,000 € 1214 €/m²

Thajsko-Pattaya-Jomtien-štúdio-30m2- 200metrov od pláže

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1- izbový apartmán-štúdio s loggiou s výhľadom na mesto

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

54,200 € 1807 €/m²

Thajsko-Pattaya-Jomtien-1 izbový apartmán-Plaza Residence

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1 izbový apartmán-štúdio s loggiou v Thajsku s výhľadom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

53,000 € 1178 €/m²

Thajsko-Pattaya-Jomtien-1izbový apartmán-štúdio, blízko pláže

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1- izbový byt-štúdio s loggiou s výhľadom na mesto v Th

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

42,000 € 1400 €/m²

Pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | 0 m²

Pozor pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre. V prípade záujmu o bližšie informácie nás k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nitra

136,000 €

Predám veľký 1 izbový byt na Podborovej

Reality Zvolen

1 izbový byt | Jedľová | 38 m²

MP- Reality ponúka na predaj veľký 1 izbový byt s úžitkovou plochou 38 m2, ku ktorému prináleži

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 1-izbový slnečný byt v centre mesta /ul. Mišíka

Reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta na ulici Mišíka.

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Prievidza

68,000 € 1789 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Rodinné domy na predaj (23017)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie