SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ garsónka, 23 m2 s loggiou, okres Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 23 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj garsónku v osobnom vlastníctve,

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

32,000 € 1391 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s krásnym výhľadom a parkovaním – top lokalita Hviezdoslavova

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hviezdoslavova 280/4 | 70 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Žiari nad Hronom, kde Vá

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

139,900 € 1999 €/m²

PREDÁM VEĽKORYSÚ GARÁŽ

Reality Žiar nad Hronom

Garáž | M. R. Štefánika | 24.5 m²

Radi by ste kúpili priestrannú garáž alebo sklad a zdá sa vám, že je to ako hľadať ihlu v kope

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

29,990 € 1224 €/m²

JEDINEČNÝ POZEMOK PRE OBCHOD, SKLAD A INÉ

Reality Žiar nad Hronom

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Sládkovičova | 5,500 m²

Hľadáte bezpečnú investíciu s istým výnosom? Expert na nehnuteľnosti Miron Petráš a PETRAS REA

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

Info v RK

GARSÓNKA PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Janského | 22 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=JvoiGfy5VZB Garsónka je si

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

31,490 € 1431 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom: Moderný 1-izbový byt po rekonštrukcii – Žiar nad Hronom (Etapa)

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Tajovského | 34.3 m²

Barbora Šišmišová pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V ŽIARI NAD HRONOM

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Komenského | 61.42 m²

DENISA SEDLIAKOVÁ z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

84,000 € 1368 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Žiaru nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Žiaru nad Hronom, prípadne v okolí.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Žiar nad Hronom

300,000 € 100 €/m²

Kúpa, 3-izbový byt v meste Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Žiari nad Hronom. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt po rekonštrukcii v centre ZH

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 91 m²

HD REALITY ponúka na predaj nadštandardne prerobený trojizbový byt, ktorý je skutočným klenoto

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj, jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | L. Novomeského | 42.21 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM NA VLASTNÉ BÝVANIE ALEBO INVESTÍCIU

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

74,000 € 1753 €/m²

Kúpa, 2-izbový byt v meste Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3,5 IZBOVÝ BYT KÚSOK OD PLAVÁRNE

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | M. Chrásteka | 82.3 m²

JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný, sve

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

109,900 € 1335 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ KRÁSNY KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT V ŠTVORBYTOVKE S LOGGIOU, BALKÓNOM, ZÁHRADOU, ALTÁNKOM, GARÁŽOU, PIVNICOU

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Šoltésovej | 72.7 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám exkluzívne predstavuje krásny 3 -

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

180,000 € 2476 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou – Žiar nad Hronom, ul. Janka Kráľa

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²

Hľadáte hotové bývanie v Žiari nad Hronom, kde sa stačí len nasťahovať? Exkluzívne ponúkame na

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,700 € 1924 €/m²

Obchodné priestory na predaj alebo prenájom v ZH (od 85 m2 do 170 m2)

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | Svitavská | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom objekt pre obchod Žiar nad Hronom, Svitavská ulica. Stav objektu: čia

Publikované: 15.12.2021 Aktualizované: 06.12.2025
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

Cena dohodou

DVA STAVEBNÉ POZEMKY PRE RODINNÉ DOMY

Reality Žiar nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | Šášovské Podhradie | 1,089 m²

Ponúkame na predaj dva slnečné stavebné pozemky, každý s výmerou 1089 m², situované v mestskej

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

39,900 € 37 €/m²

GARSÓNKA S LOGGIOU

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Janského | 22 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=NGsYd66X56E Garsónka je si

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

23,500 € 1068 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

INVESTIČNÉ POZEMKY POD PRIOROM

Reality Žiar nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | M. Benku | 3,388 m²

Predám spoluvlastnícky podiel o veľkosti 1/2-ica na dvoch atraktívnych pozemkoch nachádzajúcich

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

349,900 € 103 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA BYTOVÝ DOM (4 BYTY A SKLADOVÉ PRIESTORY)

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | SNP | 373 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ v podobe bytového domu situovaného na ulici SNP v meste Žiar nad Hronom.

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

159,990 € 482 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 1 izbový byt v Žiari nad Hronom pri nemocnici

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 37 m²

Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na predaj 1-izbový byt v Žiari nad Hronom. Ponúkame na

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

69,900 € 1889 €/m²

5★Nadštandardne zrekonštruovaný, zariadený 3i byt.Centrum ZH

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nám. Matice Slovenskej | 77 m²

►Video: facebook.com/reel/1290832989843199 Moderné bývanie v centre mesta bez kompromisov? Pre

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

169,900 € 2206 €/m²

NA PRENÁJOM PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU – PODVRŠKY, ŽIAR NAD HRONOM

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný a

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom komerčného miesta - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Mobilné bunky a stánky | Nezadaná | 100 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom menší pozemok vo výbornej lokalite. Ideálny na u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

350 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8506)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie