HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 84 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v Bratislave, mestská čas Rača alebo Nové Me

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

280,000 € 3333 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kameničná

Reality Kameničná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Rodinný dom v obci Kameničná. Dom môže byť aj v pôvodnom

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kameničná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétny mladý pár súrne hľadáme 2 izbový byt na sídlisku Nábrežie v Liptovskom Mikuláši.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

110,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 200 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu rodinný dom vo vyššej verzii prevedenia, resp. ro

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Levice

500,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v blízkosti mesta Levice. Lokalita: priori

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Levice

180,000 € 1800 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový alebo 2 izbový iba pôvodnný neprerobený stav byt

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

100,000 € 1429 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový byt v meste Levice. Požiadavky: mesto Le

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

123,000 € 1640 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt v meste Levice. Preferovaná lokalita

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

80,000 € 2286 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1 m²

Dobrý deň, pre konkrétnych klientov hľadáme 2 až 3 izbový byt v Revúcej s balkónom alebo lodžio

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Revúca

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Levice

Reality Levice

4 izbový byt | 90 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v pôvodnom stave v meste Levice vhodný na re

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

100,000 € 1111 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Lučenec

Reality Lučenec

Garsónka | 1 m²

Hľadáme garzónku alebo 1 izbový byt v Lučenci pre klienta s vybaveným financovaním. Stav nerozh

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 2 až 3 izbový byt v Rimavskej Sobote s balkónom pre mladý pár. Nemusí byť moderný, skôr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 1 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 1 m²

Rodine sa rozrástla domácnosť a chcú zostať v meste — hľadáme väčší 3–4 izbový byt v Rimavskej

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1 m²

SÚRNE! Pre konkrétneho klienta máme pripravené financovanie a okamžite hľadáme 2-izbový byt v L

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Komjatice

Reality Komjatice

Rodinný dom | 110 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Komjatice. Nehnuteľnosť môže byť aj v

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Komjatice

80,000 € 727 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | 1 m²

Hľadám rodinný dom v meste Fiľakovo pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Fiľakovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Dolný Ohaj

Reality Dolný Ohaj

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Dolný Ohaj. RD by mal mať max. 4 obytn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Dolný Ohaj

120,000 € 120000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Čechy. Chalupa by mala byť v

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čechy

65,000 € 65000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Palárikovej. RD by mal byť čiastočne zrekon

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Palárikovo

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Bánov

Reality Bánov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na stavbu rodinného domu v obci Bánov. Na pozemku

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Bánov

40,000 € 50 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší, starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu, môže b

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 86 m²

Pomáham ľuďom nájsť nový domov – pomôžete mi aj vy? Aktuálne pracujem s vyše 50 klientmi, ktor

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

100,000 € 1163 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Poltár

Reality Poltár

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Poltár. Máme databázu cca päťdesi

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poltár

35,000 € 875 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Upresniť hľadanie