HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Zvolen jednoizbový byt. Klient preferuje mesto, z

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Partizánska Ľupča. Pozemok môže byť aj

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Partizánska Ľupča

150,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kúty

Reality Kúty

2 izbový byt | 56 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v obci Kúty. Vyhovuje štandard, holobyt al

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kúty

125,000 € 2232 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Pribylina

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu chaty alebo rodinného domu v obci Pri

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Pribylina

60,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Fiľakovské Kováče

Reality Fiľakovské Kováče

2 izbový byt | 1 m²

Hľadám 2 izbový byt v obci Fiľakovské Kováče pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nero

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Fiľakovské Kováče

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Gbelce. Dom by mohol mať plochu do 130

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Gbelce

65,000 € 500 €/m²

HALO reality - Kúpa komerčný objekt Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | 400 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu skladové priestory min. 400m2 a viac, može byť aj

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na kúpa Považská Bystrica

1,000,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok pre umiestnenie predajného stánku vo frekve

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt v pôvodnom stave v celom okrese Top

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bánovciach nad Bebravou. Za ponuky ďaku

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Partizánskom príp. v priľahlých obciach. Za po

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi. Za ponuky vopred ďakujem.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Hurbanovo (Komárno)

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Hľadám pozemok Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 659 834 aleb

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Hurbanovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa garsonka Nováky

Reality Nováky

Garsónka | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsonku, pripadne jednoizbový byt v Novákoch a okoli cen

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nováky

38,000 € 38000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Nových Zámkoch. Dom by mal byť po kompletne

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Nové Zámky

300,000 € 300000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám pozemok pre rodinný dom o rozlohe cca 1000 m2, v Hurbanove

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Hurbanovo

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme chatu, chalupu, nie malú záhradnú chatku v P

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Handlová

125,000 € 125000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Handlová

Reality Handlová

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Handlovej cena do 48.000€. Bližšie

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Handlová

46,000 € 46000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Prievidzi iba sídlisko Zapotôčky. Bli

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt, stav nerozhoduje. Platba - vlastné zdroje.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt na sídlisku Necpaly, ideálne prerobený.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa chalupa Hybe

Reality Hybe

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom alebo chalupu vhodnú na rekreáciu a ví

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Hybe

70,000 € 70000 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt v Partizánskom. Za ponuky vopred ďakujem.

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 € 2727 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie