NA PREDAJ 2-IZBBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU 61M2

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 61 m²

TUreality ponúka na predaj v Dubnici nad Váhom CI. na 1.poschodí v zateplenom bytovom dome spol

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

118,090 € 1936 €/m²

VEĽKÝ 7 IZBOVÝ RD DUBNICA NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 280 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v žiadanej čast

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

325,000 € 1161 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU 68M2

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na 3./7. poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom v

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

146,090 € 2148 €/m²

Nadštandardný 2 izbový byt, (Orion) zariadený v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 54 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, slnečný byt v novostavbe, s praktickou dispozíciou a nadštandard

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

150,000 € 2778 €/m²

KANCELáRSKE PRIESTORY V DUBNICI NAD VáHOM

Reality Dubnica nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | 257 m²

TUreality ponúka do dlhodobého prenájmu kancelárske priestory v Dubnici nad Váhom Hľadáte vhod

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

4-izb. rodinný dom s praktickým pozemkom v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Palárikova | 140 m²

Rodinný dom, ktorý spája pokoj, priestor a výbornú adresu. Nachádza sa v Dubnici nad Váhom na P

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

190,000 € 1357 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVÁCIA:NA PREDAJ 1-IZB.BYT V DUBNICI NAD VÁHOM 33M2 2X BALKONY

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | 33 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbovy byt v Dubnici nad Váhom na KPT. Nálepku 33m2. Je vhodný aj

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

79,090 € 2275 €/m²

V PONUKE NA PREDAJ 3-IZB. BYT V TR.TEPLICIACH S VÝMEROU 57M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 60 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Tr.Tepliciach na sídlisku SNP o výmere 57m2. Byt sa n

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

119,090 € 1985 €/m²

Na prenájom obchodno - kancelársky priestor v Dubnici nad Váhom.

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Na Účku | 63 m²

Klient neplatí realitnej kancalárii sprostredkovateľskú províziu!!! Ponúkame na prenájom kompl

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom neďaleko centra Dubnice

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Palárikova | 1,008 m²

Pozemok o výmere 1008 m² je situovaný v atraktívnej časti Dubnice nad Váhom, len na skok od cen

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

153,000 € 152 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (23012)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie