Na prenájom | 3- izbový byt | Dubnica nad Váhom | 77m² | kompletná rekonštrukcia

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pionierska | 77 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vonia novotou a ponúka maximálny komfort? Ponúkame na prenájom priestran

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM 3+1, DCA časť Prejta/1000m2/

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 1,000 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v Dubnici nad Váhom, v pokojnej a vyhľadávanej časti Pre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA- 3i 54 m² + balkón - Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o vým

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

145,900 € 2702 €/m²

56M2 2I BYT KOMPLET REKONŠTRUKCIA DUBNICA NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj krásny, moderne zariadený 2-izbový byt s výmerou 56 m², nachádzajúci

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

134,999 € 2411 €/m²

Ponúkame na predaj 2i byt v centre - 2x balkón.

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Centrum I. | 64 m²

Dvojizbový byt s dvoma balkónmi na piatom poschodí s výťahom! Navyše po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

146,900 € 2295 €/m²

Na prenájom | Pozemok | Dubnica nad Váhom | 721m² | Rovinatý pozemok

Reality Dubnica nad Váhom

Iný stavebný pozemok | K Váhu | 721 m²

Luca & Doren Vám ponúka na prenájom rovinatý pozemok s rozlohou 721 m2 v Dubnici nad Váhom. Po

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na prenájom Dubnica nad Váhom

500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj | 2- izbový byt | Dubnica nad Váhom | 61 m² | Svetlý a priestranný byt s balkónom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod kaštieľom | 61 m²

Hľadáte byt, ktorý spája ticho, zeleň a zároveň skvelú dostupnosť do centra mesta? Tento 2-izbo

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

119,900 € 1966 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ VEĽKÝ PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ RD V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU POZEMKU 1296M2

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 1,296 m²

Tureality ponúka na predaj RD v Dubnici nad Váhom vo veľmi žiadanej lokalite na Palárikovej uli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - 2i byt 62 m² + šatník, klíma a loggia– Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod hájom | 62 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne priestranný, komple

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

134,900 € 2176 €/m²

JEDINEČNÝ VÝHĽAD - pozemok 365 m2 s altánkom - Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Rekreačný pozemok | Medzihorie | 365 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 365 m² s jedinečnými výhľad

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

39,900 € 109 €/m²

Na predaj nebytové priestory

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Obrancov mieru | 43 m²

Na predaj obchodný priestor s výkladmi na frekventovanej ulici – Dubnica nad Váhom Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Dubnica nad Váhom

89,900 € 2091 €/m²

PREDAJ Areál s výrobnou halou a zázemím v Dubnici nad Váhom (Nádražná)

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre sklad | Nádražná | 2,900 m²

Výrobná firma z dôvodu sťahovania predáva svoju výrobnú halu aj so zázemím priamo v priemyselne

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj | 2- izbový byt | Dubnica nad Váhom | 63 m² | Byt s obrovským potenciálom v tichom prostredí

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod kaštieľom | 63 m²

Hľadáte byt, ktorý spája ticho, výbornú vybavenosť a zároveň si ho môžete dotvoriť presne podľa

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

124,990 € 1984 €/m²

Na predaj | 2-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 48m² | so záhradou

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pionierska | 48 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj 2-izbový byt s mimoriadnym bonusom, ktorý

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

106,990 € 2229 €/m²

Na prenájom | 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 70m² | S VEĽKÝM BALKÓNOM A KLIMATIZÁCIOU

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 70 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový, slnečný a plne zariadený 3-izbový byt, ktorý prešiel modernou

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj | 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 60m² | S klimatizáciou

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 60 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, moderný 3-izbo

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

154,990 € 2583 €/m²

Na predaj | chata | Dubnica nad Váhom | S panoramatickým výhľadom

Reality Dubnica nad Váhom

Chata, drevenica, zrub | Pod Hájom | 28 m²

Hľadáte útočisko pred mestským zhonom, kde sa ranná káva mení na zážitok s dychberúcim výhľadom

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dubnica nad Váhom

34,990 € 1250 €/m²

57M2 2I BYT KOMPLET REKONSTRUKCIA DUBNICA NAD VAHOM

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj krásny, moderný 2-izbový byt o výmere 57 m² nachádzajúci sa v obľúbe

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

134,999 € 2368 €/m²

SVETLÝ 1-IZBOVÝ BYT 40m2 V DUBNICI NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v Dubnici nad Váhom, ktorý prešiel kompletnou rekonštru

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

111,999 € 2800 €/m²

PRIESTRANNÝ 7-IZBOVÝ RD V DUBNICI NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 280 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v žiadanej časti Dubnice n

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

260,000 € 929 €/m²

Priemyselný pozemok na predaj

Reality Dubnica nad Váhom

Komerčná zóna | 26,655 m²

Priemyselný pozemok na predaj / prenájom o celkovej výmere 26 655 m2 - možnosť prenajať ploch

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VAHOM S VÝMEROU 79 M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 79 m²

Tureality ponúka na predaj 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom na ulici Centrum II.v panelovom zat

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ rodinný dom, Dubnica nad Váhom Prejta

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 1,121 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii | Dubnica n

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

215,000 € 192 €/m²

REZERVOVANÉ - štýlový 3i 61 m2 + balkón - Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod kaštieľom | 61 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 61 m² nachádzajúci sa

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,800 € 2456 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23012)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie