Rodinný dom | 220 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka 🏡 na predaj rodinný dom v Žiari nad Hrono
330,000 € 1500 €/m²
Objekt pre obchod | 170 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka budovu so zabehnutou predajňou potravín
Cena dohodou
Mezonet | 122 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) na predaj mezonetový 3-izbový byt s výmerou 98m²
225,000 € 1844 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Žiar nad Hronom. Byt prešiel čiasto
129,000 € 1870 €/m²
2 izbový byt | A. Dubčeka | 53.82 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt mes
103,000 € 1914 €/m²
1 izbový byt | M. Chrásteka | 35.61 m²
OVERENÉ REALITY – exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt prerobený na plnoh
68,500 € 1924 €/m²
2 izbový byt | Dr. Janskeho | 64 m²
Predávame krásny, veľkorysý 2-izbový byt v centre mesta Žiar nad Hronom – na ulici Dr. Jánskeho
128,900 € 2014 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v slušnej lokalite mesta Žiar nad Hronom,
60,000 € 60000 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (79 m2) s terasou, garážou a pivnicou. Byt preš
150,000 € 1899 €/m²
Administratívny objekt | 999.9 m²
IMG real Vám ponúka strategickú investičnú príležitosť v širšom centre mesta Žiar nad Hronom –
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Žiar nad Hronom. Byt by mal byť as
100,000 € 100000 €/m²
4 izbový byt | Dr. Jánskeho | 97 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový aparmán
99,990 € 1031 €/m²
4 izbový byt | Dr. Jánskeho | 97 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom 4 izbový aparm
695 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | M. Chrásteka | 40 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt po
53,990 € 1350 €/m²
2 izbový byt | M. Chrásteka | 40 m²
Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk
27,500 € 688 €/m²
1 izbový byt | Vansovej | 36 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt na vyhľadávanej ulici Vansovej v meste Žiar nad
83,500 € 2319 €/m²
Rodinný dom | Ladomerská Vieska | 470 m²
ESTY Real Estate s.r.o vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný štvorizb
90,000 € 191 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Ponuka na predaj - Slnečný rodinný dom v obci Lovčica-Trubín v tichej časti- – so záhradkou a
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Žiar nad Hronom. Byt môže byť t
90,000 € 90000 €/m²
2 izbový byt | M. Chrásteka | 40 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt a
395 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom garsónka aj s
195 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj garsónka mesto Ž
29,990 € 1363 €/m²
Garsónka | Sládkovičova | 23 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaná
39,990 € 1739 €/m²
Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²
270 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.