NA PREDAJ 3 izbový slnečný byt na Podŕškoch, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Pod Donátom | 69.96 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. vám exkluzívne ponúka na predaj k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,999 € 1930 €/m²

člen NARKS

Na predaj zariadený apartmán vo vyhľadávanej lokalite - Vyhne

Reality Žiar nad Hronom

Apartmán | Nezadaná | 42 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj útulný apartmán o výmere 42 m², ktorý sa nachádza

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,900 € 2143 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3 izbový byt na predaj Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hutníkov | 74 m²

TOP CENA. TOP CENA. TOP CENA. Boris Kňažko ponúka NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REK

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

110,000 € 1486 €/m²

člen NARKS

Prenájom parkovacích miest - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Komerčná zóna | M. Chrásteka | 18 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom parkovacie miesta pre osobné automobily 6x3m vo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na prenájom Žiar nad Hronom

35 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj multifunkčná nebytová budova, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 564 m²

Ponúkame na predaj multifunkčnú nebytovú budovu v súčasnosti zaradenú ako budova pre obchod a s

Publikované: 28.12.2023 Aktualizované: 22.10.2025
Domy na predaj Žiar nad Hronom

289,000 € 585 €/m²

SLOVREAL - Predaj chatky so záhradou, Janova Lehota (okres Žiar nad Hr

Reality Žiar nad Hronom

Záhrada | Nezadaná | 398 m²

Link na video: https://youtu.be/Btp_cRZIRbw SLOVREAL ponúka na predaj záhradnú chatku v obľúbe

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

18,000 € 45 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - Predaj garsónky v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 26 m²

Link na video - https://youtu.be/QIUQ6koU0zw SLOVREAL ponúka na predaj svetlú garsónku s balkó

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

25,900 € 996 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom obchodný priestor / kancelárie v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | SNP | 85 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a variabilný komerčný priestor s rozlohou 85 m², ideálny na po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

440 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj polyfunkčný objekt s pozemkom v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | Svätokrížske námestie | 480 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt situovaný neďaleko sídliska na Hviezdoslavovej ulici v Ži

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

239,990 € 500 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | SNP | 28 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s rozlohou 28 m², ideálny pre podnikanie v oblasti služi

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom polyfunkčný objekt s pozemkom v Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | Svätokrížske námestie | 400 m²

Ponúkame na prenájom polyfunkčný objekt situovaný neďaleko sídliska na Hviezdoslavovej ulici v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Garsónka na predaj v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 22 m²

Na predaj / prenájom garsónka s balkónom po kompletnej rekonštrukcii Ponúkame na predaj alebo o

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1818 €/m²

Príležitosť začať podnikať okamžite - priemyselný areál na predaj Hliník nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 288 m²

NA PREDAJ - Priemyselný areál v Hliníku nad Hronom v priemyselnej časti s výborným cestným napo

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

Predám slnečný 2i byt v Žiari nad Hronom v širšom centre s priestranným balkónom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50.2 m²

♦IMG real ponúka na predaj slnečný, 2i byt v širšom centre mesta Žiar nad Hronom s priestranným

Publikované: 19.03.2023 Aktualizované: 17.04.2023
Byty na predaj Žiar nad Hronom

84,999 € 1693 €/m²

Exluzívny byt v tichej časti mesta Žiar nad Hronom s garážou a záhradou

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 88 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - Byt v tichej časti mesta Žiar nad Hronom s garážou a záhradou Ponúkame ko

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

Na predaj 3i byt po čiastočnej rekonštrukcií na IBV v Žiar nad Hronom s garážou, pivnicou a spoluvlastníckym podielom na pozemku

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 72 m² nachádzajúci sa v pokojnej

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Na predaj 3i byt v pôvodnom stave na ulici SNP v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom, ktorý čaká na váš nápad Hľadáte by

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1387 €/m²

SLOVREAL predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, Žiar n/Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária SLOVREAL ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený 3-izbo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

165,000 € 2391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL – bývanie + podnikanie v obci Lovča

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | Nezadaná | 255 m²

Link: https://youtu.be/TIivv_5x-Kk SLOVREAL ponúka na predaj priestranný dom s hostincom v obc

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Žiar nad Hronom

99,500 € 390 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL : Predaj 2 - izbového bytu v centre mesta Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centr

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

123,000 € 1892 €/m²

SLOVREAL : Predaj Domu v obci Lovča

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | Nezadaná | 255 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

99,500 € 390 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 5-izbový rodinný dom s garážou v meste Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | Jesenského | 508 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v meste Žiar nad Hronom na ul

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

DIRECTREAL|Šikovný byt v centre mesta

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Žiar nad Hronom | 59 m²

Directreal PNB - V centre mesta Žiar nad Hronom, na ul. A. Dubčeka ponúkame na predaj šikovný

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,900 € 1524 €/m²

LOYALTERS | Nadštandardný 2 izbový byt v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 49.73 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v Žiar

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie