Pozemok o výmere 1267 m2 v extraviláne Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Iný poľnohosp. pozemok | Slnečná stráň | 1,267 m²

Salea - Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok označený ako trvalo trávnatý porast v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

8 €/m2 8 €/m2

Na prenajom 300m2 na hlavnej ulici

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | SNP | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Žiar nad Hronom, SNP. Plocha: úžitkov

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

600 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Garsonka na predaj

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | - | 20 m²

Salea váš partner v realitách, ponúka na predaj garsónku s čiastočným zariadením (TV, chladničk

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

28,000 € 1400 €/m²

Na predaj 3 izb. byt - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hutníkov | 65 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

144,900 € 2229 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, M. R. Štefánika - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1529 €/m²

Novinka
Novinka

SLOVREAL predaj 3i bytu Žiar nad Hronom, 70 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 70 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v okresnom meste Žiar nad Hronom. Byt je ko

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

124,900 € 1784 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj stavebný pozemok Žiar nad Hronom FM2312

Reality Žiar nad Hronom

Pozemok pre bytovú výstavbu | Sládkovičova | 5,396 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

385,720 € 71 €/m²

Novinka
Novinka

SAMOSTATNÝ KOMERČNÝ OBJEKT S POZEMKOM

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | Hutníkov | 70 m²

Ponúkame na predaj nebytovú stavbu - bývalé pohostinstvo, na ulici Hutníkov v Žiari nad Hronom.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Žiar nad Hronom

54,900 € 784 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3 izbový byt, ul. Štúrova, Žiar nad Hronom.

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Štúrova | 72 m²

ZNÍŽENÁ CENA. V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame 3 izbový byt na ul. Štúrovej, Žiar

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

128,000 € 1778 €/m²

Na prenájom skladovo-výrobný objekt Hronská Dúbrava

Reality Žiar nad Hronom

Prevádzkový areál | Hronská Dúbrava | 1,900 m²

ID-500159-27BBb Ponúkame na prenájom komerčné priestory, len 4 km na výjazd na diaľnicu. Jedná

Publikované: 01.12.2023 Aktualizované: 27.11.2025
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Prenájom Žiar nad Hronom – hala v priemyselnej zóne

Reality Žiar nad Hronom

Priestor pre sklad | nezadaná | 779 m²

P50003-27ZP Skvelá ponuka pre Vaše podnikanie. Ponúkame na prenájom halu v priemyselnej zóne

Publikované: 08.12.2021 Aktualizované: 30.01.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

1,168.5 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbový prerobený byt v centre Žiar nad Hronom.

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | J. Hollého | 69 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame veľkometrážny 2 izbový byt po rekonštrukcii. Byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

119,900 € 1738 €/m²

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Žiar nad Hronom, MEZANÍN - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 90 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

117,000 € 1300 €/m²

HALO reality - Predaj, garsónka Žiar nad Hronom, centrum mesta, s lodžiou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 29.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1666 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Žiar nad Hronom, Etapa, Novomeského

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

72,500 € 2014 €/m²

HALO reality - Kúpa komerčný objekt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Objekt pre obchod | 15,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok s rozlohou 15.000 m2 v Žiari nad Hronom, alebo v

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na kúpa Žiar nad Hronom

200,000 € 13 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s kumbálom v Žiari nad Hronom. Ďakujem veľmi

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

90,000 € 1364 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom alebo zrekonštruovanom stave Ď

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

100,000 € 1667 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v dobrej lokalite. Stav pôvodný vhodný na

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

55,000 € 1447 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v okolí centra v pôvodnom stave. Platba be

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Predaj, obchodný priestor Žiar nad Hronom, s veľkým potenciálom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | 223 m²

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Žiar nad Hronom

240,000 € 1076 €/m²

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 162 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

221,000 € 1364 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Žiar nad Hronom, s garážou a pozemkom na IBV, Rudenkova

Reality Žiar nad Hronom

4 izbový byt | 88 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

185,000 € 2102 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Žiari nad Hronom, ideálne s balkónom (nie

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

75,000 € 2083 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie