HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,232 € 7135 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Starohájska | 44 m²

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 5227 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

Moderný 1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 5068 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame 1,5 izbový byt s možnosťou prerobiť na 2i na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 38.26 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 1,5 izbový byt na Februárke, v blízkosti Rači

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

192,000 € 5018 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Jedinečný 1 izbový apartmán-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Na predaj praktický 1,5 izbový byt l STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 44 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a svetlý 1,5-izbový byt v jednom z najprestížnejšíc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

272,000 € 6182 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

ZVÝHODNENÁ CENA 99.900€ | NOVOSTAVBA 1i byt, Banská Štiavnica - len tento byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 41.25 m²

Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,900 € 2422 €/m²

Top
Top

SVETLO, PRIESTOR A ATMOSFÉRA - 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA LINTICH

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²

Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

131,850 € 3587 €/m²

Top
Top

VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta, UNO Poštová

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²

Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

265,000 € 6957 €/m²

Top
Top

Na predaj 1 izbový investičný byt na Tomášikovej ul..

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 40.4 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v lokalite s dlhodobo vysokým dopytom po nehnuteľnostiach v rez

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

184,000 € 4554 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

1 izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Tajovského, Prednádražie, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | J. G. Tajovského | 30 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj útulný 1 izbový byt typu / BAURING / situovaný na 2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trnava

135,700 € 4523 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

Nový 1-izbový byt 32,18 m², bezbariérový s parkovaním v uzavretom dvore

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nábrežná | 32.18 m²

Realitná kancelária AmaReality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v projekte Nové nábrežie v Pa

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Partizánske

75,337 € 2341 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj 1 izb. byt, Švabinského ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 30 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný, 1-izb.byt, Petržalka, Andalex - Švabinského ul.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,900 € 5997 €/m²

Top
Top

ul. Prostějovská - útulný a slnečný 1 izbový byt, 40m2

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v pôvodnom stave s možnosťou vytvorenia funkčného 2

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Prešov

126,900 € 3173 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ | 1-izbový byt (možnosť 1,5-izbového) | 35 m² | Bratislava – Petržalka | Klimatizácia |

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Beňadická | 35 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 5257 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

1 izbový byt, Košice - Šaca, Nám. Oceliarov

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Nám. Oceliarov | 34 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Š

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

89,900 € 2644 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 1i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

187,449 € 5536 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23017)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Upresniť hľadanie