Novostavba Rodinného domu v Dubnici nad Váhom na predaj, ulica Chalúpkova, odovzdanie 06/2026

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Chalúpkova | 114 m²

4-izbový rodinný dom v tichej časti Dubnice nad Váhom – novostavba s moderným riešením Ponúkam

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Ponúkame Vám na prenájom prerobený a čiastočne zariadený 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom, Pod Hájom..

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod Hájom | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt v Dubnici nad Váhom s úžitkovou plochou 61m2, nachádzajúc

Publikované: 21.03.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novostavba Rodinného domu v Dubnici nad Váhom na predaj, ulica Chalúpkova - hrubá stavba

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Chalúpkova | 114 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

229,000 € 2009 €/m²

REZERVOVANÉ! 3 izbový byt Dubnica nad Váhom na predaj, veľká lodžia, 67m2, bezbariérový prístup.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Dubnica nad Váhom, v obľúbenej lokalite

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

147,000 € 2194 €/m²

Prenájom | 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Nezadaná | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, moderne zariadený 1 izbový byt v Dubnici nad Váhom. Byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rodinný dom v tichej ulici

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Prejtská | 300 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový rodinný dom s veľkorysým priestorom v kľud

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

1 € 0 €/m²

2 IZBOVÝ BYT | Dubnica nad Váhom | Kompletka

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | DNV | 73 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 UŽ ČOSKORO V PONUKE 🚧 2 IZBOVÝ BYT | Dubnica nad Váhom Priprav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Na predaj útulná chatka v Dubnici nad Váhom – výnimočná ponuka!

Reality Dubnica nad Váhom

Chata, drevenica, zrub | 21.5 m²

Ponúkame na predaj chatku v krásnom a tichom prostredí Dubnice nad Váhom. Nehnuteľnosti sa v te

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Dubnica nad Váhom

51,500 € 2395 €/m²

Moderné kancelárske priestory s parkovaním na prenájom – Dubnica nad Váhom (areál ZŤS)

Reality Dubnica nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | Továrenská | 24 m²

Hľadáte funkčné a profesionálne pracovné zázemie pre seba alebo svoj tím? Ponúkame na prenájom

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

350 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme zrekonštruovaný 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Centrum II. | 68 m²

Predáme 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom, v centre mesta po rekonštrukcii o výmere 68 m2 s veľk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

139,000 € 2044 €/m²

Predáme zrekonštruovaný 2-izbový byt v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Nezadaná | 52 m²

Predáme 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Dubnici nad Váhom s lodžiovým balkónom, o ce

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

134,990 € 2596 €/m²

Predáme zrekonštruovaný 2-izbový byt v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pionierska | 49 m²

Predáme 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Pionierskej ulici v Dubnici nad Váhom s bal

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

135,000 € 2755 €/m²

Predáme novostavbu garáže v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garáž | Pod Hájom | 20 m²

Predáme novostavbu garáže s elektricky otváracou bránou na sídlisku Pod hájom, o výmere 20 m2.

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

39,990 € 2000 €/m²

NA PREDAJ ROZKOŠNÁ ZÁHRADNÁ CHATA S POZEMKOM 483 m2 A ALTÁNKOM, DUBNICA NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

Záhradná chatka | 483 m²

TUreality ponúka na predaj naozaj veľmi príjemnú záhradnú chatu, nachádzajúcu sa v záhradkárske

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Na predaj | 2-izbový byt | 61 m² | Pôvodný stav | Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod kaštieľom | 61 m²

Luca & Doren ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výbornou dispozíciou v kľudnej lokalit

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

119,900 € 1966 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj | 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 68m² | Centrum

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Partizánska | 70 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj nadštandardný a kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

164,990 € 2357 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP 3-izb. HOLOBYT s 2 balkónmi – Vytvorte si domov podľa seba

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Hasičská | 88 m²

OPIS PONUKY Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí Vám, a nie vy jemu? Tento exkluzívny 3-izbový

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

185,000 € 2102 €/m²

KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA- 2,5i 54 m² + balkón - Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt o v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

145,900 € 2702 €/m²

Na predaj 2-izbový byt – Dubnica nad Váhom, Centrum II

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Centrum II. | 49.97 m²

Na predaj 2-izbový byt – Dubnica nad Váhom, Centrum II Ponúkame na predaj útulný a prakticky

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

114,900 € 2299 €/m²

člen NARKS

Prenájom skladového priestoru Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre sklad | Továrenská | 30 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v Dubnici nad Váhom o výmere 30 m². Priestor pôsobí ako

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj priemyselný pozemok v lokalite- Dubnica nad Váhom, areál ZŤS

Reality Dubnica nad Váhom

Priemyselná zóna | - | 4,787 m²

Moderný maklér ponúka na predaj atraktívny pozemok v areáli ZŤS v Dubnici nad Váhom, ktorý pred

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

82 €/m2 82 €/m2

Reality Dubnica nad Váhom

Priemyselná zóna | - | 4,782 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

82 €/m2 82 €/m2

Reality Dubnica nad Váhom

Priemyselná zóna | - | 3,358 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

82 €/m2 82 €/m2

Investičná príležitosť v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Kapitána Nálepku | 248.2 m²

Podnikajte vo vlastnom: Multifunkčný komerčný priestor s veľkým potenciálom v Dubnici nad Váhom