Znížená cena !Na predaj útulný 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Kollárova | 49 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt , ktorý sa nachádza na Kollárovej ulici v Dubnici nad Váhom. R

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

121,990 € 2490 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Dubnici nad Váhom o rozlohe po 20 m2.

Reality Dubnica nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná zóna | 20 m²

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 05.04.2024
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

člen NARKS

Výrobná hala Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Výrobný objekt | 3,900 m²

Ponúkame na predaj výrobný areál s administratívnou budovou nachádzajúci sa v strategickej loka

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

ZNÍŽENÁ CENA, Pekný 3 izbový byt 81 m2 po rekonštrukcii, Dubnica nad Váhom C II.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľa

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Medové lúky - Predaj 5-izbového rodinného domu

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Šípkova | 127 m²

Odporúčame!!! Ponúkame na predaj moderne riešený 5-izbový rodinný dom typu bungalov v neprec

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

399,000 € 3142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v areáli ZŤS Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Priemyselná zóna | 16,800 m²

The Best reality sro Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok nachádzajúci sa v areáli ZŤS o vý

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

1 € 0 €/m²

Prenájom obchodného priestoru OD Máj

Reality Dubnica nad Váhom

Objekt pre obchod | 277 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor vhodný ako reštauráciu. V priestoroch bola v minulo

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Dubnica nad Váhom

1,380 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom výrobno -skladová hala Nová Dubnica

Reality Dubnica nad Váhom

Výrobný objekt | Trenčianska | 2,100 m²

Ponúkame na prenájom výrobno-skladovú halu o celkovej výmere 2 100 m², nachádzajúcu sa v zabehn

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Dubnica nad Váhom

6,966 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Prenájom obchodné priestory OC Máj Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | 184 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory o výmere 184 m2 v obchodnom centre Máj Dubnica nad

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

1,050 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárii OD Máj

Reality Dubnica nad Váhom

Administratívny objekt | 23 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované obchodné priestory. Priestory sa nachádzajú na 1. pos

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Dubnica nad Váhom

200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v priemyselnom areáli ZŤS

Reality Dubnica nad Váhom

Priemyselná zóna | 5,067 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok určený na podnikanie v priemyselnej časti Dubnica nad V

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

329,000 € 65 €/m²

Na predaj vykurovaná výrobná hala s pozemkom – Dubnica nad Váhom, časť Prejta

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre výrobu | 264.41 m²

Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s priľahlým pozemkom o celkovej výmere 1 114 m² + zatavaná

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Dubnica nad Váhom

320,000 € 1210 €/m²

BOSEN | Prémiový mezonet na predaj, Námestie Matice Slovenskej - Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

4 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej 1296/12 | 235.69 m²

Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový 4-izbový mezonet na Námestí Matice Slovens

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

300,000 € 1464 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj veľký 4 - izbový byt, 85 m2 + loggia po kompletnej rekonštrukcii, Dubnica nad Váhom.

Reality Dubnica nad Váhom

4 izbový byt | Centrum II. | 85 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na prenájom tehlový 1 izbový byt, 30 m2 + veľká loggia, kompletná rekonštrukcia,Dubnica nad Váhom.

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Bratislavská | 30 m²

Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu sprostredkovateľskú províziu!!! Ponúkame Vám na p

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok pre developerský projekt, Dubnica nad Váhom - Obrancov mieru.

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 7,236 m²

Na predaj stavebný pozemok pre developerský projekt, Dubnica nad Váhom - Obrancov mieru. Poz

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 07.12.2024
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok 1.367 m2 pre náročného klienta vo vyhľadávanej lokalite, Dubnica nad Váhom - Háje.

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²

Na predaj stavebný pozemok pre náročného klienta vo vyhľadávanej lokalite, Dubnica nad Váhom -

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION.

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 54 m²

Ponúkame Vám a predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION. Byt sa predá

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na predaj moderný, zariadený 3 - izbový byt, 64 m2 + loggia, Dubnica nad Váhom - Kollárova ul.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 64 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na predaj stavebný pozemok 2.318 m2 + starší rd, Dubnica nad Váhom - Prejta.

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Prejtská | 2,318 m²

Na predaj stavebný pozemok 2.318 m2 + starší rd , Dubnica nad Váhom - Prejta. Pozemok sa nachá

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok výstavbu skladového priestoru- menšej haly, Dubnica nad Váhom - Obrancov mieru.

Reality Dubnica nad Váhom

Iný stavebný pozemok | 1,204 m²

Na predaj stavebný pozemok výstavbu skladového priestoru- menšej haly, Dubnica nad Váhom - O

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 25.11.2024
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Na predaj veľký 85 m2, tehlový 3 - izbový byt s vlastným kúrením + nová klimatizácia + krb, Dubnica nad Váhom - Prejta.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Prejtská | 85 m²

Na predaj veľký 85 m2, tehlový 3 - izbový byt s vlastným kúrením, Dubnica nad Váhom - Prejta. B

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

146,990 € 1729 €/m²

NA PREDAJ | GARÁŽ| DUBNICA NAD VÁHOM| 21M²

Reality Dubnica nad Váhom

Garáž | Pod kaštieľom | 17 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj garáž o výmere 21m² vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

35,000 € 2059 €/m²

ZĽAVA - Na predaj 3-izbový byt Pod Kaštieľom v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod kaštieľom | 65 m²

Sú byty, ktoré sú hotové. A potom sú byty, ktoré čakajú na niekoho, kto im vdýchne nový život.

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

113,900 € 1752 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23012)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie