HALO reality - Kúpa rodinný dom Divín

Reality Divín

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Divín. Na stave domu alebo velkosti pozemku č

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Divín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Muránska Lehota

Reality Muránska Lehota

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Muránska Lehota. Na stave domu alebo velkosti

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Muránska Lehota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Bernolákovo

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt. Podmienkou je vaňa v kúpeľni. Klientka má

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bernolákovo

135,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 75 m²

Pre klientov hľadáme 3-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Hnúšťa

Reality Hnúšťa

4 izbový byt | 85 m²

Pre klientov hľadáme 4-izbový byt v meste Hnúšťa. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s prí

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Hnúšťa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom, ktorý môže byť aj súčasťou dvojdomu, trojdomu, ale p

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rovinka

370,000 € 2846 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom. Môže to byť dom aj na rekonštrukc

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Štvrtok na Ostrove

250,000 € 1923 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5-izbový. Novostavba, a

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Most pri Bratislave

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | 45 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Most pri Bratislave

135,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Krompachy

Reality Krompachy

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves, id

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Krompachy

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | 80 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta menší pozemok alebo starší rodinný dom určený na zbúranie priamo

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Skalica

100,000 € 1250 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Myjava

Reality Myjava

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v lokalite Myjava, Stará Myjava, Turá L

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Myjava

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový alebo 3 izbový byt po rekonštrukcii v Malackách.

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Malacky

150,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Leopoldov

Reality Leopoldov

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom, Leopoldov alebo Šulekovo. Platba v hotovosti.

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Leopoldov

185,000 € 1850 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Poprad

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemkom určený na výstavbu rodinného domu cca do 1000 m2

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Poprad

80,000 € 80 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v Spišskej Novej Vsi. Podmienka: zrekonštruovaný s

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

85,000 € 85000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, okrem sídliska Západ. Podmie

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi, okrem sídliska

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 alebo 2 - izbový byt okrese Spišská Nová Ves: Krompachy, Spiš

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa chata Lutila

Reality Lutila

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rekreačnú chatku na bývanie s celoročným využitím v okres

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Lutila

40,000 € 40000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, pôvodný stav alebo zrekonštruovaný. Platb

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

110,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, balkón alebo lodžia výhodou.

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2778 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu - chalupu v dedinách v okolí Žiaru nad Hronom. Cha

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Žiar nad Hronom

100,000 € 200 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Cerovo

Reality Cerovo

Rodinný dom | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom v okolí obcí Litava, Cerovo alebo v okolí mesta Krupi

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Cerovo

60,000 € 60 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23076)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Upresniť hľadanie