HALO reality - Kúpa trojizbový byt Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Malacky. Cena max. do 160.000,-€.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Malacky

160,000 € 160000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Úľany nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Úľany nad Žitavou, okres Nové Zámky. D

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Úľany nad Žitavou

100,000 € 833 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Dubník

Reality Dubník

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Dubník, prípadne v jeho okolí. Dom môž

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Dubník

70,000 € 538 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Partizánske

Reality Partizánske

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme obývateľný rodinný dom v Partizánskom a blízkom okolí, ro

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Partizánske

97,000 € 97000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1izbový byt v Partizánskom a okolí. Platba ihneď. Za ponu

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- izbový byt, pripadne veľký 1- izbový byt - Lokalita -

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

175,000 € 4375 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Partizánskom, podmienkou je balkón. Plat

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa garsonka Partizánske

Reality Partizánske

Garsónka | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v Partizánskom a okolí. Platba ihneď. Za ponuky

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Partizánske

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v okrese Partizánske o výmere 900-1500 m2. Za po

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nováky

Reality Nováky

1 izbový byt | 30 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Novákoch a okolí. Čiastočna rekonštrukc

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nováky

38,000 € 1267 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Prešov

Reality Prešov

Garsónka | 20 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsonku v Prešove, najlepšie v pôvodnom stave. Bližš

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

80,000 € 4000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Sabinov

Reality Sabinov

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Sabinove, najlepšie v pôvodnom stave.

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Sabinov

90,000 € 2250 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 92 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Na stave bytu nezáleží, ta

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

92,000 € 1000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Jesenské

70,000 € 467 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hnúšťa

Reality Hnúšťa

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Hnúšťa. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hnúšťa

90,000 € 600 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrachovo

Reality Hrachovo

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hrachovo

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

185,000 € 740 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

155,000 € 620 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v okrese Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu ale

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

210,000 € 840 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Sabinov

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 300 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok na mobilný dom v Sabinove a blízkom okolí

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Sabinov

30,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nižný Skálnik

Reality Nižný Skálnik

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Nižný Skálnik. Na stave domu alebo velkosti p

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Nižný Skálnik

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kružno

Reality Kružno

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Kružno. Na stave domu alebo velkosti pozemku

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kružno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Tomášovce

Reality Tomášovce

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Tomášovce. Na stave domu alebo velkosti pozem

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Tomášovce

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Utekáč

Reality Utekáč

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Utekáč. Na stave domu alebo velkosti pozemku

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Utekáč

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Rodinné domy na predaj (23077)