HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Vrakuňa. Celkov

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

155,000 € 3100 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Dolný Ohaj

Reality Dolný Ohaj

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Dolný Ohaj. Dom môže byť v pôvodnom stave al

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Dolný Ohaj

70,000 € 583 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Handlová

Reality Handlová

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Handlovej cena do 48.000€. Bližšie

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Handlová

46,000 € 46000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme chatu, chalupu, nie malú záhradnú chatku v P

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Handlová

125,000 € 125000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvojizbový byt v meste Nováky na prízemí alebo v bytovke s

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt v meste Levice. Preferovaná lokalita

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

80,000 € 2286 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt, rozloha cca 55 m2, podmienkou je lodžia /

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

200,000 € 3636 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Senici. V dobrom stave, bez ďalších veľkých inve

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Fiľakovské Kováče

Reality Fiľakovské Kováče

2 izbový byt | 1 m²

Hľadám 2 izbový byt v obci Fiľakovské Kováče pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nero

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Fiľakovské Kováče

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | 1 m²

Hľadám rodinný dom v meste Fiľakovo pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Fiľakovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

75,000 € 1875 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Zvolen jednoizbový byt. Klient preferuje mesto, z

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok pre umiestnenie predajného stánku vo frekve

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt v Prievidzi. Ak

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný, zrekonštruovaný 2-izbový byt so samostatnou kuchyň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4545 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu väčší jednoizbový alebo menší dvojizbový byt priamo v meste Brezno. Rozpočet do

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Bánov

Reality Bánov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na stavbu rodinného domu v obci Bánov. Na pozemku

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Bánov

40,000 € 50 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt, ideálne s lodžiou, nie prízemie, v

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Stupava

190,000 € 2794 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbovy byt v novostavbe v okoli do 20 km od Bratislavy.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Ivanka pri Dunaji

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Nových Zámkoch. Dom by mal byť po kompletne

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Nové Zámky

300,000 € 300000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný dvojizbový byt v Prievidzi. Podmienkou lo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1 m²

Dobrý deň, pre konkrétnych klientov hľadáme 2 až 3 izbový byt v Revúcej s balkónom alebo lodžio

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Revúca

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 2 až 3 izbový byt v Rimavskej Sobote s balkónom pre mladý pár. Nemusí byť moderný, skôr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 1 m²