Na predaj | Veľký 2-izbový byt s možnosťou prerobenia na 3-izbový | 76 m² | Dubnica nad Váhom – Pod Hájom | Balkón

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod Hájom | 76 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt po kompletnej a rozsiahlej reko

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

160,000 € 2105 €/m²

Top
Top

3 IZBOVÝ BUNGALOV - každý detail má svoje miesto.

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 102.12 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Ilavy VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - bungalo

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

154,000 € 1508 €/m²

člen NARKS

MODERNÝ POSCHODOVÝ DOM

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 122.83 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Ilavy VÝSTAVBU poschodového rodinného d

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

157,000 € 1205 €/m²

člen NARKS

BUNGALOV ZA ROZUMNÚ CENU

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Dubnica nad Váhom | 60.1 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Ilavy VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - 4 izbov

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

100,000 € 1664 €/m²

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA!!! NA PRENÁJOM 3 PODLAŽIA S KANCELÁRIAMI

Reality Dubnica nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | 290 m²

FinReal Solutions Vám ponúka na prenájom viacero flexibilných kancelárskych priestorov rôznych

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pripravujeme na predaj RODINNÝ DOM v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 250 m²

Pripravujeme na exkluzívny predaj rodinný dom vo vyhľadávanej tichej lokalite v Dubnci nad Váho

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

220,000 € 880 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izbový byt Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod kaštieľom | 63 m²

B10 Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Dubnice nad Váhom, na ulici Pod ka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj podpivničenú chatu so záhradou v Dubnici nad Váhom, časť Blížne doliny (chobot).

Reality Dubnica nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | Bližné doliny | 40 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=j9Gpimp4Snk Video prehliadka TU

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dubnica nad Váhom

48,500 € 1213 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BartanusReality - Na predaj rozmerný rodinný dom s pozemkom 2480 m2 v Dubnici nad Váhom, Bottova ulica.

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Bottova | 328 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=ZmrDGzTxxQ4 Video prehliadka TU

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

299,000 € 991 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

INVESTIČNÝ 1izbový byt S BALKÓNOM A NÁJOMCOM - REZIDENCIA HLINY

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJO

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

NEWDAY | NA PREDAJ lukratívny stavebný pozemok | občianska vybavnosť, výroba, sklady... | Dubnica nad Váhom | 14 011 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Obrancov mieru | 14,011 m²

NEWDAY Reality pripravuje do ponuky NA PREDAJ lukratívny stavebný pozemok o rozlohe 14 011 m2 n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM: Zámočnícka dielňa/ Výrobný priestor- Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre výrobu | ČSA | 198 m²

AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka do prenájmu Zámočnícku dielňu/ výrobné priestory v centre

Publikované: 04.07.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

Obchodné priestory 30m2 na prenájom v centre mesta- Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Námestie Matice Slovenskej | 30 m²

AstonReal ponúka na prenájom obchodné priestory v obchodnom dome FIX v centre mesta Dubnica nad

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

IBA U NÁS Lekárske ambulancie na predaj,Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Objekt pre obchod | Dukelská štvrť 1408 | 50 m²

VIANEMA PONÚKA 🏥 MODERNÉ AMBULANCIE NA PREDAJ – DUBNICA NAD VÁHOM Existujú projekty, ktoré sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

1,800 €/m2 36 €/m2

Na predaj 3-izbový byt 80m² 2x lodžia Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 80 m²

Popis: TOWER REALITY – exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rek

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

148,000 € 1850 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ - na predaj 3-izbový byt 72m2 Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Nevyplnená | 72 m²

REZERVOVANÉ RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt s lodžiou v Dubnic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,900 € 2082 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výrobno - skladové priestory Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre sklad | 8,000 m²

Priemyselný areál v Dubnici nad Váhom na prenájom. ZÁKLADANÉ ÚDAJE: LOKALITA a PRÍSTUP - prie

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

Dubnica nad Váhom, Prejta – 6.061 m2 LES (Urbár) – PREDAJ

Reality Dubnica nad Váhom

Lesná pôda | - | 6,061 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely lesov a pasienkov (urb

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

9,000 € 1 €/m²

REZERVOVANÉ. Na predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION.

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame Vám a predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION. Byt sa predá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Novinka
Novinka

Na predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION.

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 54 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Novinka
Novinka

Rodinný dom v centre Dubnice nad Váhom, pozemok 583 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame na predaj veľký dvojpodlažný, celopodpivničený rodinný dom v centre Dubnice nad Váhom.

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

280,000 € 933 €/m²

4 izbový dom na predaj v Prejta -Dubnica nad Váhom (1120 m²)

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 180 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj rodinný dom s

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

235,000 € 1306 €/m²

Predám rekreačný stavebný pozemok Dubnica nad Váhom, 470 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Záhrada | 470 m²

190241 V obľúbenej chatovej oblasti mesta Dubnica nad Váhom predáme veľmi pekný, slnečný rovina

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

29,900 € 64 €/m²

Stavebný pozemok v centre, Dubnica nad Váhom, 394 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 394 m²

Ponúkame na predaj pekný pozemok pravidelného štvorcového tvaru v centre Dubnice nad Váhom o vý

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

150,000 € 381 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23012)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie