Garáž | Ulica maršála Malinovského | 22 m²
SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej výmere 22
15,000 € 682 €/m²
Rodinný dom | I. Krasku | 245 m²
SOCHA REALITY, s.r.o. ponúka exkluzívne jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom, ktorý spája
259,000 € 1057 €/m²
2 izbový byt | Hrnčiarska | 81 m²
Na prenájom 2-izbový priestranný byt s terasou, loggiou a garážou v centre Pezinka na Hrnčiarsk
800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Vinohradnícka | 350 m²
SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka rodinný dom v príjemnej časti mesta Veľký Krtíš, ktorý
235,000 € 671 €/m²
Rodinný dom | Ulica Kláštorná | 192 m²
SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej a tichej l
181,999 € 948 €/m²
Rodinný dom | 303 m²
Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ak hľadáte miesto, kde má priestor, súkromie a
490,000 € 1617 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
Objekt pre obchod | 50,900 m²
Predstavujeme Vám areál s rozlohou 50.900m2 so strategickou lokalitou na okraji mesta Banská By
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz
177,990 € 3204 €/m²
2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²
Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej
196,000 € 3198 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 230.86 m²
Realitná kancelária Urban & Partner vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný samostatne sto
358,000 € 1551 €/m²
3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²
262,000 € 3069 €/m²
Rodinný dom | Zelená | 96 m²
4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov
309,900 € 3228 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 65 m²
Ponúkame na predaj murovanú tehlovú chatu so súpisným číslom v novovybudovanej rekreačnej oblas
149,000 € 2292 €/m²
2 izbový byt | Ďumbierska 3 | 47.1 m²
ZAUJÍMAVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU A 2x PARKOVANÍM Bratislava – Nové Mesto, Ďumbierska
247,000 € 5244 €/m²
3 izbový byt | Mickiewiczova | 110 m²
HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy Realitná kancelária
450,000 € 4091 €/m²
3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári
799,000 € 4303 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS
265,000 € 2304 €/m²
Záhrada | Čunovo | 1,918 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok (1918m2) v obci Čunovo, ideálny pre výstavbu rekreačného
199 €/m2 199 €/m2
Priemyselná zóna | Malacká | 2,097 m²
HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzív
269,900 € 129 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²
Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom pro
100,000 € 1333 €/m²
3 izbový byt | Bernolákovo námestie | 76.6 m²
Nie každý hľadá „hotový byt po rekonštrukcii, kde už nie je priestor pre vlastnú predstavu. Čor
118,000 € 1540 €/m²
2 izbový byt | Žitavská | 67 m²
Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj moderný, priestranný a svetlý 2-izbo
212,000 € 3164 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.