Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ, VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ 1, NIVY, 53,60 M2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4757 €/m²

Top
Top

Na predaj | 1-izbový byt (možnosť 1,5-izbového) | 35 m² | Bratislava – Petržalka | Klimatizácia |

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Beňadická | 35 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 5257 €/m²

Top
Top

Predaj: 1-izbový byt, Malokarpatské námestie, Bratislava-Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 53 m²

NA PREDAJ: Slnečný a priestranný 1-izbový byt Lamač, Malokarpatské námestie Hľadáte štartovacie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

180,000 € 3396 €/m²

Top
Top

TOP - Prvé bývanie - 1. izbový byt na Žatevnej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²

Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

140,000 € 6527 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,232 € 7135 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Starohájska | 44 m²

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 5227 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

1 izbový byt, Košice - Šaca, Nám. Oceliarov

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Nám. Oceliarov | 34 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Š

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

89,900 € 2644 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

SIMCITY│Jednoizbový byt po rekonštrukcií na predaj - Lazovná ul., CENTRUM BB

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Lazovná | 28.44 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt v BB na Lazovnej ulici. Š

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

139,990 € 4922 €/m²

Top
Top

novo zrekonštr. 1 izb. byt, PODUNAJSKÁ ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 21.34 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v 9 ročnej NOVOSTAVBE v Pod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 6931 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderný byt v obľúbenej lokalite vhodný aj na investíciu

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

TARGETreal ponúka na predaj funkčný 1-izbový byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného prie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

184,990 € 4868 €/m²

Top
Top

Dizajnový 1-izbový byt v projekte Čerešne – kompletne zariadený, s balkónom a pivnicou

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 30.52 m²

Predstavte si, že zajtra otvoríte dvere svojho nového bytu – a všetko je pripravené. Žiadne pre

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Top
Top

ul. Prostějovská - útulný a slnečný 1 izbový byt, 40m2

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v pôvodnom stave s možnosťou vytvorenia funkčného 2

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

126,900 € 3173 €/m²

Top
Top

COMODINO - perfektná investícia pri Horskom parku s potenciálom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Sklenárska | 40.4 m²

COMODINO ponúka na predaj jednoizbový byt so zaujímavou dispozícioiu - umožňujúcou oddelenie

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

185,000 € 4579 €/m²

Top
Top

ZVÝHODNENÁ CENA 99.900€ | NOVOSTAVBA 1i byt, Banská Štiavnica - len tento byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 41.25 m²

Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,900 € 2422 €/m²

Top
Top

SVETLO, PRIESTOR A ATMOSFÉRA - 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA LINTICH

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²

Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

131,850 € 3587 €/m²

Top
Top

Na Predaj 1 izb. byt, výborná dostupnosť,

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bebravská | 35 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný 1-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Vrakuň

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

146,000 € 4171 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 1i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

187,449 € 5536 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 1 izbový byt, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 39 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s východnou orientáciou k nasťahovaniu už tento rok 2026. Byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

213,541 € 5475 €/m²

Top
Top

1-izbový apartmán v rezidenčnom projekte GALVANIA Rezidencie

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Galvaniho | 40 m²

Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

Top
Top

1 izbový byt, 28m2, Teplická, Piešťany.

Reality Piešťany

1 izbový byt | Teplická | 28 m²

Štartovacie bývanie alebo investícia? Tento byt ponúka oboje . Predstavte si bývanie, kde sa sp

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

85,990 € 3071 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (737)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8505)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Rodinné domy na predaj (23097)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Upresniť hľadanie