HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Žiari nad Hronom, ideálne s balkónom (nie

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

75,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, Pod Vŕšky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

120,000 € 1714 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Žiar nad Hronom, s lodžiou, centrum mesta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, obchodný priestor Žiar nad Hronom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | 241 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, Námestie Matice Slovenskej - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 84 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

169,000 € 2012 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Žiari nad Hronom do 200.000 eur. Za každú p

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Žiar nad Hronom

190,000 € 380 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite Pod Vŕškami v Žiari nad Hronom. P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 1700 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 29 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v dobrej lokalite. Ul. Chrásteka. Platba bez hy

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

40,000 € 1379 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňujem

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 85000 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Žiar nad Hronom, širšie centrum, s balkónom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 72 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

109,900 € 1526 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Žiari nad Hronom, balkón alebo lodžia v

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

69,000 € 1917 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

70,000 € 1944 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší dvojizbový byt s balkónom a výťahom po kompletnej r

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

120,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Žiar nad Hronom, luxusný so saunou, výťahom a garážou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 345 m²

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Žiar nad Hronom, MEZANÍN - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 80 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1300 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, M. R. Štefánika - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

154,500 € 2060 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Žiar nad Hronom, tichá štvrť na IBV - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

273,000 €

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 85 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

110,500 € 1300 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, pôvodný stav alebo zrekonštruovaný. Platb

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

110,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu - chalupu v dedinách v okolí Žiaru nad Hronom. Cha

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Žiar nad Hronom

100,000 € 200 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

65,000 € 65000 €/m²

DVA DOMY NA POZEMKU O VÝMERE 1 037 m²

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | Medzi Vodami | 150 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=934PXyp19Uu Na predaj nehn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

179,900 € 1199 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ garsónka, 23 m2 s loggiou, okres Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 23 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj garsónku v osobnom vlastníctve,

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

32,000 € 1391 €/m²

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Na Predaj garsónka 23 m2 s loggiou, Žiar nad Hronom, Etapa

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 23 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj garsónku v osobnom vlastníctve, v pa

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

33,000 € 1435 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie