PREDANÉ !! 1-izbový byt s loggiou – Bratislava, Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bučinová | 39.44 m²

Ponúkame na predaj praktický a čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávane

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA ! 1i APARTMÁN V GUZÍNSKU ZA SKVELÚ CENU, BATUMI, GRUZÍNSKO, pri mori

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie SNP | 41 m²

PARTNERS SK Predáme 1i apartmán v Batumi pri mori, v Gruzínsku. Aktuálna cena je nižšia ako ce

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

49,900 € 1217 €/m²

člen NARKS

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: 40m2 apartmán, OKAMŽITÝ PASÍVNY PRÍJEM (1440 USD nett - august '25), TOP lokalita, OCEÁN 1 min. PEŠO, KOMPLETNE vybavený

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Hlavné námestie | 40 m²

Exkluzívne ponúkame pre slovenský trh na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

119,900 € 2998 €/m²

Priestranný 1-izbový byt s výhľadom na Vinicu - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 38.23 m²

Priestranný 1-izbový byt s celkovou rozlohou 38,23 m², ktorý zahŕňa aj príjemnú loggiu o výmere

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

195,900 € 5124 €/m²

PREDANÝ PARQ Zátišie - funkčne riešený 1i byt v novostavbe s výhľadom na jazero, 35 m2 + 5 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Zátišie | 34.79 m²

Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

217,900 € 6263 €/m²

PREDANÝ PARQ Zátišie – slnečný 1i byt v novostavbe s výhľadom na jazero, 35 m2 + 5 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Zátišie | 34.79 m²

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

215,900 € 6206 €/m²

PREDANÝ PARQ Zátišie – moderný 1i byt v novostavbe s výhľadom na jazero, 35 m2 + 5 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Zátišie | 34.79 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,900 € 6321 €/m²

PARQ Zátišie – štýlový 1i byt v novostavbe s výhľadom na mesto, 37 m2 + 5 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Zátišie | 36.73 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,900 € 6613 €/m²

PARQ Zátišie – funkčne riešený 1i byt v novostavbe s výhľadom na mesto, 37 m2 + 5 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Zátišie | 36.73 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 6668 €/m²

PREDANÝ PARQ Zátišie – funkčne riešený 1i byt v novostavbe s výhľadom na mesto, 37 m2 + 5 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Zátišie | 36.73 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,800 € 6202 €/m²

Na predaj luxusný apartmán v projekte Prístavná, kompletne zariadený aj s kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 32 m²

Ponúkame na predaj exkluzivny apartmán. Byt je v minimalistickom štýle pripravený pre náročného

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,999 € 21 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Rodinné domy na predaj (23072)
Upresniť hľadanie