1 izbový byt | 42.69 m²
Realitná kancelária LOYALTERS ponúka na predaj 1 izbový byt s celkovou výmerou 43 m2 v pokojnom
99,990 € 2342 €/m²
Rodinný dom | 257 m²
Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj rodinný dom s garážou a záhradou
282,990 € 1101 €/m²
Rodinný dom | 158 m²
REZERVOVANÉ - Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj rodinný dom v Žiari
83,990 € 532 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Sládkovičova | 6,000 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok o celkovej výmere 6000 m2, ktorý sa nachádza v intravilán
Cena dohodou
2 izbový byt | 55 m²
AAA-real ponúka EXKLUZIVNE na prenájom pekný 2-izbový zrekonštruovaný byt v centre mesta Žiar
590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 88 m²
SLOVREAL ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí byt
183,000 € 2080 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Link na video - https://youtu.be/iVyiBa5YeuQ SLOVREAL - Ponúkame na predaj dom v obci Janová
85,000 € 1000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,149 m²
Stavebný pozemok na predaj – Žiar nad Hronom Realitná kancelária SLOVREAL ponúka na predaj sta
75 €/m2 75 €/m2
3 izbový byt | A. Dubčeka | 75 m²
Video nehnuteľnosti: https://youtu.be/3LLVg_dRCBM SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izb
134,990 € 1800 €/m²
1 izbový byt | Novomeského | 36 m²
Realitná kancelária SLOVREAL : Ponúkame na prenájom 1 izbový byt o výmere 36 m2. Byt je prerobe
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Garsónka | 22 m²
Byt hľadám pre konkrétneho klienta, ktorý má záujem o kúpu garsónky v Žiari nad Hronom. Ak taký
Cena dohodou
2 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám dvojizbový byt v Žiari nad Hronom. Bližšie informácie Vám rád
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
Ponúkam na predaj veľký, dva a pol izbový byt v Žiari nad Hronom, na ul. Sládkovičova, v bezpr
113,000 € 1738 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²
Ponúkam na predaj veľký 3 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 82
114,000 € 1390 €/m²
1 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu jednoizbový byt v Žiari nad Hronom. Cena dohodou, v záv
Cena dohodou
Garáž | M. Chrásteka | 16 m²
Ponúkam na predaj garáž v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, na ulici M. Chrásteka ( za políciou
Cena dohodou
3 izbový byt | Vansovej | 82 m²
Ponúkam na predaj veľký 3,5 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 8
Info v RK
Garáž | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám garáž v Žiari nad Hronom - sídlisko ETAPA, centrum mesta, ul. Du
Cena dohodou
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Žiar nad Hronom. Najlepšie prerobe
85,000 € 85000 €/m²
2 izbový byt | 49.89 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 49,89 m² s lodžiou, ktorý sa nachádza na 7/7
89,000 € 1784 €/m²
Garáž | 31 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj dvojgaráž v Žiari nad Hronom n
48,000 € 1548 €/m²
Reštauračné priestory | 60 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na prenájom priestor pre obchod a služby
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 75 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Eta
130,000 € 1733 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka 🏡 na predaj rodinný dom v Žiari nad Hrono
330,000 € 1500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.