1 izbový byt, Košice - Šaca, Nám. Oceliarov

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Nám. Oceliarov | 34 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Š

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

89,900 € 2644 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na Predaj 1 izb. byt, výborná dostupnosť,

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bebravská | 35 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný 1-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Vrakuň

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

146,000 € 4171 €/m²

Top
Top

1 izbový byt, 28m2, Teplická, Piešťany.

Reality Piešťany

1 izbový byt | Teplická | 28 m²

Štartovacie bývanie alebo investícia? Tento byt ponúka oboje . Predstavte si bývanie, kde sa sp

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

85,990 € 3071 €/m²

Top
Top

Pripravujeme na predaj 1 izbový byt, Trenčianska Teplá, 40 m2

Reality Trenčianska Teplá

1 izbový byt | Trenčianska Teplá | 40 m²

Pripravujeme na exkluzívny predaj pekný, slnečný, 1 izbový byt na prvom poschodí bytového domu

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,900 € 2448 €/m²

1-IZB. BYT 21m2 BOŽENY NĚMCOVEJ, TECHNICKÁ UNIVERZITA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Boženy Němcovej | 19 m²

Na predaj Vám ponúkame 1-izb. byt 21m2 s 6m balkónom na ulici Boženy Němcovej oproti Technickej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,000 € 6263 €/m²

V Štúrove ponúkam na kúpu 1 izbový byt s kuchyňou o výmere 35 m² na 1. poschodí s balkónom

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 35 m²

V Štúrove ponúkam na kúpu 1 izbový byt s kuchyňou o výmere 35 m² na 1. poschodí s balkónom v by

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Štúrovo

73,000 € 2086 €/m²

PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA HABURSKEJ UL. V SRDCI ŠTRKOVCA – MOŽNOSŤ 2-IZBOVEJ DISPOZÍCIE

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Haburská | 43 m²

PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA HABURSKEJ UL. V SRDCI ŠTRKOVCA – MOŽNOSŤ 2-IZBOVEJ DISPO

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4419 €/m²

Na predaj 1 izbový byt, 40 m2, Sídlisko 3

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj 1 izbový byt na Sídlisku 3, na Pros

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

132,990 € 3325 €/m²

Na predaj 1 izbový byt v Moste pri Bratislave. Parkovanie v uzavretom areáli, nízke náklady, ideálny aj ako investícia na prenájom.

Reality Most pri Bratislave

1 izbový byt | Bratislavská | 30 m²

Na predaj 1 izbový byt Most pri Bratislave Štýlový byt ideálny na bývanie aj investíciu Ponúka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

142,900 € 4763 €/m²

NA PREDAJ 1-izbový investičný byt pri lanovke

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Hrabovská dolina | 29.5 m²

V Exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame 1-izbový byt s balkónom v bytovom dome pod rekrea

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Ružomberok

104,000 € 3525 €/m²

1-izbový byt alebo garsónka – platba v HOTOVOSTI

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Hospodárska | 20 m²

Súrne hľadám na kúpu 1-izbový byt alebo garsónku aj v pôvodnom stave. Všetky lokality. Cena = d

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

ABSOLUTE REAL / Pekný väčší 1i byt v BA – Ružinov, Vlčie Hrdlo, 41.9 m2, lodžia, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 41.9 m²

VIRTUÁLNU PREHLIADKU BYTU 360° SI MÔŽETE PORZIEŤ TU: https://my.matterport.com/show/?m=kjQbAVG

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 3771 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované - Ponúkame 1izb byt na predaj v centre mesta Košice, Tyršovo nábrežie

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 42 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou rozlohe 42 m2 nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

169,000 € 4024 €/m²

Príjemný 1 izbový byt pri Draždiaku po čiastočnej rekonštrukcii so zariadením – možnosť predaja s nájomníkom.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 36 m²

Ponúkame na predaj ideálny štartovací byt pri Draždiaku v krásnom prostredí plnom zelene a s vý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 € 4861 €/m²

Skvelý tehlový byt s balkónom a parkovaním v Starom meste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka na predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,990 € 8182 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka ne predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

Slnečný 1-izbový byt, tehla, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Tomášikova | 48.37 m²

BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s balkónom v staršej novostavbe v Ružinove. BYTO

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,000 € 4321 €/m²

člen NARKS

Aj investične, slnečný 1-izbový byt, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Kalinčiakova | 40 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Nové Mesto na K

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,000 € 5225 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! 1 izbový byt s priestrannou loggiou a komorou, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Banšelova | 37 m²

REZERVOVANÉ!!! Výhodná kúpa! Byt je dlhodobo v prenájme! S možnosťou pokračovania, možná kúpa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

PREDAJ - 1 izbový byt, Bratislava - Petržalka, Holičská ulica, električka a jazero na dosah! Výhodná investícia!

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Holíčska | 36 m²

Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Grand

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 € 4861 €/m²

DOBYT - 1 - IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM - RAČA VÝCHODNÉ

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pri Šajbách | 41 m²

DOPYT ! Grand Real v zastúpení klienta hľadá na serióznu kúpu 1 - izbový byt spolu s balkónom v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

154,000 € 3756 €/m²

GARSÓNKA S LOGGIOU - PETRŽALKA - DOPYT

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 29 m²

Realitná kancelária Grand Real v zastúpení klienta hľadá na kúpu garsónku s loggiou v Bratislav

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

155,000 € 5345 €/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Svetlý 1-izbový byt v tichej lokalite

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Oremburská | 27.1 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt v tichej lokalite obklopenej prí

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

112,000 € 4133 €/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ 1-izbový byt v tichej lokalite s bezproblémovým parkovaním

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Haškova | 31 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj slnečný 1-izbový byt v tichej lokalite mestskej čast

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

105,000 € 3387 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23097)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie